bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 5 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:29
0
post

Intresants topiks, man diemžēl nav nekāds intresantais stāsts :D

Kad mācijos pamatskolā man bija jaka, uz kuras bija 'čūska virsū :D Un tad viens sāka mani visu laiku saukt par snake, un tā nu kopš tās dienas līdz pat tagat mani sauc par snake :D

Nepārāk intresants stāsts bet nu pox :D

 

 

Gigna
Meitene zeltene
173 atbildes forumā
Online: 18d 12h 51m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 11:03
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:34
0
post

Tātad, mans niks man radās senajā 2005. vai 2004. gadā. Man tad bija maz gadiņu un ar datoru biju pazīstama tikai pateicoties tētim, bet tad vēl nezināju kas ir cs un kas tās tādas datorspēlītes ir. Es piederu pie tās paaudzes, kuri pēdējie brīvo laiku pavadīja laukā ar draugiem, nevis sēžot mājās pie datoriem un planšetēm. Mūsu laukumiņā bija tāds neliels bariņš, kur visi viens ar otru tusēja, es tajā bariņā biju viena no retajām meitenēm, bariņā es tiku iekšā pateicoties brālim, kurš tika iekšā padaloties ar saldējumu, nu tas tā. (Varbūt arī tāpēc man radās vairāk interese par spēlītēm nevis lellēm, jo jau kopš bērnības tusēju ar puišiem) Tātad, atpakaļ pie paša nika piedzimšanas. Visiem no bariņa bija kaut kādas iesaukas, vienu čali vispār par čību sauca, tas bija pilnīgi normāli. Un viens no krutākajiem bariņa puišiem man iedeva iesauku Gigna, es nezinu vai viņš jau zināja par tādu komūnu vai ko, es galīgi nezinu, bet Gigna. Nu man tas nenormāli nepatika, tāpēc arī visi mani tā saukāja, lai mani pakaitinātu. Ar laiku man tā iesauka pielipa un visur man Gigna kalpo par user name, niku un tā tālāk. Nu kaut kā tā.

Pēdējo reizi rediģēja Gigna, 2016. gada 02. decembrī, 13:36.

BOTNAME.
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 1d 1h 29m
Redzēts 2020. gada 17. oktobrī, 22:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 15:28
0
post

Tas ir ļoti īsi un skaidri :D
Bija brīdis, kad man vajadzēja cs'ā niku, bet normāli neko nekad nevarēju izdomāt, tāpēc vajadzēja ar kaut kādu piedūrienu. Par cik kapāju es sūdīgi, ievadvārdu izvēlējos kā BOT un name beigās vnk pierakstīju klāt. :D
voļā 
warns pelnīts

Pēdējo reizi rediģēja BOTNAME., 2016. gada 02. decembrī, 15:28.

Chemijs
Skatās lietotāju
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 23m
Redzēts pirms 7 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 15:31
0
post

Nicks Chemijs ir mana vienkāršotā/saīsinātā versija no mana super pokemoniskā cs nicka `Ch3m!caL

Pirms tam man bija vēl pokemoniskāki nicki: killer, MoNsTeR un ^B.I.O^, gribējās kaut ko mazliet orģinālāku, ja nekļūdos tad es kādā ārzemju serverī to kādam burtiski nozagu un kādu ķeburu tik pievienoju :D

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 16:35
3
post

uzrakstīju ar klaviatūras taustiņiem

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 17:46
0
post

Nu karoc mums geografija bija stunda

Un man loti patika zvaigzne sirius

Kaut gan ari harry potter persona sirius black

Patika ari vinjs jo kruts chomaks

Nu es padomaju ka vajag mazliet nomainit nicku uz kreivu val

ta un sanaca cupuyc

kaut gan visiem esmu susurs, bet chemijam vispar cuptucpi

Pēdējo reizi rediģēja Klaus, 2016. gada 03. decembrī, 12:39.

 

 

 

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 42m
Redzēts 2022. gada 27. jūnijā, 12:41
Pievienots, 2016. gada 11. decembrī, 19:55
0
post

Ja godīgi, tad es pat neatceros kā man radās niks, iespējams, ka no vārda: extend [cs'ā esat redzējuši, kad notiek mapes balsošana], tad es vienkārši izdomāju samainīt vietām burtu t un d, tad nu lūk.
Agrāk man arī ir bijuši daudz niku un tie visi ir ļoti ātri apnikuši, bet šis niks (kuru tagad izmantoju) par laimi vēl nav apnicis. :D

Sprite
Jauniņais
jaukais
5 atbildes forumā
Online: 1h 37m 36s
Redzēts 2022. gada 23. martā, 22:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. decembrī, 21:11
0
post

Pirms četriem gadiem sāku spēlēt Multi Theft Auto, un nevarēju izdomāt kādu niku likt, tad reģistrējoties vienā RP serverī izdomāju niku Sprite, tā lidz šim man viņš ir, protams ir jau kādi 2 latvieši kuri jau tā teikt nošpikojuši manu nickname.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. decembrī, 22:31
0
post

Nezinu, es skatījos filmu Komisārs Reksis un tad izdomāju sākumā paspēlēt ar nick Komisars** un pēc tam izdomāju nomainīt uz Komucap4uk - Komisarčik. Tgd daudzi mani sauc par Komisāru/Komisarčiku/Reksi. :D

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2016. gada 11. decembrī, 23:14
0
post

Man senāk pirms kādiem 10-8 gadiem bija nickname Gizmo. Es nezinu kāpēc tāds.

Pēc tam Laurix un ar papildus xXx un citas variācijas.

 

Pēc tam noklausoties, pārklausoties šo dziesmu, mans nickname kļuva par enemy.

Lai būtu interesantāk arī izdomāju, kā, lai izskatās. Tad nu arī šādi izskatās - *EnEmY*

Pirms pāris gadiem, kad playline nobruka, dažbrīd spēlējot random dd2, pub man bija daži citi nickname, viens no tiem - bundza

Bet njā, pārsvarā es izmantoju to enemy nickname.

Man tas *EnEmY* bija arī forumā visu laiku, bet viens otrs mani nedaudz savādāk sauca, tad nu es pārmainīju. Sākumā uz Ienaidnieks. un daža laba dēļ arī uzliku ENEMUS, bet ātri vien uz Enemijs. Tāpēc tagad jau ļoti ilgu laiku forumā un šur tur man ir šāds nickname.

            

Madness
Biedrs
Stoner**
577 atbildes forumā
Online: 4d 0h 2m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 13:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 12. decembrī, 14:25
0
post

Es mekleeju internetaa sev jaunu niku. Mekleeju, mekleeju, nevaru atrast, nedaudz apniciigi palika. Tad es saaku domaat pats. Beigaas peec pusstundas ar variantiem izdomaaju sho niku. Vso i skazacki konec :D

Latgales Čalis
Lietotājs++
302 atbildes forumā
Online: 6d 20h 22m
Redzēts 2021. gada 21. novembrī, 20:04
Pievienots, 2017. gada 07. janvārī, 19:07
0
post

Mans niks ir radies, ka es sāku spēlēt agario. Es ka sāku spēlēt agario, gribēju uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu Raivis Konstantinovs. Ka sāku rakstīt savu niku, mans uzvārds nesalīda lodziņā:D Tāpēc es nolēmu uzrakstīt savu vārdu ar nepabeigo uzvārdu ar trīs punktiņiem, lai zinātu ka tas ir nepabeigtais mans uzvārds:D Tā arī izveidojās mans niks Raivis Konst..., bet pēdējā laikā es noņēmu trīs punktiņus, jo tie man apnika:D

Pēdējo reizi rediģēja Latgales Čalis, 2017. gada 07. janvārī, 19:10.

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. februārī, 04:06
0
post

Mekleju google vardus uz burtu Q jo man tajos laikos ljoti gribejas niku ar burtu Q un atradu vardu Queen.

Un es tad izdomaju uzlikt ne 2 e bet 2 u :D Neatceros jau reali ljoti ilgi ar sho niku esmu.

krialy
Lietotājs++
Supreme
302 atbildes forumā
Online: 1d 23h 4m
Redzēts 2018. gada 26. janvārī, 23:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. februārī, 17:32
0
post

rakstīju niku ar pirkstu, nevarēju izdomāt un uzliku prosta pirksts.

Forestiņš
Lietotājs
Forests
163 atbildes forumā
Online: 5d 10h 59m
Redzēts 2017. gada 16. septembrī, 22:09
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. aprīlī, 15:23
0
post

Mans niks radās jau diezgan sen, kad biju mazāks, teiksim, ka tāir mana iesauka - Forests.

Es biju visātrākais skrējējs, un skola mani sūtija uz sacensībām kur arī dabuju medaļas un diplomus.

Katru vasaru es ar draugiem spēlēju futbolu, pat līdz tumsai. Bija viena tāda diena, ka es visiem skrēju garām pēc bumbas un neviens mani nevarēja noķert. Un viens iebļāvās - Run Forest, Run... un tad mani visi sāka saukt par Forestu. Pēc kāda laiciņa man bija draudzene, kura mīļvārdiņā mani nosauca par Forestiņu, un tā es arī izmantoju šo niku :) un mani vēljoprojām visi sauc par Forestu...

A4Tech
Lietotājs
131 atbildes forumā
Online: 8d 21h 45m
Redzēts 12. martā, 18:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. jūnijā, 21:39
0
post

Gluži nekas īpašs nebija, kad biju mazāks mamma nopirka pelīti - A4Tech

Nokačāju kautkādu trako cs ar debīlu nick un sapratu ka vajg jaunu, neko daudz nedomāju apgriezu pelīti un ierakstīju A4Tech :D

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2017. gada 03. jūnijā, 22:16
0
post

Mēdzu daudz teikt mhm, tad kautkā sanāca ka bija jaizveido foruma profils un bija slinkums domāt..

muwa
Lietotājs++
1tapsquad
flakkus
446 atbildes forumā
Online: 9d 13h 22m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 06:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. jūnijā, 00:12
0
post

ezglggwp

ez- easy 

gl - good luck

gg - good game

wp- well player

Man viss ir pārāk viegli, tad visu izsaka.

 

laff

Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts 25. martā, 01:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. jūnijā, 10:24
0
post

Tika spelets runescape un nevarejam izdomat man niku , blakus draugs eda jogurtu un paskatijas uz mani un saka reekt. Teica busi tu pienvedejs Jogijs un ta ar šo niku vel dzivoju!

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. jūnijā, 13:42
0
post

vobshem gribeeju reiz csdm uzspeeleet ar kaadu random niku, un ierakstiiju HAH, taa saaku shaut un iepatikaas, jo viegli/aatri uzrakstaams, un neuzkriitosh :)
 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 25992 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha