bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
1
topic
kicked by . sūdziba par TESTADMIN.
emaymyska.
Biedrs
+ ZM GOD +
💎
1357 atbildes forumā
Online: 29d 6h 38m
Redzēts 20. februārī, 21:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. janvārī, 06:53

1. Izdarītais pārkāpums   KICKED BY NO REASON.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/xcka58b3#_
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts     BEIGAS
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) X.
5. Pārkāpēja niks    Zii    http://www.kick.lv/user/6735/knejvs/
6. Komentārs par notikušo nu , es tāka nessmu radis sūdzeties un pārkapums jau arī nav nekāds graujošais, bet tomer , es uzskatu , ka adminam šāda rīciba ir nepiemērota , it īpaši TESTADMINAM kuram būtu japierāda savas spējas un jarod uzticība tajā , ka viņš spēs nakotnē būt labs admins , bet šada rīcība pierāda vien tikai to , ka admins ir nesavaldīgs un nespēj savaldīt savas ambīcijas/skaudību , demo skaidri redzams, ka man gāja diezgan spīdoši un Zii jau uz demo beigam sāk provicēt ar saviem tekstiem par skolu un beigas kick un pats arī automātiski nozūd no servera . Baigo pierādījumu man tam nav , bet nu , šeit bez variantiem viss ir skaidrs, ka izkikots tiku pateicoties admina rokai un visticamākais tikai tāpec , jo noskauda, ka man bija tik labs punktu skaits, kā arī tieši iepriekšēja raundā novaļīju Zii un nākošaja jau kick .
7. Mape, kurā tas notika    ZM_GBOX6
8. Serveris ZM.KICK.LV

Kicked by Console

Kicked

 

P.S Jebkura gadījuma , ja esmu kļūdijies, tad atvainojos , par nepatiesām apsūdzībam , kautvai esmu parliecināts , ka tā bija tieši šī admina roka , domāju , ka BT vai kāds cits, var noskaidrot, kā tur izsti notika.

+ Zii bija vienīgais admins iekšā serveri .

Pēdējo reizi rediģēja emaymyska., 2018. gada 09. janvārī, 10:21.

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 6 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. janvārī, 07:03
1
post

Būdams Test admins nenozīmē,ka es dēļ kaut kāda smirdīga score te uzreiz kikotu ārā. Es labāk banotu :D :D 
Mierīgi spēlēju man netraucēja nekāds Tavs score,es nomiru. Izgāju ārā no servera un tagad lēnām taisos uz darbu,kas sāksies pēc 30 minūtēm. Princīpā neredzu nekādu jēgu Tev rakstīt sūdzību par to,ko esi pats izgudrojis. Iespejas var būt vairākas,jo serveri varēja būt arī kāds cits admins.

Nē nu kā var noskaust skore 92:3 ja vien nedaudz atpalieku pa kādiem 30kiliem. Tad jau sanāk man visu laiku skauž kam ir vairāk par mani un es viņus kikoju ārā. 


⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. janvārī, 20:39
0
post

Šajā gadījumā admins varēja iemest savu demo, lai pierādītu, ka nav vainīgs, bet nu laikam kaut kas tur nav tīrs, ja neiedomājās par ko tādu. Bez ticamiem pierādījumiem nespējam neko sodīt, vienīgais, ja čemijs pameklētu pa logiem, bet viņam šobrīd ir tā "daudz" darba, ka viņs nemeklēs.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0