bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
2
topic
Laauriinaa @Moderators
Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts 17. aprīlī, 16:48
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 16:11

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi )

Prasība izpildīta.

9.klasi pabeidzu jau pirms 5gadiem.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz mēnesi

Prasība izpildīta.

Esmu jau no 2015. gada 23.jūlija  tātad jau daudz vairāk kā menesi.

* Tev jābūt vismaz 100 postiem

Prasība izpildīta.

228

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti)

Ir 2 warn par to ka izteicos nepareiza vietā

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo

Prasība izpildīta.

Evils un Chemijs.

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā )

Prasība izpildīta.

Šobrīd kick vispār nav moderātoru.

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt

Prasība izpildīta.

Māku gramatiski pareizi rakstīt.

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam

Prasība izpildīta.

Man ir atbildības sajūtu un esmu arī pietiekami savaldīga, līdz šim nav bijušas problēmas ar manu uzvedību un neesmu web lamājusies vai bijusi nesavaldīga.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad

Prasība izpildīta.

Ar to nav problēmas, neaizvainoju citus lietotājus un neizmantoju lamuvārdus.

 


 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums

20 gadi

* Links uz sasveicināšanās topiku

http://www.kick.lv/forums/topic…o-raudzhaaaas/

* Cik ilgi esi reģistrēts

Esmu reģistrējusies jau no 2015.gada 23.julija

* Postu skaits

228

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo

Chemijs, Evils

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderators

Jo kā Chemijs pats saka: "šobrīd kickā nenormāli ir vajadzīgs aktīvs vēl 1 statuss, kurš vienkārši pieskatītu weba aktivitātes katru dienu vismaz vairākas reizes dienā un ja tās būtu par maz tad tās uzrīkotu. Šobrīd to neviens nedara, man burtiski katru dienu ir jāraksta administrātoriem - "kas jūs neredzat ka nav aktivitātes" un tikai tad viņi kaut ko padara, un arī pats regulāri paceļu topiku tēmas, spēļu tēmas, meklēju kas taisīs blogus un tamlīdzigi, kāmēr gribētu lai to darītu kāds cits."

Tieši šī iemesla dēļ uzskatu ka kick ir vajadzīgs moderātors.

 

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi?

Līdz šim man nav bijušas problēmas ar uzvedību un esmu pietiekami savaldīga, parasti ja ir problēmas tad risinu tās ārpus čatā un arī ar aktivitāti man nav nekādu problēmu. Esmu pietiekami aktīva un pietiekami daudz laika pavadu web un arī serveros, lai varētu sekot līdzi tam kas notiek un lai laicīgi pamanītu un novērstu radušās problēmas. Vadu arī 8ball konkursus, tātad uzlaboju arī aktivitāti. Man ir pieejas arī serveriem (kick kastītei), tādēļ ar to arī varu palīdzēt, ieslēgt vai uztaisīt rr kad serveris izslēdzies vai uzkāries.

Pēdējo reizi rediģēja Laauriinaa, 2016. gada 20. novembrī, 16:20.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 16:15
1
post

Par agru nedaudz. Tikko tik war3 adminu dabūji. Varēji nedaudz uzgaidīt. Nekā personīga.

Par mani nav neviena neataisnota sūdzība vai  WP.

Tev ir 2 warni. :P

 

 

Antirekomendācija.

gaz1kkk.
Lietotājs
Mauglis bots
everesta mazdēls
506 atbildes forumā
Online: 31d 0h 24m
Redzēts 2021. gada 04. maijā, 20:05
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 16:19
3
post

Palasīju, ko obijs ierakstīja un citi par tevi, tad izlēmu, ka ANTI no manis, Tu nesen dabūji war3 test adminu un jau gribi mod, + kā jau teica, Tevi ir viegli nokaitināt.

Pēdējo reizi rediģēja gaz1kkk., 2016. gada 21. novembrī, 19:48.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 16:19
1
post

ANTI, jo:

Tu melo par wp, tev ir 2 wp. Tas ka tev ir -6, nenozīmē ka tev tādi nav

Cik atminos, tevi ir pārāk viegli nokaitināt, to visu pierāda jūsu agrākās orģijas ar Evilu, praktiski par neko aizsvilsties. Varbut tas ir mainits, bet šaubos

Tikko tikai paguvi iegūt war3 acc

Un atgriežoties pie nokaitināšanas... Ja tā arī notiks, šķirosi kam likt lielāku sodu jo lielāks ienaidnieks... Kautkā tā

 

PS.. Vēl nesen prasiji lai tevi nobano serveros un forumā, jo kautkas privātajā dzīvē nebija tā, kā tam būtu jābūt, vai kā tu to vēlētos. Ta nav savaldība... 

 

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2016. gada 20. novembrī, 16:24.

 

Pizhikz.
Skatās sākumlapu
Lietotājs
spalvainais
2560 atbildes forumā
Online: 50d 13h 8m
Redzēts pirms 26 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 16:20
2
post

Pavisam noteikti rec

   Šis cilvēks patiešām ir galvenais kandidāts moderatora statusam. Jau iepriekš aktīvi iesaistījusies kick dzīvē sakarā ar war3 un konkursu rīkošanu. Esmu ar Lauru uzturējis kontaktu arī ārpus kick sienām, un vienmēr ir licies jauks, saprotošs cilvēks. Tieši tāds cilvēks ir vajadzīgs kickā - aktīvs, radošs, kas uzturētu jautrību forumā, kaut vienkārši pačatojot ar lietotājiem vai uztaisot pa kādam konkursam, lai atvieglotu administratoru darbu. Pat gribas teikt, ka viņai nav neviena slikta puse, ziepes ar, cik man zināms, nav savārītas. Esmu ar visām četrām PAR. 

Ja salīdzina abus MOD kandidātus Lauru un exdent, tad situācija sekojoša: Abi nogrēkojušies ar wp, bet pārējais ir. Taču Laura ir bijusi daudz aktīvāka, rīkojusi vairākus konkursus, statusu savā labā neizmato. Exdents vairākas reizes ir parādījies, tad pazudis. Tādēļ tieši Lauru atbalstu - jo viņa, manuprāt, ir piemērotāka.

Par to, ka viņa ir uzticama liecina arī tas, ka par viņu galvo 2 no 3 galvenajiem adminiem. Iespējams, ka Arnis neatbalsta viņu, jo, cik es pareizi atceros, tad Laura agrāk nedaudz kritizēja Arni. 

P.S. Mani nerausta, ka tikko dabūji war3 amatu un tagad piesakies moderatoram, jo redzēju, ka chemijs pats tev pat lika rakstīt pieteikumu. Te neizskatās pēc vienkāršas statusu vākšanas.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Pizhikz., 2016. gada 20. novembrī, 16:32.

                            

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts Vakar, 20:02
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 17:22
1
post
Pārāk liels garstāvokļa cilvēks, lai ar šādu amatu tiktu galā. Un noteikti, ka arī šķirosi cilvēkus. Uzskatu, ka nespēsi tikt galā. ANTI
Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 17:43
2
post
Nesen dabuji adminu un te jau modu gribi, sorry bet anti neredzu tevi kā moduP.s nav pupu nav rec

 

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 5h 7m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 17:43
4
post

Es esmu nenormali parsteigts par jūsu antirekomendācijām....

Pēdējo reizi jebkāda veida aizsvilšanos redzēju pirms kāda pusgada, un tas pats bija sīkums.

liels REC, neredzu nevienu labāku kandidātu uz moderātoru šobrīd

HeLL
Jauniņais
19 atbildes forumā
Online: 1d 7h 56m
Redzēts 2020. gada 22. maijā, 20:36
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 17:48
1
post

REC

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:08
1
post

Šis pieteikums vairāk uzrunā uz rec nekā exdenta pieteikums. Normāls cilvēks ar kuru var daudz ko sarunāt, bet to atgadījumu, kad viņai garīgais pazuda... :D Pie tā derētu piekasīties, jo mazums kas var notikt. No manis rec. 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts pirms 3 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 19:42
1
post

Rekomendācija.

Domāju būsi labs kandidāts šim amatam.Forumā esi diezgan aktīva,aktivitātes forumā arī veido,iepriekš nēesi saņēmusi warn pointus par noteikumu pārkāpšanu,bet nesen kļūdijies,bet nu tur nekā traka nav.

Neredzu iemeslu nedot REC.


𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 20:00
1
post

Rekomendēju, laba kandidāte šim statusam, aktīva, atbildīga un sodīs godīgi pārējos.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 20:02
1
post

ANTI.
Diemžēl, Laura nav tik savaldīga, kā pati domā un savas problēmas mēdz risināt arī publiski, nevis privāti. Piekrītu arī tiem, kas saka, ka Laura dos lielākus sodus tiem, kas ir viņas melnā saraksta augšgalā, nevis vērtējot situāciju un cilvēkus objektīvi. 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 21:07
2
post

Anti

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 4m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 01:20
2
post

Pēc manām domām Laura nespēs izturēties objektīvu pret moderātora darbu, bet dēļ tā, ka redzu bieži tevi čatā, nevēlos tev likt antirekomendāciju.


 

Neitrāls

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2016. gada 21. novembrī, 01:30.
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6559 atbildes forumā
Online: 327d 3h 54m
Redzēts pirms 16 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 19:32
3
post

Būs objektīvi, nebūs, priekš tam ir domātas sūdzibū sadaļas, un var sūdzēties par pārkāpumiem sodos. 

Par to garīgo, ka lēkā augšā un lejā, nevaru nepiekrist, pe'dējas 2 nedēļas esmu to jau baigi izjutis, kā nav kkas pa spalvai, tā jumts brauc ciet. 
Taču es domāju, ka pie tā varētu piestrādāt. Uzskatu, ka viņa nav tik stulba, lai savu švako nervu dēļ gribētu, lai viņai atņem modu, tpe, domāju visam vajjadzētu būt normāli. 

Kā arī labāku kandidātu vnk nav, viņai jau ir pieejas, kas nav bijušas tādam modam kā piemēram LLZ, viņa taisa konkursos, oks pārsvara 8ball, bet tas nenoko nenozīmē, jo viņa grib taisīt arī serveru konkursus, tikai bieži nekas nesanāk, jo paši labi zinam, cik kūtri ir kickieši uz piedalīšanos konkursos. Bet tas ir pats svarīgākais, viņa grib un cenšas vairāk iesaistīties, kaut ko darīt. 


pārējie kandidātu vnk pat tuvu nestāv laurai, aktivitātes, gribēšanas un varēšas līmenī. 

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 19:43
0
post

Antirekomendācija. 

jo



Obija teksts visu pasaka jau:

Cik atminos, tevi ir pārāk viegli nokaitināt, to visu pierāda jūsu agrākās orģijas ar Evilu, praktiski par neko aizsvilsties. Varbut tas ir mainits, bet šaubos

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 20:10
0
post

Kāds baigās pretrunās iegājis!
Citēju: "​Par lauru runājot, viņai ik pa likam jumts aizbrauc, dažas dienas atpakļ viņai ar knave nekas nesanāca un lūdza man lai izbanoju viju serverosun webā, nu cmon, mods nevar būt tāds cilvēks kas no visa grib tikt vaļā katru reizi kad dzīvē hujova iet :/ :/ nav tā ka neuzticētos viņai un domātu ka dumās sūdus savārītu, tā toč nav bet vienkārši, tas nekam neder, pēc manām domām atslēga ir komunikācijā, vnk pasaki, ka ir hujova un kādu laiciņu nebūsi, pasaki ka ir šausmīgas dusmas un nespētu adekvāti pildīt savu darbu, mēs tak neesam stulbi saprastu, taču viņai biki tas pieklibo"
Pierādījums redzams šeit: http://prnt.sc/da2iau
Jāsecina, ka aiz muguras cilvēku nolikt var, bet publiski to visu pateikt nevar. 

(Tas teksts ir teju pus otru mēnesi vacs, tāda laika perioda daudz kas var mainīties)

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2016. gada 22. novembrī, 06:39.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6559 atbildes forumā
Online: 327d 3h 54m
Redzēts pirms 16 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 20:21
2
post

:D :D :D Cool un kur tur uzdirsiens? Balta patiesība, taču kā jau ir minēts atslēga ir komunikācija, un es uzskatu, ja viņa tiks pie moda, visu varēs izrunāt. 
+ tā sarakste jau kādu laiku atpakaļ bijusi, piemēram serverī esmu daudz ievērojis, to ka ir atbildīga, neko nedara uz savu galvu, neskaidrību gadijomos jautā, serveris un webs same shit, ja tur var sevi turēt normu grožos, spēs arī webā. 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts Vakar, 20:02
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 20:27
0
post

Tada gadijuma, vinai jau sen to vajadzeja darit un mainities, lai nekas sads nebutu. Bet kaa redzams, nekas uz labo pusi neiet.

Un vina paraak atri paliek dusmiga. Bani lidos atri, nepateemu. Taka, der padomat ;)

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. novembrī, 20:31
1
post
Tu Lauru nepazīsti pirmo dienu.. Tā sarakste tapa pirms 2 nedēļām. Ja nemaldos ap 9. datumu. Apšaubāmi, ka 2 nedēļu laikā tu esi pēkšņi mainijis domas un sapratis, ka ir atbildīga priekš mod statusa.. Jā, serveri varbūt tāda lieta ir, bet forumā? Te apgrozas visi kick cilvēki, nevis war3 draugi, bet ari heiteri. Un to ir daudz, cik esmu ievērojis. Ja nevar panest vismazāko tizlo joku, tad kas bus ja pavisam nedaudz ar to jokošanu pārspiles? Neapšaubāmi bani ies pa gaisu, jo nesavaldigs cilveks

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0