bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
5
topic
LuckyDog @DR
LuckyDog
Jauniņais
22 atbildes forumā
Online: 19h 48m 16s
Redzēts 2018. gada 06. aprīlī, 15:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 30. maijā, 18:31
Minimums 16 gadi Nav :(* Minimums cs pieredzei 5 gadi Ir* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos nu es zinu visu pa amxmodx izmantoshanu* Jābūt regulārai aktivitātei forumā ir!* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā ir!* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem Zinu* Tev ir jāzin visus cheatu veidus Zinu * Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) nav * Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ) -* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam (admini,banteami,moderatori,administratori) - Neviens!.:( Pieteikuma paraugs:* Tavs cs nicks: LuckyDog* Tavs vecums:11* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: 4-5 gadi* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus) - Neesu , bet ļoti labi zinu visu pa amxmodx lietošanu.* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam? ,Es vēlos būt banteam jo vēlos palīdzēt citiem adminiem.* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi?, Esu ļoti aktīvs Kick serveros, It īpaši CTF , JB, DRZinu man ir 11 gadi, bet es ļoti daudz zinu pa amxmodx lietošanu,Esu spējīgs būt admins, Vēlos pamēģināt, man amxmodx uz botiem ir
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 30. maijā, 18:34
0
post

Būtu vismaz veidojis pēc parauga.

Atteikts + warned.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0