bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
20
4
topic
Sūdzība par adminu.
🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶
Lietotājs
Čaklais Chemijs
Maigonis
887 atbildes forumā
Online: 17d 0h 51m
Redzēts 2020. gada 16. martā, 13:45
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. martā, 17:42

Sūdzību par adminu Dweller.

Viss sākās ar to, ka viņš sāk izdomāt savus noteikumus.

Spēlētājam bija problēmas ar internetu un bieži izgāja no servera un nāca pa jaunu iekšā, līdz Dweller sāka viņam draudēt, ja taisīs vel retry, tad liks banu, noteikumus NAV rakstīts, ka nevar taisīt retry, lai taisa kaut līdz nelabi paliek. Tad es viņam aizrādiju, uz ko viņš sāka brutāli atbildēt, ka es izmantojot admina privilēģijas, nākošajā mapē viņš man jautāja, ar ko es spēlēju, vai ar austiņām, uz ko es atbildēja ka spēlēju ar wh, tad viņš man draudēja, ja neatbildēšu viņam nākošreiz, tad nobanos, pie reizes atkal pieminēja, ka izmantoju savas admina privilēģijas, un minēja, ka zināja, ka adminu nevar dot man un viņš sava bērna prāta izdomāja, ka atteiksies no acc, bet chemijs diemžēl nenoņēma, jo auklējas ar viņu. Par šo screenshots man diemžēl nav, bet chemijs noteikti atcerās to dienu, kad Dwellers rakstīja viņam, lai noņem acc. 

Šodien spēlēju war3 serverī, spēlētājs sāk sūdzēties, ka Dwellers draudējis ar banu, es palasīju čatu uz atpakaļu un atradu, ko viņš ir rakstījis. https://prnt.sc/imomt2

Viss sākās ar to, ka Dwellers sāka lamāties un spēlētājs aizrādija viņam, uz ko Dwellers palika dusmīgs un draudēja ar banu, varbūt viņam tas likās uz joku, bet pajautāju, tam spēlētājam tas nelikās nekas smieklīgs un kas tas būtu bijis joks. Tik pat labi, ja kāds cits pasaka kādu aizskarošu vārdu, to pašu b*e, na*uj, tad viņš sāk stresot un gagot, bet pats jūtas varens un var lamāties.

 

Adminam būtu jārāda piemērs citiem spēlētājiem, nevis izturēties tā, ka viņam ir acc, tad viņam pieder serveris un ir neaizskarams, var darīt ko grib. Ja tu sodi cilvēkus, tad sodi visus vienlīdzīgi, arī sevi, ja uzraksti ko neadekvātu! Ja TEV liekas, ka tu to saki uz joku, tad padomā, vai tas cilvēks to arī uztvers kā joku un ja tev ir poha vai pālis, tad nespēlē serverī, ja nespēj savaldīties.

P.s. Jā sis topiks paliks vaļā, tad domāju ka arī citiem spēlētājiem būs ko pateikt par viņu.

Gaidu dislike no dwellera pakaļu slaucītājiem. 

Ar cieņu, 

BULLDOG.

Pēdējo reizi rediģēja 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, 2018. gada 04. martā, 17:46.
oy74
Lietotājs
64 atbildes forumā
Online: 13d 17h 29m
Redzēts 28. martā, 18:57
Pievienots, 2018. gada 04. martā, 19:17
1
post

tas čalis ir iedomajies ka dabujis acc ir karalis pa visu serveri, un iedomajas ka visus var banot , tas tak nav normali vai tad ne!

Animated GIF

Grizzlijs
Jauniņais
78 atbildes forumā
Online: 6d 5h 21m
Redzēts 2. martā, 19:26
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. martā, 21:06
1
post

Pilnīgi piekrītu ,čalis pēdējā laika sagajis sviestā.Vēlējas ari mani nobanot ,tik neatrada iemeslu:D:D:D

Old_SchoolMetal
Jauniņais
Olds
4 atbildes forumā
Online: 1d 20h 4m
Redzēts 2018. gada 12. oktobrī, 01:36
Pievienots, 2018. gada 04. martā, 21:31
1
post

Taa ari ir,vinam vajadzetu piebremzet vai nu vinam vienkarsi jaatnem acc:D

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2018. gada 04. martā, 21:35
0
post

Mjā. Grizlijs kurš pats spēlējās ar acc saka, ka kāds cits varētu būt slikts... :thinking:

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 25m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. martā, 22:26
3
post

Piekritīšu Jums visiem, tāda uzvedība no admina nav pieņemama, jo adminiem ir jābūt izpalīdzīgiem un acīmredzami jāparāda citiem lietotājiem ka viņi ir gatavi palīdzēt un atbildēt uz jautājumiem ja tādi ir, bet nu tas arī nav nekas tik nopietns lai dēļ tā ņemtu nost adminu.

Cilvēkam vnk jāsaprot ka admins nav tāpēc lai parāditu cik ir kruts un ākstītos ar draudiem, jo ne visi tādus jokus saprot, un tāda uzvedība var radīt ļoti negatīvu iespaidu par projektu. Ir jāatrod īsto balansu kurā cilvēks jūtas komfortabli adminēt un kurā brīdī var kādu ar jokiem aizvainot.

Parunāšu ar dwelleru par šo privāti, lai kas tāds neatkārtotos. Lūdzu, rakstiet sūdzības ja kas tāds atkārtojas.

Paldies

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0