bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
3
0
topic
Pamācība, kā ''visvieglāk'' dabūt unbanu jebkurā TeamSpeak 3 Serverī.
kraims
Jauniņais
28 atbildes forumā
Online: 2d 18h 48m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 03:55

Tā kā es pats personīgi vairs neņemos saistībā ar TeamSpeaku un visu pārējo murgu, kuru kādreiz darīju, nolēmu puslīdz pasniegt pamācību par to, kā ''visvieglāk'' dabūt unbanu jebkurā teamspeak3 serverī, kur esi dabūjis banu. 

Kāpēc visvieglāk ir pēdiņās?

Visvieglāk ir pēdiņās tāpēc, ka daudziem šī metode nestrādās, jo pastāv iespēja, ka daudziem ir statiskā ip adrese, kas nozīmē to, ka ir iespēja, ka nevari nomainīt ip adresi jeb pašu datora mac adresi, varbūt arī var, neesmu pārbaudījis, pašiem tas būs redzams, ja kādreiz mēģināsiet, nevaru neko solīt. Ja ir dinamiskā ip adrese, tad varētu nomainīt, i don't know, esmu mēģinājis pats un iznākums ir 100% 

Lai dabūtu unbanu, ir vajadzīgas pāris lietas un tās ir - 

1) MAC ADDRESS CHANGER

2) TeamSpeak Spooferi

3) Kaut kādu saprašanu

Sākšu ar to, lai pierādītu to, ka man ir bans teamspeakā, palūdzu, lai viens no teamspeaka moderatoriem mani nobano uz 24h, kā tas tulīt būs redzams screena

Nākamais solis, ko mēs daram, ir nolādējam TMAC programmu - https://technitium.com/tmac/

Pēc tā, kad esam nolādējuši TMAC programmu, mēs viņu ieinstallējam kā visas pārējās programmas, sekojot basic soļiem līdz installācijas beigām.

Kad esam veiksmīgi ieinstallējuši šo programmu, mēs atverot redzēsim šāda veida izskatu

Pirmā lieta, ko es iesaku izdarīt, ir pārbaudīt, vai ir atbilstoši selectojies tīkls, to var noteikt pēc tā, ka pie Network Connectioniem beigās pie speed var redzēt tavu noteikto interneta speedu, citur, kur ir 0, nav īstais tīkls. Ja jums uzrādas tikai 1 tīkls, tad nav vērts pārbaudīt un atlasīt to 1 tīklu, jo pēc defaulta viņam jau jābūt atlasītam. 

Pēc tā, kad esat tikuši galā, spiežat ''Random MAC Address'' un pēctam ''Change Now!''

Pēc ''Change Now!'' nospiešanas jums vajadzētu atslēgties internetam uz pāris sekundēm, lai iestatītu jauno MAC Adresi, kas ar MAC Adreses mainīšanu mainīs IP Adresi. Protams, par to tikts veikts ziņojums.

Nākamais sarakstā būtu mūsu iemīļotais TeamSpeak Spooferis, kuru var dabūt šeit - https://failiem.lv/f/2bysarxx

Kad izmantosim, ieteicams ir atvērt vaļā teamspeaku, lai programma var reģistrēt to, ka ir atvērts kāds teamspeaks vaļā, jo savādāk spoofošana netiks veiktā un pārējais automātiski atkrīt, nemainot faktu, ka jums ir pavisam cita mac adrese un ip adrese.

Atverot programmu, jums tiks pasniegtas 2 pogas ''Generate'' un ''Spoof''.

Domāju, ka īpaši skaidrot nevajag to, kas ir jādara, spiežam uz Generate pogu un Spoof, līdz ar to atvērsies cits TS3 Klients, kur tiks izpildīts nākamais solis.

Pēc Spoofošanas, kad atvērsies jauns teamspeaka logs, jums ir vienkārši jāizveido jauna identitāte, jo uz vecās identitātes ir proti, sniegts bans, kas liedz pieeju serverim. Kā izveidot identitāti, augšā ir parādīts.

Šeit ir vienkārši parādīts, kā ieiet serverī ar jauno identitāti. Spiežam Connection > Connect un pie Connect mēs parasti redzam basic lietas, kā piemēram - ''Nickname'' un pārējie shiti. Zem Nickname ir jābūt pogai ''More'' vai ''Advanced'', spiežam uz pogu, kas dropdownos uz lielāku izvēli visam pārējam, kur mēs varam izvēlēties identitāti, kas ir parādīts attēlā ar sarkano kastīti un izvēlamies mūsu izveidoto identitāti, kuru izveidojām iepriekš.

Pēc tā mums vajadzētu tikt iekšā ar mūsu jauni izveidoto identitāti, kā ir redzams attēlā. 

Es tā domāju, ka tas arī varētu būt viss. Ja ir kādi jautājumi, to var rakstīt pmā or steamā -  http://steamcommunity.com/id/kraims

Maz komentārs šeit:

Tā kā varētu būt iespēja, ka daudzi ļaunai nozīmei šo programmu izmantos, esmu uzlicis rar failam paroli, kuru var iegūt pie manis. 

Kā arī šī pamācība ar ļaunu nolūku, lai varētu viegli dabūt unbanu, vairāk kā pamācība, par to, kā to dabūt unbanu tur, kur patiešām tas būtu vajadzīgs, vai arī, lai pakristu kādiem uz nerviem, bet ne ļaunā kā tādā, kas izpaustos ar floodošanu un ekspluatācijai.

PLES NO HEJT, MAN.

knejvs
Test Admins
† Только Бог мне судья †
Dāniels
1397 atbildes forumā
Online: 37d 1h 14m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 14. janvārī, 04:01
0
Tad jau sanāk ar šo pamācību var apiet arī web un servera banus?

kraims
Jauniņais
28 atbildes forumā
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 04:08
0
Es neesmu mēģinājis neko saistībā ar web vai servera, baniem, nav nekādas garantijas.

Chemijs
Īpašnieks
Moderators
War3 admins
Ban Team
Administrātors
DR admins
CSDM Admins
JB Admins
KZ Admins
PUB Admins
V.I.P.
Multi admins
CS:GO Admins
DD2 Admins
Kick.lv smadzenes
4941 atbildes forumā
Online: 173d 0h 8m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 06:11
0
CS serveros netiek izmantots mac, un nav tādu cs 1.6 ip spooferu speciāli kād ir teamspeakam :D tur būtu ar pavisam citām metodēm to jādara.

Bet njā, kāpēc tu māci cilvēkus apiet banus? kam no tā ir labums?

kraims
Jauniņais
28 atbildes forumā
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 14. janvārī, 15:37
0
Lielāko daļu 1.6 serveri izmanto amxbanus, kur parasti bano uz ip adresi, citreiz pat uz steamid, ar mac adreses spoofošanu un steamid changeri vari apiet jebkuru banu, jo tev tikai atliek nomainīt mac adresei vienu beigu burtu vai ciparu un tev būs pavisam cita ip adrese. Tā banu apiešana jau ir daudz zināmiem, kas sēž tādās mājaslapās, kur ir vairāk balstīts uz teamspeaka exploitošanu un citām lietām, praktiski, es dodu citiem iespēju dabūt to, par ko citur viņiem būtu jāmaksā. Vai arī vienkārši, lai viņi varētu tikt iekšā kādā teamspeak serverī, kur viņi ir nepatiesi nobanoti un patiešām tur uzturējās, jo ir bijuši daudz variantu, kad tā ir noticis. Nejauki būtu tad, ja es .rar failam nebūtu uzlicis paroli un atdevis praktiski uzreiz, jebkuram lietotājam, tad tas nebūtu labi, jo viņu var ātri izplatīt un tiem, kam ir pietiekoši smadzenes saistībā ar šo visu, tad viņi daudz ko vairāk var izdarīt.

Princess_Peach
Lietotājs
Chemija bots
Charley's angel
486 atbildes forumā
Online: 5d 12h 42m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 14. janvārī, 15:41
0
Ogho , cerams ka tas arī strādā xD.

PP

Dzīve ir skola, kurā vieni mācās no kļūdām, bet citi gatavo viņiem mācību līdzekļus.

klaun
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 7h 48m 09s
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, vakar, 19:49
0
@kraims pirmo reizi dzirdu, ka mac adrese maina ip adresi... kur tu to izraki?! gribu zināt.

Pēdējo reizi rediģēja klaun, Vakar, 19:49.
kraims
Jauniņais
28 atbildes forumā
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, vakar, 19:50
0
Pamācīsies, vairāk sapratīsi 8)

Sliktakais
Jauniņais
Test Admins
乇乂ㄒ尺卂 ㄒ卄丨匚匚
1091 atbildes forumā
Online: 25d 10h 17m
Redzēts Vakar, 20:51
2 Brīdinājumi
Pievienots, vakar, 19:51
0
o naic,vares darit labas lietas.

klaun
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 7h 48m 09s
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, vakar, 21:55
0
ja

Pēdējo reizi rediģēja klaun, Vakar, 22:50.
kraims
Jauniņais
28 atbildes forumā
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, vakar, 22:21
0
Awh, piedod :(

Vairāk netēlošu, atvainojos no visas sirds. : ((

But for shitz n giggles, varētu tavu linku ātri debunkot, bet meh. Esi gudrāks par mani, lai tā būtu. 8))

Pēdējo reizi rediģēja kraims, Vakar, 22:27.

Klaus
JB Admins
JB Monster
Konk. rīkotājs JB
TeamSpeak3 MOD
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
5360 atbildes forumā
Online: 78d 4h 30m
Redzēts Vakar, 23:27
Pievienots, vakar, 23:13
0
plz spin hack