bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
2
0
topic
Haxball līga.
Aizkars
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 32m 09s
Redzēts 2016. gada 17. janvārī, 21:40
Pievienots, 2015. gada 29. septembrī, 00:41

Sveiki visi cilvēki kas šo lasa!

Esmu nolēmis veidot haxball.com virslīgu! 

 

Noteikti visi zin kas ir mājaslapa ls*l.lv. Tur ir tāda kā NHL līga... Man ir doma veidot haxball līgu. Proti sākumā būs 8. komandas. Katrai komandai divi spēlētāji.Tiek spēlēts uz Classic laukuma 5min | Score limit:10. Katrai komandai vienā sezonā būs jāaizvada 7. spēles. Katru spēli varu nohostēt es,jo dators man ir labs. Katru spēli man ir jāredz vai nu klātienē,vai arī tai jābūt ir ierakstītai. Ja šis projekts attīstītos,tad noteiktu tiktu veidotas zemākās līgas. (Virslīga,2.līga,3.līga) Pirmajā sezonā 8.vietas ieguvēja pametīs virslīgu un tās vietā pievienosies jauna komanda. Uz nākamajām sezonām jau viss ar iekļūšanu virslīgā būs savādāks,bet par to pēctam citā topikā.

Cerams ka visu esmu pateicis,bet iespējams ka nē...Visiem kuriem ir interese piedalīties,lūdzu sameklējat pārinieku. Jums ar šo te pārinieku būs jāaizvada 7.spēles.Treniņus varat veidot individuāli. Tie kuri ir gatavi pieteikties var jau pieteikties šeit apakšā ar savu komandu,komandas nosaukumu un obligāti skype niku! Sīkāka informācija skype,kā arī šeit pat lejā komentāros.  Personīgi es pats arī meklēju pārinieku. Kurš ir gatavs ar mani spēlēt,bik patrenēties rakstat šeit lejā vai skypā:Aizkars1

 

 

Pieteikuma paraugs:

Komandas nosaukums:

Spēlētāji:

Skype niki:

 

​mans skype:Aizkars1

 

 

 

Aizkars
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 32m 09s
Redzēts 2016. gada 17. janvārī, 21:40
Pievienots, 2015. gada 29. septembrī, 20:06
0
post

Komandas nosaukums: INSANE

Spēlētāji: Aizkars,LaurisLV

Skype niki: pashiem jau ir. Aizkars1,lauris.mazais

Esmu in!

 

emzijs
Jauniņais
MzZ.
39 atbildes forumā
Online: 1d 7h 55m
Redzēts 2021. gada 08. novembrī, 02:16
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 30. septembrī, 21:33
0
post

REKLAMA BAN PERM

 

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts 13. aprīlī, 01:35
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 08. oktobrī, 00:10
0
post

ban banban banbanbanbaba

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0