bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
0
topic
Strēlnieks. @ War3 Main
Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 23:18

* Regulāri uzturēties serverī - Tiek darīts.

* Apkopot jebkādus bagus un ieteikumus - Konstanti ar Čemi skype atrunājam dažādus sīkumus

* Rūpēties par kārtību serverī, tā skaitā pārējo adminu uzraudzību - Es jau to daru pēc Čemija lūguma.

* Iespēju robežās serverī uzrīkot kādu konkursiņu/uzdevumu - Vēsā angļu mierā.

* Admini kas Tevi rekomendē uz šo amatu: Čemis, Latvians, knave

 

Pēc tā kā Evils ir patriekts, nobanots, atņemti visi statusi un nedaudz piesmiets tad reāli ir manāms trūkums pēc war3 main kas pieskatītu ko dara admini, veidotu tos pašus konkursus ingame ne tikai forumā, apkopotu visas kļūdas ar war3 gan no tehniskās puses un no spēlēšanas puses.

Vairums cilvēku ir jautājuši kāpēc es nerakstu pieteikumu šim amatam, jo "it kā" neesot labāka kandidāta vai kā tamlīdzīgi. Pēdējā laikā, īsti dienas un nedēļas nenosaukšu, ar Čemi cenšamies risināt dažādas problēmas war3 ar ko esmu saskāries es vai kāds cits spēlētājs. Kā arī dažādi uzlabojumi jeb update serverim.

Šim amatam piesakos ar mērķi palīdzēt gan serverim kā tādam, gan Čemim, lai ir cilvēks pie kā vērsties ar saviem ieteikumiem, idejām un visu pārējo. Vienam cilvēkam būtu vieglāk atrunāt ar Čemi ko un kā vajadzētu pamainīt war3 serverī nevis uzklausīt vienu un to pašu no desmit cilvēkiem.

Protams, runa arī ir par adminu kontrolēšanu, lai uzvedās adekvāti, rāda priekšzīmi. Kā piemēru varam ņemt mūsu bijušo war3 test adminu Dweller. Ir jau arī citi tādi paši kandidāti serverī kuri uz aizvainojumu no parasta spēlētāja puses atbild ar - tu un tavi radi - un kad aizrāda par to admin čatā ir atbilde - kas tu nakuj tāds esi? dzīvo savu dzīvi nevis māci mani.

Respektīvi. Es neapgalvoju un to arī nedarīšu, ka kā cilvēks esmu zelta gabaliņš. Katram ir sliktās dienas un labās dienas. Mēs visi esam cilvēki.

 

Ar cieņu, Strēlnieks.
Tiekamies serverī!

Pēdējo reizi rediģēja Strelnieks., 2018. gada 21. martā, 23:30.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 45m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 23:31
0
post

Visu pareizi pateica, pamatā jau pret Strelnieku attiecos kā "neoficialo mainu" jau kādu laiciņu. Takā nu nešaubos ka tiks galā arī kā "officālais" :D

REC

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 23:35
0
post

Tu izklausies pēc tāda, kuram nav dzīve, tāpēc REC.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 23:47
0
post

rec, ja apsolies izlabot, ka helmu atnjem, kad teammates shauj pa tevi :(

Rastaman4iks
Jauniņais
Rastamans
21 atbildes forumā
Online: 4d 8h 8m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 01:10
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 00:17
0
post

Rec Pacans zin ko dara, vis but labi ar ka Main (nevis tadu ka Dweller) Sitas calis zin savu darbu zin ari ka ar tautu serveri runat, kr4 REC 100% 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 00:36
0
post

Nedaudz piesmiets? Kas tu smejies? Viņš ir kļuvis par izsmieklu objektu. :D :D

 

 

Attiecībā uz pieteikumu,

tīri sakarīgs čalis forumā. Nezinu kas war3 notiek (jo man kick war3 iterācija galīgi netīk),bet nešaubos ka tiksi galā. Kā blakus piezīmi varētu izteikt ka varētu būt bišku aktīvāks forumā,citādi nav ar ko kaksēties. :D

Rekomendēju. Pff,bez izņēmumiem.  Te nav ko citu piebilst vienkārši.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 22. martā, 00:37.

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 41m
Redzēts Vakar, 22:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 08:47
0
post

Nopietns , nosvērts čalis.

Ja jau ir neoficiāls main , tad jākļūst par officiālu. Recomendēju

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts Vakar, 13:03
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 08:56
0
post

Es jau iepriekš esmu teikusi, ka manu prāt nav neviens labāks kandidāts uz šo statusu, jā viņš reizēm ir ietiepīgs un reizēm gribās viņam ar ko mest, bet priekš šī statusa tās ir labi, jo viņš pastāvēs par savu un panāks ko vēlās. :yn:

Strelnieku zinu jau kopš sāku spēlēt war3 un tas ir aptuveni divus vai pat vairāk gadus atpakaļ, viņš visu šo laiku un jau ilgu laiku pirms tam ir bijis war3 un redzējis, kā viss mainijies gan uz labo, gan slikto pusi. Viņš ar šo amatu noteikti tiks galā, lai gan vairākas reizes ir zaudējis admina statusu neaktivitātes dēļ, cerams, ka ar main statusu tā nebūs.

Nekas ļaunāks un iedomīgākas(sliktāks) par Evilu jau tā pat nav atrodams, tādēļ dodot iespēju tā pat nav ko zaudēt. :cry2:

Kā jau viņš saka: "Katram ir sliktās dienas un labās dienas. Mēs visi esam cilvēki."

No manis liels REC

 

P.s. No telefona izskatijās lielāks pieteikums, bet no pc izskatās tik maziņš, meh, varēji vairāk ko uzrakstīt.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 09:30
0
post

Cik palasīju topikā, esi labs kandidāts. Webā redzams, serveros nesekoju tev... Kaut arī mums nav tās labākās attiecības vienam starp otru, bet kā mains domāju būsi labs.

No manis arī REC.

Image result for Unicorn Gif signature

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 11:20
0
post

Esi jau pietiekami ilgi, ar adminu arī rīkojas kārtīgi. Vienmēr dod padomus, uztraucas par serveri..

REC!

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 11:55
0
post

Piekrītu, ka katram ir gan sliktās, gan labās dienas, taču Strēlniekā tas īsti nav manāms. Vienmēr viņš ir nosvērts, adekvāts un racionāli domājošs, kā arī ar humora izjūtu džekam viss ir vislabākajā kārtībā. Domāju, ka viņš varētu būt labs kandidāts šim amatam. Nevis tikai dēļ īpašībām, kuras nosaucu iepriekš, bet arī tādēļ, ka viņš spēs pastāvēt gan par sevi, gan par serveri, neļaujot nevienam kāpt sev uz galvas un veidot haosu serverī.

Ar visām četrām PAR!

Lai veicas, Strēlniek! 👍

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 1h 48m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 14:37
0
post

Čau.

Dweller'am amatu nozagi,nejaucenis.

Es tev jau sen teicu, lai raksti pieteikumu, beidzot to izdarīji, malacis.

Jā, Evils jau sen miris un war3 ir tas  serveris, kurš bez main'a nevar pastāvēt un vajag kādu, kurš izskatīs visus bug'us un pārējās lietiņas, un Čemijam nav tam laika, jo ņemas ar MTA kick'u un pārējo.

Kā admins tu arī esi pietiekoši  aktīvs un izpalīdzi bieži cilvēkiem serverī, tas ir ļoti labi, jo bieži vien pārējiem nav laika atbildēt citiem, bet tev laiks atrodas vienmēr.

Admins ir bijis vairākas reizes, jo pazaudēji dēļ neaktivitātes nevis dēļ citām problēmām, tātad sīkums, jo adminu esi jau sen dabūjis atpakaļ un māki apieties ar to, problēmu nekad nav bijušu un turpmāk cerams arī nebūs.

Konkursi tev arī forši sanāk, ir jautri piedalīties zinot to, ka visi grib, lai mani izbano. :(

Runājot par tām sliktajām un labajām dienām, jā, kad tev ir tās sliktās dienas, gribas tev uzšaut ar krēslu pa muguru, jo tā krīti uz nerviem un ir vēl pāris mazas problēmiņas, tāpēc, kad tev ir tādas dienas, labāk serverī nerādies, tas ir tikai ieteikums. :D

Protams, ir jau pie kā piekasīties, bet man baaaaaigais slinkums šeit ko vairāk rakstīt, ja baigi interesē, varēšu pm uzrakstīt, gan jau saprati par ko runāju, un par ko varētu tieši es piekasīties. :yeah:

Cerams, ka visi war3 normālie ieteikumi tiks ātrāk izskatīti un pieņemti arī, ja tevi pieņems, būtu ļoti forši, paldies.

Nuu tak jā, nav labāku kandidātu par tevi , jo neviens negrib baigi ņemties pa to serveri, jo tur jābut lielai atbildībai, kāda tev tieši ir.

Nu labi, lai iet Anti , khm atvainojos, gribēju teikt Rec.  Gan jau sabijies, kad uzrakstīju anti, hahaha, lai veicas.

 

 

 

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Bronza
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 5d 3h 39m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 21:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 14:59
3
post

Labdien visai Kick saimei.

Varbūt nevietā un es atļaujos par daudz  šeit paceļot šo jautājumu, bet tomēr izteikšos savai aizstāvībai. 

Jā, es biju tas ļaunais , kurš atļāvās Tev adminu čata pateikt nelien kur nevajag - Nevis kas tu nahu* tāds esi. 

Es attiecībā no visiem citiem adminiem - spēlētājus brīdinu. Es labāk uz izteikumu  ( Konkrēti manā virzienā ) atbildēšu ar vārdu salikumu pats tāds, ne kā likšu 2h banu par abuse. Es attiecībā uz Tevi - pret sevi virzītus aizvainojumus neiztveru nopietni vai aizskaroši.  Tas ja es esmu konkrēti TAVĀ melnajā sarakstā, nevajag rakt zem manis! Ar nevienu spēlētaju man nav konflikta, neviens spēlētājs no manas puses nav palicis bez palīdzības, neviens spēlētājs no manas puses nav palicis neuzklausīts par aizdomām uz call admin vai kā savādāk! 

Visu laiku Tevi atceros kā normālu džeku, kad ne man , ne Tev nebija acc - likās - Vau, forš džeks ar ko parunāt, pasmieties, bet kā dabuji acc, vismaz manā acu skatijumā kardināli izmainijies! 

Bet palasot visu, ko par Tevi cilvēki raksta, man ir tikai neviltots prieks par labajām atsauksmēm un tā kā man ļoti patīk konkursi, ceru, kad Tu par viņim neaizmirsīsi, ja ieņemsi šo amatu! 

Ja kādam pēkšņi rodas nereālā interese šo manu monologu pārvērst dialogā, tad lūgtum pm, nepiesārņosim cilvēka pieteikumu , no manis viss, lai visiem jauka dienas otrā puse!

Man putniņš pačukstēja, kad man arī ir jaizvēlās starp Anti vai Rec - Un es  noteikti esmu par jaunām asinīm un svaigām idejām - Rec - ja apsoli, kad vairāk galvā nesakāps. 

Pēdējo reizi rediģēja Bronza, 2018. gada 22. martā, 15:11.
slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. martā, 15:08
0
post

varētu atbalstīt, ja ieteikumus par bugiem un balansiem meklētu bez vipa. ja būs vip 24/7, tad būs precīzi tas pats variants, kas ar evilu. nu jau kā ilgu laiku sūdzos par to, ka vips ir tāds, kāds ir, bet dzirdīgas ausis nav atradušās līdz pat šai dienai. varbūt tu būsi īstais? :*

NeaDeKwaD | Stone
Lietotājs++
429 atbildes forumā
Online: 15d 19h 23m
Redzēts 2020. gada 16. oktobrī, 21:31
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. martā, 11:27
0
post

Es tevi nepazistu un neesmu ari war3 ipasi spelejis bet lasot cilveku viedoklus esi tiesam gatavs sim Amatam es tevi nezinot jau uzskatu par labu atsaucigu cilveku kas ir gatavs palidzet  Rec

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. martā, 14:45
0
post

Pieņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0