bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Guess Who?
7
0
topic
Guess who!?
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 42m
Redzēts 2022. gada 27. jūnijā, 12:41
Pievienots, 2016. gada 20. novembrī, 22:45




Sveicināti kicka iemītnieki.
Sēžot un aiz garlaicības neko nedarot izdomāju, ka varētu izveidot kādu interesantu spēli, tad nu iedomājos, ka varētu veidot Guess who!? foruma spēli.
Guess who? vadīšu es pats, viss, kas jums ir jādara ir jāiesūta man savas bildes..Noteikti, ka lielākā daļa jau zin šos noteikumus, bet pastāstīšu pagaidām īsumā, jo dažiem radīsies jautājums kādas vēl bildes? kāds guess who!?

Guess who? Jeb "Uzmini kurš?" ir pavisam elementāra spēle (ja to par spēli vispār var nosaukt). 
Vienam (vairākiem) lietotājam(-iem) ir jāiesūta savs attēls, tas kurš ir iesūtijis attēlu, viņa galvenais uzdevums pēc tam ir klusēt un neizpaust nevienam to, ka ir kaut ko sūtijis, tad es izveidoju attiecīgo "topiku" kur ievietoju iesūtīto bildi un pārējiem ir jāmin, kas tas par cilvēku. 
Tas ir tā īsumā...

Esat laipni aicināti man iesūtīt savas bildes jau tagad.
ps. Varat neuztraukties, nekur tālāk bildes neizplatīšu, viss paliek pie manis un kick forumā, kā arī atklātas bildes netiks publicētas, tās tiks pielabotas, lai grūtāk uzminēt un, lai lietotājs kurš iesūtijis bildi pēc tam nesūdzētos, ka ir ielikta viņa bilde. 

[*] Cilvēkam kurš ir bildē, aizliegts minēt, jeb vispār komentēt.
[*] Aizliegts ievietot bildi kur tu vispār neesi redzams (jeb arī tas nemaz neesi tu).
[*] Stingri aizliegts noniecināt un apvainot bildē redzamo cilvēku, pretējā gadijumā stingrs sods.
[*] Cilvēks kurš ir redzams bildē aizliegts atklāt savu identitāti.

Tas arī tā īsumā... Visi noteikumi tiks paskaidroti, pirmajā "Guess who?" konkursā. Kā arī pirmais konkurss norisināsies bez balvām, lai redzētu kā mums ir veicies.

Aizmirsu pieminēt vēl to, ka iesūtītājam arī būs kāda balva, kāda? Tas, lai paliek pie manis. :)
 

Sūtīt savas bildes varat man privāti foruma vēstulēs.
Tad nu sākam sūtīt un gaidam pirmo konkursu. 


ps. BILDI NELIEKAM TE! SŪTAM MAN PRIVĀTI!!!

 






 

 

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2018. gada 09. augustā, 18:18.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0