bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
7
0
topic
Atkārtota sūdzība! #3
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 9 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 20:26

1. Izdarītais pārkāpums - Mass FK
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://failiem.lv/u/mr3pvwh4">https://failiem.lv/u/mr3pvwh4
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - vari sāk skatīties no 32:33 un līdz pat 34:01
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) - 89.221.119.158    STEAM_0:1:89137791
5. Pārkāpēja niks - Unicorn
6. Komentārs par notikušo - Vienkārši vājprāts un vēl uzskata sevi par labāko konkursu vadītāju un jb adminu. Neko nepasakot,kas un kā notiks ar to un vienkārši nošauj visus kas atradās tumšajā krāsā,bet izkrita gaišā. Es saprastu ja viņs izskaidrotu spēles noteikumus,bet nē  viņš labāk pafrago un uztaisa mass FK.  Kopā saskaitiju 7 FK cik noprotu sodam jābūt šādam - 2.1.6.      6-9 - ban uz 7 dienām
7. Mape, kurā tas notika -  jail_desperados
8. Serveris - jb.kick.lv

 

P.S - Un,kas tas par murgu ka konkursa laikā nav FK? Tagad mēs nevienu nesodīsim? Es uzrīkošu konkursu uztaisīšu mass FK nebūs soda? Nē nē draugi mīļie lūdzu sodīt visus,kā pēc noteikumiem ir. Nekur nav rakstīts,ka konkursu laikā FK neskaitās!!!!!!!!!!!!!!!!

 

No šī topika! - http://www.kick.lv/forums/topic…kāpējs%20#1/

Atbilde uz lolwuta postu!

P.S #2 - 

Kādā sakarā sodam nav pamata?

Rekur ir pat speciāls teikums iekš JB noteikumiem!

Viņš paskaidroja kaut ko? Nē! Tikpat labi varēja izkrist tas pats gaišais un gaišie visi mirst. Takā vēlo lai sūdzību pārskata kāds cits izņemot lolwut?

Drīkst arī izdomāt kādu spēli, bet, pirms tās spēles vadīšanas, ir obligāti jāizskaidro ieslodzītajiem noteikumi, lai viņi saprastu kā to spēli spēlēt! Noteikumiem ir jābūt saprotamiem un loģiskiem visiem spēlētājiem.

 

P.S - Atbilde schoKKur- uz šo apelācijas atbildi - http://www.kick.lv/forums/topic…n/?post=148092

schoKKur- 

Kur palika pieņemtais noteikums ka konkursos netiek skaitīti FK? Vai arī pēkšņi par to visi aizmirsa? Cik gadus tas ir jau... Cits jautājums būtu ja viņš vienkārši speciāli visus nogasītu, tad jā, to varētu pieskaitīt pie FK.


Mana atbilde - 
Pārskatiju visus JB noteikumus un par šo es neatradu neko tikai konkursa noteikumus,kur nav pieminēts par FK! 
Screen - http://i.prntscr.com/UCIyBOcLSt62FuAzbni6xQ.png

Tagad gribu redzēt to,kur ir taisnība? Tas,ka ir izdomāts kaut kāds noteikums bet nav pavēstīts pilnīgi nekur? Ja būtu tas noteikums izdomāts jau sen tad vinš arī būtu bijis iekš šī  topika - http://www.kick.lv/forums/topic…B%20noteikumi/

schoKKur- 
Bans ir pamatots, jo netika nekas paskaidrots kas uzvar un kas zaudē. Kā arī tāpēc ka es zaudēju kaut gan bija jāvinnē, rip. No otras puses, viņš rīkoja konkursus un no divām krāsām izdomāja ka tā kas izkritīs būs uzvarējusi, tikai to nepateica. Par to jau tika brīdināts. Biju tajā laikā serverī, tāpēc man vieglāk saprast šo situāciju. Atļaušos samazināt banu, jo kā jau teicu konkursu laikā FK netiek skaitīti, ja vien tie nebija apzināti.

Mana atbilde -
Redzi Tu pats atzini,ka bans ir pamatots. Piemēram es tagad ar Klaus uztaisu kopīgu konkursu uztaisu nejaušu MassFK,JO es nepateicu noteikumus man arī samazinās banu? Pff protams ka nē,jo esmu parasts mirstīgais un Unicorns ir tas īstais kam banu jau samazina 2x,kā minēja iepriekš Pizhikz. Cik zinu visus soda pēc noteikumiem. Un nekādi admini nav izņēmums tad lūk kur ir taisnība,ka tagad dēļ tā ka konkursa laikā aizmirst pateikt noteikumus neskaita FK,bet kad spēlē parasti bez konkursiem tad uzeriz max ban par mass fk bez bana samazināšanas?!
 

schoKKur-
Bans samazināts.

 

Mana atbilde-
Kā esmu pamanijis visi ir pret bana samazināšanu pat pats BanTeam atsakās no statusa dēļ šī! 
VĒLOS BANU ATGRIEZT UZ 7 DIENĀM!!!

 


StonerKumar420
Lietotājs
Кумарс
530 atbildes forumā
Online: 6d 13h 3m
Redzēts 2021. gada 17. jūnijā, 02:14
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 20:33
0
post

Es tur pats nebiju, bet izskatās ka Unicorns nevar samierināties ar to ka viņam jāpasēž nedēļa bez csa :D, atpūties vecīt, un padomā par to kā tu izturies pret citiem spēlētājiem, ejot prom nosit vienu prost tpt... 

Unīt, bans nav nekas slikts, viņš tev dod laiku pārdomām, ko tu dari nepareizi, un varbūt kautkas būtu jālabo, es neklusēšu, jo daudziem cilvēkiem jb nepatīk tava attieksme, tāpēc es uzrakstīju, un saņēmu brīdinājumu, lai tu saproti ka man nav vienalga par tiem cilvēkiem, jo tie ir mani spēles biedri, kuri klusē un cieš tās negācijas, un to attieksmi...

(Gatavs saņēmt warnu) 

Pēdējo reizi rediģēja StonerKumar420, 2018. gada 07. janvārī, 20:41.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 20:35
0
post

Samierinies šeit nekas nenotiks, tik viena liela dirsā līšana, nav jēga neko ne taisīt, ne darīt.

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2018. gada 07. janvārī, 20:35.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 20:38
0
post

Tak dirsā līšana kārtēja, jau no paša sākuma pamanīju ka Unicorns tāds ir

🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶
Lietotājs
Čaklais Chemijs
Maigonis
887 atbildes forumā
Online: 17d 0h 51m
Redzēts 2020. gada 16. martā, 13:45
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 20:44
0
post

Cilvēks nevienu vien reizi ir pārkāpis noteikumus. Saprastu, ka par pirmo reizi tiktu mīkstināts sods, jo visiem mēdz gadīties, bet šī nav pirmā reize, bet jau 3 vai pat 4. Un visu laiku lūdz, lai samazina banu, jo pats ar galvu nepadomā, ko ir izdarījis un pieradis, ka viņu pažēlo, jo ir iemācījies brutāli līst pak**ā. Dēļ tā arī cilvēks nemācas uz priekšdienām, bet pierod pie apžēlošanas, 1x bargi sodītu un būtu vismaz kāda kārtība, ja nesaprastu ar 1 reizi, tad nākamreiz vajadzētu x2 bargāk sodīt, bet šeit dažš labs laikam to nesaprot.

#NOSTUNĪTIMACC!!! #PAGARINĀTBANU!

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 11. janvārī, 17:27
0
post

Bans tika samazināts, viņš nopirka unban,  viss sen jau beidzies.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 9 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. janvārī, 20:02
0
post

Nu,bet es tāpat nesaprotu. Es taisu atkāroti sūdzību,cik dzirdēju caur adminiem Jums vajadzēja kaut ko izlemt. Takā šodien sazinājos ar schoKKur- viņš teica ka tā arī nesaprata ko izlēma. Prasīju,lai paceļ tēmu. Banam tāpat vēl nebija jābeidzas vispār. Ban būtu līdz 12.01.2018.
Tā ir atkārtota sūdzība,lai atkārtoti uzliek sodu pamatoti,bez samazināšanas. A to čo ta viņam pārāk bieži samazina banus un žēlo.

 


⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. janvārī, 20:34
0
post

Kā jau iepriekš BanTeam teica, viss jau beidzies. Interesanti, ka moderators ir noslinkojis un neaizvēris tēmu.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0