bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
5
0
topic
War3 update - alien invasion
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 08. decembrī, 21:02

War3 mega updeits - alien invasion

 

Šodien tika pabeigts liels war3 updiets:

Tika izveidota šī milzīga citplanētiešu invāzijas sistēma, šis monstrs skraida apkārt pa karti, parasti 2 reizes pa katru mapi, kad viņu nogalina tad visi kuri viņu šāva saņem naudas un xp balvas.

 

 

Interesanti fakti par citplanētiešu bossu

* Balvu kopējo lelumu nosaka: tas cik daudzi spēlētāji atradās serverī kad boss atdzīvojās

* Balvas lielumu atsevišķi katram nosaka tas cik daudz bojājumus nodarīja šim bossam

* boss ir gudrs, viņš pārleks pāri jebkam kam var pārlekt, viņš teleportēsies prom ja viņš iesprūdīs

* Bossa hp daudzumu ari nosaka spēlētāju skaits serverī, ekrāna augšā var redzēt rindu kura parāda procentuāli cik viņam ir šobrīd aptuveni HP.

* Boss atdzīvojas random laikā 2 reizes pa mapi, izņemot ja viņu ļoti ilgi neviens nenošaus tad tikai 1 reizi.

 

 

Mērķis:

Šis konkurss ir pilnīgi perfekts priekš nūbiņiem, jo katra lode ko viņi iešauj dos viņiem balvu un šim milzenim ir ļoti grūti netrāpīt. Savukārt servera skillariem kurus ļoti uztrauc ranks šis dod labu iespēju pafragot tos kuri šauj bossu :D

 

 

Zināmie un jau izlabotie bagi:

* pārāk bieži mainīja mērķus, tagad tos mainīs ne biežāk kā reizi 4 sekundēs.

* izlabots crashu iemesls kurš notika kad tas smadzeņu monstrs iešāva ar savu ugunsbumbu bossam nejauši

* kad boss atdzīvojas/teleportējas viņš vairāk bezsakarā nelēkās

* Kad boss nogalināja normāli atdzivosies, bija bags ka vajadzēja mainīt komandu lai atdzīvotos

* Boss gāja klāt, bet nevarēja iesist

 

P.S.

Man vēl nav nodedzis dators :O :O

 

Dodiet zināt kādas ir jūsu atsauksmes - patīk/nepatīk? kas patīk, kas varētu būt savādāk?

Šī sistēma jopprojām skaitās test stadijā, vēl noteikti viņš tiks pārtaisīts nākotnē.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 08. decembrī, 21:09.

MAVERIK
V.I.P.
The best
409 atbildes forumā
Online: 56d 19h 6m
Redzēts 9. martā, 17:26
Pievienots, 2016. gada 27. decembrī, 19:34
0
post

this boss is fuking fat and lazy

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 27. decembrī, 20:03
0
post

Bet kopš sākuma taču bija jau zināms ka bossu šaus pusse, pārējie kuri negrib šaut bossu var šaut tos kuri šauj bossu un parejos.

Visi uzvarētāji - noobiem ir viegls veids ka dabūt xp/naudu - no bossa, frageriem ir vel vieglak savakt fragus jo var shaut citus kuri neshauj to laiku pat preti.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6559 atbildes forumā
Online: 327d 3h 54m
Redzēts Vakar, 21:14
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 27. decembrī, 20:08
0
post

Frageriem īsti nav ko fragot, neviens normālais spēlētājs neskraida pa karti, vai neskrien pakaļ katram ķēmam kas kkur pazibēja, ar bosu viss kustība. 
Traucē tas ka, lai nošautu kādu ir normāli jāčkaarējās, lai netrāpītu bosam un nesākt man man piesieties, jo no viņa aizmukt nevar ar kājām bez undead. 
Bieši viņš ir arī aizšķērsojis ceļu kkur, nevar tikt uz iecienītu kempošanas vietu, kā pieskārsies viņam tā uzbrūks. 

Teikšu jau kuro reizi vairāk traucē nekā nes kādu labumu. Par tiem noobiem tu smagi maldies, pat noobus boss neinteresē, reti kurš pašauj pa viņu, bet ātri apnīk. 

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts Vakar, 20:02
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 28. decembrī, 02:34
0
post
Viss izgāzies, sad. Šad tad var pašaut viņu, bet apnīk!
𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. februārī, 05:54
0
post

sry ka paceļu šo topiku, bet tas alien ir pilnīgi bezjēdzigs..

​Tik cik es war3 spēlēju tad viņam parasti netiek pat puse hp atņemta, līdz ar to kāds labums tam..drīzāk traucē spēlēšanu.
​Kopumā reti kurš pa viņu šauj.. varbūt jauniņie, tie kas pirmo reizi spēlē serverī..



labāk izņemt ārā vai samazināt krietni hp..

 

Pēdējo reizi rediģēja 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, 2017. gada 06. februārī, 05:56.
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
RaimY_s
Jauniņais
Raimis.
9 atbildes forumā
Online: 10h 27m 12s
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 23:26
Pievienots, 2017. gada 06. februārī, 06:33
0
post

Es jau te biju labu laiku atpakaļ spēlējis WAR3, bija ELF ar 100lvl, skatos laikam ka ir wipe, tad jā ieraudzīju šo alien. Paņēmu speciāli vēl m249, izberu 200) lodes, kā nekrīt tā nekrīt, tikai kaut kur teleportējas.. Var uzzināt cik hp viņam? Ja pietam esmu elf, tad jau man +dmg, vajadzētu ātrāk krist. 

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6559 atbildes forumā
Online: 327d 3h 54m
Redzēts Vakar, 21:14
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. februārī, 10:10
0
post

Uz bossu neiedarbojās rasu spējas un par to caudz hp, precīzi nezinu taču skaties 
Jo mazak zvaigznes jo mazāk hp palicis

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 56m
Redzēts Vakar, 08:22
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. februārī, 17:27
0
post
Neviens viņu nesauj,jo apmēram pa 27k dmg,ko vajag izdarīt kādas 5 min dabon tikai kādus 27k xp un tikpat apmēram naudu,viņu nav izdevīgi šaut,tāpēc arī neviens viņu nešauj.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. februārī, 17:33
0
post

Man ievilkas jb updeits delj problemam, gan citos serveros, gan tapec ka datoru uz servisu esmu aiznesis.

Kad ar jb tikshu gala tad pamatigi parbalanceshu sho bossu, vinjam bus vismaz 2-3 reizes mazak hp, un bus vel citi paris veidi ka pamatigi tiks ieintereseti cilveki vinu shaut, bus ok, laiks radis, tagad tik japacieshas

Synxronize
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 2d 8h 51m
Redzēts 2023. gada 15. jūnijā, 00:24
Pievienots, 2017. gada 06. februārī, 17:47
0
post

Būtu naiss iedot kādu procentuālu iespēju dabūt kko no /shopmenu3 :3

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. februārī, 17:49
0
post

Es pat isteniba varu patiekt uzreiz, ka boss dos naudu uzreiz ka vinjam ieshauj, nevis tikai kad vinu novac, tas neeeenormali ieintereses visus vinu shaut :D ka ari nebus ka shobrid ka biezi boss paliek savainots, bet vinu nepaspej noshaut lidz mapes beigam un reali cilveki vnk tuksha paliek

Un jaa, shopmenu3 itemu ka iedos iespeju, kaut kada veida ari noteiku pievienoshu

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 06. februārī, 17:50.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0