bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
5
topic
Ventspilnieks @ JB
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 21:03

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī Ventspilnieks
2. Links uz taviem statiem  TE.
 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 stundas    (cik ir?) 1552h ,jeb 64d un 16h
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?) 17
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze   (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   Esmu adminējis tieši šajā pašā serverī ,kā arī citi mazi projekti.
4. Vismaz 3 admins no servera, kurš par tevi galvo    (kuri?) Susurs , Kiwi un Unicorn .
5. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS Esmu Biedrs.  
6. Jābūt mikrafonam    Ir man mikrafons.

7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku) Vecs topiks ,bet nu.
8. Jābūt labai aktīvitātei forumā  Esmu ,tik nesēžu bieži iekš sava profila ,tik pačekoju kādu galeriju ,vai topiku un eju arā.
9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  Teiksim tā ,seni topiki ir ,bet kādu laiku tādi nav bijuši.
10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina    (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) Domāju ka ir nepieciešama palīdzība nefragošanas mēnesī ar visiem frageriem ,kad adminu tiešām nav online ,tāpēc uzskatu ,ka ir nepieciešami vēl admini.
11. Jābūt nodotiem vismaz 5 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu   (linki uz topikiem)

 Topicu nav ,tikai vecu ,pārsvarā nododu pārkāpējus rakstot steamā adminam ,vai no pasaucot adminu no teamspeaka ,kur pārsvarā daži atrodas.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 21:12
1
post

Esmu jau rekomendētājos, no manis rec. (Pst.. Mani piespieda.)

Bet ja nopietni... Biji labs konkursu rīkotājs... Admins arī no tevis bija tīri normāls.

Admini - teiktu ka kādēļ nevajadzētu vēl, viņi vienmēr nebūs pa daudz. (Nepārspīlēti)

Mīnuss tev - Mēdz lamāties, sūdzēties dēļ sīkumiem. Ja aiziet ciet, nu jā...

Image result for Unicorn Gif signature

cruelcin šļura
Lietotājs++
SMOTRA
Cirulitis
191 atbildes forumā
Online: 18d 10h 46m
Redzēts 14. martā, 20:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 21:20
0
post

Rec. Atbildīks un aktīvs spēlētajs pēc manām domām ir gatavs šim darbam Veiksmi =]

 

 

not hns
Lietotājs++
$UICIDAL
1188 atbildes forumā
Online: 78d 19h 58m
Redzēts 2022. gada 04. decembrī, 14:39
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 21:27
0
post

Pēdējā laikā palicis diez gan aktīvs.
Bijis JB admins jau iepriekš.

Ļoti daudz lamājas.
Bieži vien piekasas pie vismazākajiem sīkumiem.


Pēc manām domām adminus pašlaik nevajag tik daudz, varbūt vienu vēl. Iespējams labākais kandidāts uz to vienu vietu.


Ļoti knapjš REC.

Pēdējo reizi rediģēja not hns, 2018. gada 15. februārī, 21:28.

            

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 3m
Redzēts Vakar, 20:13
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 21:32
0
post

Nezinu kā vadīji konkursus, bet kā admins nebiji īpaši labs, atceros kā tev gāja- slikti. 50/50 kā admins. Un pats bauro serveri, ka pašreizējie admini ir kkādi boti vai velns viņ zin ko tu tur saki, neklausos, bet paskaties kāds tu biji, kad adminēji-tak arī nebiji nekāds labais, bet citus heitot ir vieglāk. c: 

Bet nu, noderēs vēlviens admins, aktivitāte arī ir normāla, tad jau , lai iet beigās maziņš jo maziņš rec.

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2018. gada 15. februārī, 21:40.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 47 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 21:34
3
post

Pārāk daudz čīksti iekš servera,daudz lamājies,piekasies pie katra sīkuma,piesedz savējos,maldini adminus,par katru sīkumu raksti sūdzības. Nesen tikai atsāki spēlēt JB.
2h pa dienu iekš JB? Nezinu gan pārāk maz priekš admina,kas cenšās tiekties augstāk.Nēesmu pārliecināts par Tevi!
Pagaidām kopš atgriešanās JB serverī,Tu neparādiji labo pusi no sevis,bet tādu pašu kā agrāk. Kas augstāk rakstīts manis teiktais.
Pagaidām neredzu Tevi kā labu JB admina kandidātu

Būtu nopircis SMS acc sākumā un pamēģinājis ar to! 

 

Antirekomendācija


LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts 2022. gada 07. jūlijā, 23:14
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 23:13
1
post

Iespaidīgs stundu skaits,prasības atbilst, neredzu neko sliktu.

rec

 

 

Dendijs
Jauniņais
12 atbildes forumā
Online: 20h 27m 58s
Redzēts 2018. gada 21. februārī, 13:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 14:49
3
post

Protams nespēlēju jb, un nēesmu redzējis tavu aktivitāti, uzvedību, bet spriežot pēc citu atsauksmēm, diži nekāds balts un pūkains arī nēesi.

No manis ANTI pārstāsi lamāties, tad viss būs bumbās. 

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1816 atbildes forumā
Online: 25d 20h 22m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 15:40
2
post

Ilgi domāju vai ir jēga šeit kaut ko komentēt...Tomēr izlēmu , ka kaut kas būtu jāsaka..Tātad ar ko lai sāk?....Pirmkārt tu jau piesakies kaut kādu ento reizi uz admini , labi pie tā vēl es neko neteiktu...bet tu reāli esi aizskarošs cilvēks , kurš nemāk apstāties , tad kad vajadzētu , piemēram , es pat atceros to reizi kad bija KZ vakars , un ko tu pateici , tas bija ļoti aizvainojoši , un tu vēl gribi adminu? Nu labi kaut vai tur jā pasaka kaut ko...bet vai nu atvainojies vai nu pārstāj  , nevis turpini un vēl zviedz pa visu JB...Un tā aktivitāte 2h? Šoreiz varu pateikt , ka Unicorns vismaz ir aktīvāks par Tevi vismaz...no hate xd. Jā es zinu , ka tev tur ir skola utmldz...bet comon 2h? 

10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina    (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) Domāju ka ir nepieciešama palīdzība nefragošanas mēnesī ar visiem frageriem ,kad adminu tiešām nav online ,tāpēc uzskatu ,ka ir nepieciešami vēl admini.

 

Nu labi pieņemsim ka ir nepieciešama palīdzība , bet kas notiks tad , kad beigsies nefragošanas mēnesis...pēc šī teikuma izskatās ka pienāks marta sākums , un tev var ņemt adminu nost....Un pie tam JB ir pilnīgi pietiekami aktīvu admiņu vismaz 4. Un tas ir normāls cipars , nevis kā CSDM vai tur War3 kur knapi ir 2 vai 3 ...labi pieņemsim nesen pieņēma jaunos , bet JB tā jau ir aktīvs , un atkārtošos admiņu ir pietiekami !

Ja nu arī Tevi apstiprinās...(jau kuru reizi) , tad nu labi pieņemsim...bet piedomā pie 

1. Tā ko tu saki

2. Tā ko tu dari

Antirekomendācija

Princess Peach

P.S. Izteicu savas domas , maby būs heits, bet dažreiz labāk pateikt patiesību acīs nekā aiz muguras.

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 15:42
0
post

Manuprāt, viss bija kārtībā tad, kad biji džeilbreika admins. Vai arī es nebiju klāt tad, kad Tu vārīji ziepes (ja tādas vārīji). Katrā ziņā, nekādas aizdomīgas vai sliktas darbības no Tavas puses es nemanīju. Kā ir tagad džeilbreikā, kad Tu tur esi - es nezinu, jo pati tur neesmu. Ja runājam par lamāšanos, tad es Tevi arī tā īsti neesmu redzējusi lamājamies. Tas, ka pasprūk kāds vārds ar mīkstinājuma zīmēm nav nekas tāds pie kā varētu piekasīties, jo, padomāsim loģiski, kurš gan emociju iespaidā nepasaka ko rupju, vai ne? Aktivitāte... Tiek minēts par divām stundām dienā. Jāpiekrīt gan, ka tas patiešām ir par maz.

Es Tev došu rekomendāciju, jo ticu, ka spēsi pacelt gan savu aktivitāti serverī un forumā, kā arī būt objektīvs admins.

Lai veicas, Ventiš! 💪

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 16:39
0
post

Pa pēdējo nedēlu 12h esi pavadījis serverī, priekš admina tas ir smagi par švaku. Pasēdi ulgāk un tad vari rakstīt pieteikumu. 

Kā arī statusņiks, skrien tik pēc statusa 

10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina    (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) Domāju ka ir nepieciešama palīdzība nefragošanas mēnesī ar visiem frageriem ,kad adminu tiešām nav online ,tāpēc uzskatu ,ka ir nepieciešami vēl admini.

Amm tu vidēji dienā esi on ~2h Tad kā tu varēsi palīdēt + tu palīdzēsi tikai nefragošanas mēnesī sanāk, pēc tava teiktā

 

ANTI

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 11m
Redzēts 25. martā, 13:42
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 16:41
0
post

Antirekomendācija.

Kāpēc?

Īsi sakot,

Tu pārāk daudz esi pagātnē aizvainojis citus (jo redzi,tu esi tik SVARĪGS šajā pasaulē,un citi nav),un tev nav aktivitāte pēdējā laikā diezko laba.

Un tagad tu vienkārši skrien pēc statusa,jo uzskati ka viņu metīs kā konfekti kautkādam sīkam bērnam. Bet zinot Reini un Arni,gan jau būs kautkāda haļava,manis pēc,bet manuprāt,pašlaik tu neesi pelnījis galīgi.

Tāpat arī tur nevajag ACC nemaz pašlaik (takā beidz di- lūdzu)

Un arī foruma aktivitāte tev ir zem minimālās.

 

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 16. februārī, 16:41.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 18:45
0
post

bijis admins, tapēc noteikumus ceru neesi aizmirsis

krasavčiks, labi adminēji

nav ko citu teikt

rec 

 

 

 

StonerKumar420
Lietotājs
Кумарс
530 atbildes forumā
Online: 6d 13h 3m
Redzēts 2021. gada 17. jūnijā, 02:14
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 18:58
0
post

Kumārs saka ka Ventspilnieks būtu diezgan lab admins.

Čuvaks zin noteikumus, parasti nemēdz tupīt, bet gan otrādi!!

REC

Tikai vot 2 mīnusi

Vajag aktivitāti nedaudz vairāk.

Un neatkārto manas kļūdas(nelamājies) lai būtu labs admins :)

Lakrica
JB Admins
Lietotājs
1153 atbildes forumā
Online: 20d 16h 15m
Redzēts Vakar, 21:49
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 19:02
0
post

Cik esmu ievērojis, Tu savu aktivitāti esi uzlabojis. Ja iepriekš pa retai reizei ienāci, tad tagad jau ir labāk. Vēl viens admins nenāks par ļaunu. Noteikumus zini.

Došu rec.

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 20:45
1
post

Pieņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0