bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
5
2
topic
Čau No Latviana(18+ saturs)
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 33m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2018. gada 02. februārī, 09:22

1. Hmm, par būšu afk jau vienalga, bet nu tur ir tāds smuks konkurss "Februāra aktīvākais 2018", viņš smuki nosēdēja vairāk kā 360minūtes afk.

2. https://failiem.lv/u/q8saqg8s#_

3. precīzs laiks, hmm. Demo ir ļoti garš , vienkārsi uzliec laiku pie 100 minutem un skaties x4, viņš nepakustējās nevienu reizi. Demo beigās redzams kā Kiwi ienāca serverī un izkickoja viņu. (Khm, protams, nerunāsim par to, ka speciali dabuja ban par aimbot un vēl witch nobanoja, lai ieiro no viņa dabūtu)

4.  78.84.210.75 

5. Zii-

6.  Nu ko darīt, ja nemāk godīgi spēlēt, tad neko, iztiks bez konkursiem. A un ,protams,  lūdzu Diskvalificēt no /konk

7. Jail_crazymapper

8. JailBreak

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 02. februārī, 12:31
2
post

Jā piekrītu mana vaina,ka aizmirsu iziet no servera. Pēc neilga laika,kad nolaidu cs lai ieslēgtu mūziku gāju gulēt un itkā izslēdzu datoru,bet laikam neizslēdzās.

Tak Latvian Tev vēl ir veselas 26dienas,lai tajā konkursā pārspēt/vinnēt un vēl sazin ko. Kaut vai JB mains var man noņemt tās 15k sekundes no konkursa man tas netraucēs.


Par tiem baniem jā. Par savu banu piekrītu jā,pēc neilga laika ar Chemiju runāju par to teica nākamreiz ja speciāli banu saņems viņš banu samazinās (nu nedēļu vai ko tādu) Un nepārmet tikai man ej paskaties citas hltv tur luīze ar speciāli banu parāva. :C

Protams mēs varam arī pameklēt iepriekšējās HLTV dēmo,kur redzami vairāki cilvēki kas AFK sēž pa nakti. Kāpēc par viņiem nerakstiji neko? Saēdies uz mani vai?
 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2018. gada 02. februārī, 12:49.


sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 02. februārī, 15:06
1
post

Rezultāti dzēsti.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0