bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
whut ? zmwar3 ban. _edzhaspoks
emaymyska.
Biedrs
+ ZM GOD +
💎
1359 atbildes forumā
Online: 29d 14h 21m
Redzēts Vakar, 18:17
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 14:47

Apelācijas OBLIGĀTI jāveido pēc ši parauga:

1. Izraksts no konsoles (copy/paste)

********************************************
[CBAN] Tev ir bans no si servera
[CBAN] Vari sudzeties :
[CBAN] Nobanotais nicks : _edzhaspoks ( _edzhaspoks )
[CBAN] Laiks palicis : 53 minutes and 51 seconds
[CBAN] Iemesls : ACC sava labaa+ beg no bana ( zm_gbox6 )
[CBAN] Bana IP : 91.105.70.16 ( 91.105.70.16 )
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 1555184657 ( STEAM_0 : 0 : 1555184657 )
[CBAN] Admins : Saeima
************************************

2. Adrese uz tavu banu ( iepostojam bana linku no http://www.kick.lv/bans/">http://www.kick.lv/bans/ )

http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=32398">http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=32398

3. Adrese uz demo un screenshotiem( iepostojam linku no www.failiem.lv

4. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja? acc savā labā !

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? spēleju no mapes sākuma, admins ienāca mapes vidū.

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā?  Nav jau tā , ka tagad nāku sūdzēties , vai arī rakstu šo appelāciju cerot uz unbanu , jo bans ir tikai uz vienu stundu , bet vēlos saprast , kā tā admins man ir ielicis banu , par itka acc savā labā , jo rīkojos diezgan pieņemami , ka paši varēsat redzēt demo , tauta prasīja NEMESI , uzliku vote - Nemesi , ja vai nē un lielāka daļa nobalsoja par , nakošaja raundā uzliku nemesi , bet tas acumirkli nomira, jo spēletajs bija aizmirsis noņemt mask, tad spēletaji prasīja normāli nemesi uzlikt, es atkal uzliku vote un nakošaja jau uzliku nemesis mode , jo iepriekšejo nevarēja skaitīt par nemesi , jo tas uzreiz nomira , kā ari Nemesi neliku pats sev un tā arī noteikti nekad nedarītu , jo tad to varētu uzskatīt par acc sava labā . Es jau tikai izpildīju spēletaju velmes, lai viņiem būtu intresantāk spēlet, kā arī esmu pilnība parlasījis gan zm+war3 noteikumus , gan sms admin noteikumus , nemanīju , ka tur būtu kas rakstīts par mode, vai par to ka , pēc vote nevarētu likt kādu modu . Kā arī , pats sevi neattaisnoju , bet taka vēlos saprast, kas un kā .

Manuprāt banu dabūju jau tikai tāpec , ka Saema uzēdies uz mani , jo jau visu rītu un dienu chīkst , ka es rankeris , tryhards utt . Vēlos uzklausīt jūsu viedokli .

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? beigas.

 

Gan demo, gan screenshoti atrodas tavā cs failu folderī:

Ja esi nonsteam: atkarībā no tā kur esi uzinstalējis cs, piemēram C:\cs1.6\cstrike\*

Ja esi steamed tad: C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike\*

 

Demo nosaukums: atkarībā no servera kick_.dem (kick_pub.dem vai kick_war3.dem)

Screenshotu nosaukums: atkarībā no kartes kurā tiki izbanots, piemēram de_dust2_2x20000.bmp vai de_dust2_2x20001.bmp

 

 

 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 15:01
0
post

Ar šo jautājumu jāvēršas pie čemija, lai viņš uztaisa tā, ka sms admini nespēj likt modus, bet tā kā viņiem ir tāda priekšrocība, tad pēc idejas jau drīkst likt tos modus. Cik esmu spēlējis tajā "unikālajā" zm serverī modi gadās ļoti reti, tāpēc tas ir ļoti labi, ka admins uztaisīja voti par kāda interesantāku modu, bet tā vietā, lai citi admini atbalstītu par šādu lēmumu, viņu paņem un nobano, tas nav forši...Noteikumos arī nekas nav minēts, ka admini nedrīkstētu likt modus, protams, ja sāk spēlēties ar tiem modiem, likt pēc katra otrā raunda, tad protams, par to var sodīt, bet šajā situācijā banam nebija pamata.

 

@Saeima lūdzu nejūties zmā kā dievs, tā nav, nebojā citiem spēlētājiem spēlētprieku :)

 

Unbanned.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0