bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
5
0
topic
Sūdzība par adminu arrow
nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2017. gada 26. decembrī, 12:57

1. Izdarītais pārkāpums - Provocēšana
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://failiem.lv/u/nz5hy7u4#_
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - sākt skatīties no 10:28
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) -
5. Pārkāpēja niks - arrow
6. Komentārs par notikušo - Kā mēs visi zinām, arrowam patīk krisīt,kempot un nepildīt misiju, bet diez kam patīk ka tā dara. Nu lūk, es neesmu no tiem cilvēkiem. Viss sākās ar to ka es uzrakstiju -- a1 kempo, krisa,tālāk aizgāja no viņa puses aizvainojumi ka viņam būtu pretenzijas pret manu nickname. Saka ka tur sieviešu nickname, bet cilvēks jau nesaprot ka tas ir piedūriens, tādā garā visa demka arī aizgāja ar to ka nosaucu viņu par botu,krisu vairākas reizes,jo to varēja redzēt pašā demo,kā viņam patīk krisīt to tjomka,to mida, to a1,vai bāzē - tad jau aizgāja viņa teikumi, kas mani izprovocēja un es jau pats kļuvu nemierīgs - 

1) @ arrow ::ja tevi vispar var saukt par dzeku

2) @ arrow ::kamer tev tas sievieshu niks bus nekas netiksies mainits

3) @ arrow ::man vismaz ir fantazija, bet tev smadzenes tukshums

bija vel teksti, bet tos jau varēs redzēt demo

No manas puses arī sekoja aizvainojošie teikumi,bet nu pats izprovocēja.

Gribēju vēl piebilst - Man interesē,kas te pilnībā tāds liels pofigs ir uz dd2 adminiem?!!(atvainojos, ka tā izsakos,bet savādāk nevar) Manuprāt adminam ir jābūt kā paraugam citiem,nevis kā speciālistam krisošanā,kempošana,misijas nepildīšanā,vai tad nē? Man liekas ka jābūt gan! To es jau neskaitāmas reizes esmu redzējis,kopš kapāju DD2.

P.S. - Iesāku jau es visu šo,bet es viņam esmu sen jau un daudz reizes teici, ka pietiks krisīt ( kā arī citi cilvēki ir to teikuši) , bet viņam ir pofigs.

Es saprotu viņu,viņš tagad jūtas krutāks par mani, jo es tak smsņiks,bet viņš Test admins (viņš uzmetīs ignoru un spēlēs tālāk) Es esmu ļoti daudz pieredzējis šādus te tipiņus, kas domā ka viņi ir pareizāki un zinās labāk ( žēl, ka neuzklausa kritiku un ieteikumus) 
7. Mape, kurā tas notika - de_dust2
8. Serveris - DD2

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2017. gada 26. decembrī, 13:19
0
post

CLOSE TOPIC,NAV JEGAS!

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2017. gada 26. decembrī, 13:31
2
post

par krisišanu - ja nezini tad nepļūti. ja skrienot no viena vietas uz otru un dzird, ka kāds pretinieks skrien no malas, vai pretī, es neskrienu virsu , bet gan apstājos un novācu.Man nav uzreiz jāskrien virsū un jāšaudās kā mazgudram, vismaz noteikumos nav tas rakstīts.

Kā zinām serveros daudziem patīk likt sieviešu nikus, vai nu kāds mazvētības kompleks, vai kas, nezinu. Es teicu sieviete, lai visi padotos, vai griztu ar nazi, par sieviete.  A kā tad to var zināt ka zem kaut kā sieviešu nika slēpjas kāds džeks, protams, ja vien viņš negribēja piedzimt par sievieti. Tad ok

ja godīgi, tad es ļoti maz sēžu bāzē, vispār vienā vietā maz sēžu, tād''el tev saku, ja nezini, tad nepļūti. Ir reizes, ka no vienas netiek ārā, tas ir ja pretinieki ir no visām pusēm, tad sanāk azliet lēnāk, bet šā vai tā tieku prom, vai tieku nogalināts tur pat.Bet tas vairāk, ka visi ieskrienam, piemēram tjomā un tur arī paliekam.

ši frāze:

2) @ arrow ::kamer tev tas sievieshu niks bus nekas netiksies mainits

tas bija domāts vairāk uz to, ja tu nenomainīsi niku kas atbilst tavam tēlam, tikmēr es uzskatīšu tevi par sievieti. Teiksim tā, par gļēvu sievieti.

3) @ arrow ::man vismaz ir fantazija, bet tev smadzenes tukshums

tu teici, ka man fantāzija ir 0, bet es teicu, ka vismaz ir fantāzija, kaut arī 0, bet ir. Pretējā gadījumā, ja tu, kā tu saki, ka esi džeks vari izdomāt niku sieviešu dzimtā un tu gribi teikt, ka tev ir smadzenes?

Serverī visu varēju paciest, to tavu nervozo saukšanu par krisu( kaut arī tas ir aizvainojums, ja ņem pēc noteikumiem) vel dažiem vārdiem, kurus tu izteici serverī, bet pēdējā frāze man piegriezās jau

 

 

E: runājot par smadzenēm. Nēesi ievērojis, ka ir tāda lieta, kā ''labot'' poga? Nevajag taisīt dubultpostu. Pēc noteikumiem pienākas sods +1 wp

3.1. Aizliegts veidot vairākus ierakstus pēc kārtas, pretējā gadījumā +1 brīdīnājuma punkts

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2017. gada 26. decembrī, 13:34.

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2017. gada 26. decembrī, 13:33
0
post

ATVAINOJIET VISVARENAIS ARROW. VAIRĀK TAS NEATKĀRTOSIES,KRISIJIET ILGI UN LAI JĒZUS IR AR JUMS!

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. decembrī, 13:35
0
post

Pēc autora lūguma.

-Topiks Slēgts-

Image result for Unicorn Gif signature

Lietotāji skatās šo tēmu: 0