bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Spēles
4
0
topic
Kas ir Xash3d?
0nion_man_LV
Lietotājs
.
75 atbildes forumā
Online: 1d 14h 46m
Redzēts 17. februārī, 12:38
Pievienots, 2016. gada 08. novembrī, 15:49

Tātad , kaut kad sen pagājušogad ļoti sagribējās Counter-Strike 1.6 uzspēlēt, bet biju apslimis un pie datora netiku, viss kas bija pieejams ,bija mans telefons, nu es sāku meklēt Google Play visvisādas FPS spēles, taču labākās sen jau bija izspēlētas un apnikušas. Tad es sāku guglēt par CS1.6 uz telefona, un es atradu Xash3d. Tas ir GoldenSource engine mazliet pārmainīts lai atbalstītu vairāk vienlaicīgus efektus un tādus sīkumus, kā arī lai Android to atbalstītu (par iPhoniem nezinu diemžēl) . Uz šīs "Xash" programmas iespējams spēlēt teju visas GoldenSource spēles, kā arī dažas kas ir speciāli veidotas lai tās atbalstītu tieši šī programma.

 

Tātad pastāstīšu kā piemēram uzinstalēt Counter Strike 1.6 un Half Life uz jūsu telefona (esmu arī redzējis YouTube, ka ir uz SmartWatch'iem arī, taču nav ne jausmas kā to panākt.).

Tātad tā, kā ir pagājis labs laiks kopš šī programma ir tikusi izlaista (aptuveni gads) un ir bijis daudz laika apdeitiem, viņa ir arī pieejama Google Play veikalā. Nu, beidzot pastāstīšu instalāciju, un tā ir sekojoša : Atver "Google Play Store" uz sava Android telefona> Sameklē "Play" Veikalā tādu programmu "Xash3d" un ieinstalē to> ja vēlies spēlēt CS1.6 uz telefona, tad pameklē tur "CS1.6 Client" un ieinstalē arī to> kad esi ieinstalējis vienu vai abas programmas (ja spēlēsi Half life, tad iztiksi ar vienu, bet ja CS tad vajadzēs abas) ej pie sava datora un atver failu meklētāju, atrodi tur savu Steam mapi un Half Life mapi> atver to> iekopē "cstrike" mapi savā telefonā> atver Xash3d programmu savā telefonā un atzīmē tur faila atrašanās vietu (piemērs - storage/emulated/0/cstrike) un vari spiest "Launch Xash3d" pogu un izbaudīt Half life savā telefonā. Ja vēlies spēlēt CS, tad atzīmē tās pašas mapes atrašanās vietu savā telefonā Xash3d programmā> palaid Half Life>Izej no Half Life (tādā veidā programma atcerēsies vietu kur atrodas spēles resursi)>atver CS1.6 Client programmu> neko nemaini konsoles "launch" komandās ja nezini ko tās dara, un nē "-high" neko nemainīs uz Android. Un spied "Launch" pogu.

Diemžēl nav vēl iespējams spēlēt ar jebkuru PC versiju, tā ir tāda, kā Android only versija, taču es domāju, ka drīzumā būs iespējams spēlēt aŗī Kick serveros no telefoniem. (vienīgā mape kura atbalsta "cross platform" pašlaik ir de_stroyed, kā visur Redditā raksta.) 

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts 13. aprīlī, 01:35
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 08. novembrī, 23:31
0
post

Ļoti labs apskats, paldies! :) 

 

 

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 09. novembrī, 00:02
0
post

es to nezināju.. ;o..

telefonu kontroles sux anyway, bet nu labais!

Šmoņka
Lietotājs
Just Edgars
96 atbildes forumā
Online: 8d 13h 10m
Redzēts 2022. gada 15. martā, 19:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. novembrī, 08:41
0
post

kā priekš informācijas - bija intresanti, bet no programmas jēgas neredzu... (like)

Pēdējo reizi rediģēja Šmoņka, 2016. gada 09. novembrī, 08:41.

0nion_man_LV
Lietotājs
.
75 atbildes forumā
Online: 1d 14h 46m
Redzēts 17. februārī, 12:38
Pievienots, 2016. gada 10. novembrī, 08:22
0
post
Nu ideja vienkārši ir tāda, ka var spēlēt cs uz telefona un ja draugam arī ir tad kopā ar viņu LAN'ā.
Apolon
Jauniņais
Antjiks
1 atbildes forumā
Online: 6m 45s
Redzēts 2016. gada 15. novembrī, 11:35
Pievienots, 2016. gada 15. novembrī, 11:35
0
post

FPS spēles būtu interesanti spēlēt ar VR brillēm vai arī to pašu cardboardu, bet gan jau neviens telefons tagad nepavilktu tādu FPS, kas būtu acīm tīkams.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0