bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
7
1
topic
Mr. & Miss. VOTE!
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 14. decembrī, 18:52

Sveicināti kick.lv iemītnieki.

Drīz... jau pēc nepilnām 3 nedēļām jau pie mūsu durvīm klauvēs jaunais gads, dažiem viņš ir aizvadīts godam, dažiem varbūt ir ne tik priecīgas atmiņas palikušas, bet katrā ziņā galvenais, ka kick.lv projekts ir un paliek kopā ar mums, mums ir salīdzinoši daudz lietotāju, bet es jūtu, ka mums klāsies ar vien labāk un labāk un ceru, ka nākamgad pievienosies vēl 3x vairāk viņu.

Kā jau iepriekš minēju - līdz jaunajam gadam vairs nav daudz palicis, tāpēc mēs vēlamies līdz tam laikam atrast mūsu kick.lv plašajā pulkā tos spilgtākos un labākos kungus un dāmas, lai noskaidrotu kuri ir bijuši 2016. gada Mr. & Miss.

Šis ir jauns konkurss, kurā Jums būs jābalso par kick projekta smukāka dzimuma pārstāvēm un stiprākā dzimuma pārstāvjiem. Šajā konkursā norisināsies vairākas kārtas (iespējams 2), bet jūsu uzdevums ir šajā tēmā ierakstīt jūsu kandidātus uz šīm grandiozajām nominācijām, izvirzam visus iespējamos kandidātus kurus tu vēlies redzēt balsošanā un kuru tu vēlies redzēt, lai tieši viņš uzvar, BET pirms tu izvirzi - tev jābūt arī sakarīgam un paskaidrojošam iemeslam kāpēc tieši tas cilvēks ir pelnijis tikt pie šāda titula.

***OBLIGĀTI*** Ir jāizvirza no abām kategorijām vismaz viena persona (1 Mr. & 1 Miss.) kurus vēlaties redzēt grandiozajā fināla balsošanā!!!

Nominējam lietotājus kur vēlamies redzēt balsošanā - šeit, topikā! 

Brīdinu -
*Nesakarīgi paskaidrojoši iemesli kāpēc tiek nominēta attiecīgā persona/personas = 1BP.
*Sevi izvirzīt balsošānā ir kategoriski aizliegts, pretējā gadijumā = posts netiks ņemts vērā + 1BP
*Lieki posti - +2BP.
*Pamatojumam kāpēc tiek izvirzīta attiecīgā persona ir jābūt oriģinālai. (nevis kopētai no iepriekšējā ieraksta).


[ ps. BP - Brīdinājuma punkti. ]
 



Idejas autors:  user - lolwut!?

Konkursu realizēja: -KK- & exdent




 

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 17. decembrī, 18:40.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. decembrī, 20:13
0
post

nu tatad ja neviens neraksta tatad bushu 1st

1)gribu redzet -KK-, jo vinjs jau sen te kika ir loti aktivs un smiekligs cilveks a un vel jo sashliks (ja par maz pamatojuma uzrakstat pm parredigeshu)

2)vareno gaziku, jo nu kika vislaik stasta kads  vinjs stiprs (ipashi pali)( kaut gan es vinjam pizdi iedotu :D nu panjemtu kalashu un bam bam), bet nu ir mainijies tapec domaju ir pelnijis missis statusu, oj gribej tekt Miss

1)Ieva nu ka lai bez ievas manas kick princesites kura ir tik laipna, skaista un ari drosmiga (ka teica 110kg uz grudaka) :D

 2)Madara vai ka visiem pazistama maardzha, nu tatad loti pieklaiga meitene, nu vinja tada maza nu vot na vardu ljoti laba meitene tapec ari 2 meitene ir maardzha

kk mazs chlens un gazikam ari

Pēdējo reizi rediģēja Klaus, 2016. gada 15. decembrī, 20:28.

 

 

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts Vakar, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. decembrī, 20:28
0
post

Čaļi.

1.MAVERIK : Aktīvs,draudzīgs,garšo pica,mācās latviešu valodu lai vadītu konkursus kickā ir pelnijis titulu :)
2.user (a.k.a lolwut?) : Diezgan sakarīgs cilvēks,dara dažas labas lietas kick labā,aktivitāte ir normāla,takā titulu var saņemt.

Meičas

1.maardzha : Simpātiska meiča,aktīva,saprotoša,izpalīdzīga,spēlmane un diezga sakarīga komunikācijā nezinu kāpēc,lai nedotu šo titulu viņai.
2.EvE :  Diezgan stingra,aktīva,daudz lien dirsīgās sarunās :D :D Bet ir diezga čotka sarunās,kad viss ir normaļna. Domāju,ka ir pelnijusi šo titulu

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2016. gada 15. decembrī, 21:00.


gaz1kkk.
Lietotājs
Mauglis bots
everesta mazdēls
506 atbildes forumā
Online: 31d 0h 24m
Redzēts 2021. gada 04. maijā, 20:05
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. decembrī, 17:24
0
post

pacani.

1) CUPUYC - jautruma ieviesojums, var pasmieties ar viņu, vienmēr pozitīvs, reizēm kaitinošs ****.

2) PIWRIX07 - jau no paša sākuma šeit ir, statusņiks, reizēm var pasmieties kopā.

 

meitenes.

1) Gigna - diezgan jautra meitene, vienmēr pozitīva, var pasmieties ar viņu, pastāsta bieži daudz ko interesantu.

2) Ieva - sakarīga, saprotoša, laipna, drosmīga.

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. decembrī, 20:49
1
post

Nominēšu tos kas vēl netika nominēti.

 

Miss:

I. Laauriinaa - centusies uzturēt war3 kārtību, un webā.

II. Blonda - bija aktīva gan forumā, gan serveros - pelnīja tikt nominētai.

 

Mr:

I. exdent - jautrs, gudrs, iedomīgs - pelnījis tikt nominētam.

II. Dalī - projektā atrodās jau sen, un aktīvs arī.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. decembrī, 21:05
0
post

aij, labi.. Es tomēr arī..

 

Miss:

Laauriinaa - Jo ir visu gadu bijusi diezgan aktīva. (teikums izņemts par lietotāja aizvainošanu)

Blondaa - Jo nenobijās un bija vienīgā meitene kick.lv mītā

EvE jeb Ieva - Jo vienmēr ir diezgan atvērta un interesanta. Ļoti patīkami ar viņu komunicēt :)

 

Mr:

KK - Laigan, daudz kas ir mainījies. Heitot viņu ir bijis vienmēr patīkami, bet tomēr uzklausa un izdara daudz laba. Protams, ļoti aktīvs forumā.. Kas ir labi :) Uzskatu, ka ir viens no labākajiem kandidātiem.

Chemijs - hmm, bez viņa nekas labs nenotiktu šijā gadā..  Ir bijis diezgan palīdzīgs, daudz uzklausa. Daudz heito arī mani, bet kopumā ir ok. Un vispār mītā bija diezgan forši parunāt.. Aktīvākais kick.lv lietoājs!!

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 17. decembrī, 21:13.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 19:53
0
post

Palasot tos skaidrojumus, nedaudz apstulbu, izskatās, ka jūs nominējat kādu kick aktivāko vai vienkārši jautrāko cilvēku. Varbūt es pats nesaprotu, pēc kādiem kritērijiem vērtē miss un misteru, bet nu balstīšos uz saviem uzskatiem.

 

Misters.

Gribēju nominēt exdent, bet šī persona jau tika pieminēta.

 

1. Knave - Tā īsti neatceros, kāds viņš bija gada sākumā un kāds pirms pus gada, bet pēdējā laikā, liekas viens no sakarīgākajiem kandidātiem. Bieži sastopams šeit, cenšas vai arī rada iespaidu, ka palīdz, rīko kādas aktiviātes, atraktīvs vecis. Neiešu tagad meklēt viņa sasvecināšanās topiku, bet liekas bij sportisks cilvēks, tāpēc varētu, manuprāt, būt spilgtākais kandidāts. :)

2. Kokaīns - Agrāk, kad šeit uzturējos, bija diezgan aktīvs, tagad laikam aktivitāte kritusies. Čalis diezgan adekvāts, ar saviem uzskatiem un viedokli, spēj pamatot savu teikto, lieki nerunā, par ko nav pārliecināts. Piedalās kick aktivitātēs, kas saistītas gan iekš kick, gan arī ārpus kick mītiņos. Kā arī sportisks jaunietis, kam nav vienaldzīgs savs ķermenis. 

 

Miss    

Šeit arī bij vēlme nominēt Ievu, bet viņa jau tika pieminēta <3.

 

1. Klusums - Manuprāt viena no spilgtākajām kick personām, starp daiļā dzimuma pārstāvēm, kas varētu pretendēt uz šo titulu. Meitene ar savu raksturiņu un saviem uzskatiem, samērā bieži notiek garastāvokļa maiņas, bet tam gan jau ir savi iemesli :yn:. Ne velti ir bijusi šeit moderatore, spēj adekvāti domāt un atbildēt par savu rīcību. Kā jau es minēju par pārējiem, tad arī šai personai sports nav sveša lieta, kas iespējams palīdzējis atgūt labu formu. Kā arī simpātiksa meitene.

2. Gigna - tā kā mums nav diži daudz daiļā dzimuma pārstes, tad nominēšu tieši šo. Priekš saviem gadiem, nezinu protams cik īsti bija, bet nebij laikam pilngadīga ;D, liekas diezgan adekvāta un sakarīga meitene, kas spēj uzklausīt cilvēkus un būt jautrs sarunas biedrs. Cik nu esmu tos bilžukus redzējis, tad nu tīri simpātisks meitēns. Kā arī, laikam jums protams apnicis to dzirdēt, sportiska meitene, kas arī ir pozitīvi priekš meitenēm, jo kā nekā meitenei jārūpējas par sevi, nevis jādzerstās pa klubiem un jā***ās ar rajona puikām.

 

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2016. gada 22. decembrī, 18:01.

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 21:24
0
post

Meitenes mums ir tik ļoti maz, tādēļ izvēlēties, kuras izvirzīt nebija nemaz tik grūti. Savukārt puiši gan mums šeit ir tik ārkārtīgi daudz, ka radās apjukums galvā. Gribētos, protams, izvirzīt vairākus puišus, taču nespēdama to izdarīt, izvirzīšu tos, kuri šeit vēl nav pieminēti.


 Dāmas 
Klusums. Manuprāt, viņa ir harizmātiska persona ar savu spēcīgo "es". Piemīt tādas īpašības kā noteiktība, pārliecība un laba humora izjūta.
Gigna. Meitēns, kura, šķiet, ir inteliģentāka un adekvātāka par daudziem saviem vienaudžiem, un, iespējams, arī dažiem par sevi vecākiem cilvēkiem. Mierīga, nosvērta.

 Kungi 
Enemijs. Nenogurdināmais taisnības cīnītājs. Ļoti jauks un patīkams sarunu biedrs, kurš nekad neatsaka palīdzību cilvēkam, kas to lūdz.
Sīrups (Ketsšups). Kluss vērotājs, kurš neiesaistās liekās diskusijās un velti nedzesē muti. Mierīgs, savaldīgs.

Pēdējo reizi rediģēja EvE, 2016. gada 19. decembrī, 13:48.

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 23:55
0
post

nominēju attiecīgās personas:

sieviešu kategorijā manas balsis iegūst:

sieviete vārdā madara aka mārdžiņš. iemesls ir diezgan pašsaprotams - viņa ir komunikabls zaļš gurķītis ķiploku mērcītē, sieviete konfekte, ļoti draudzīga, atvērta un pozitīva persona. patīkama sieviete, tapēc vienu no balsīm atdodu viņai.

otra, ne mazāk spilgta sieviete kā pirmā ir ieviņš jeb eve. arī ļoti runātīgs meičuks, ar savu raksturiņu. patīk man tādas dāmas, humorizjūta arī ir pareizajā vietā, viss ir čiki puki, kā vajag, tapēc otrā balss aiziet šaj jaunkundzei.

trešā jaunkundze būs jevrička jeb ērika. ļoti labsirdīga meitene ar "ņežnuju naturu", mans hp badijs. patīk kad šī sieviete ložņā pa grīdu un sūta man snepčet videos. nedaudz neadekvāta tādā ziņā, bet ir ok. ir ok sieviete.

pie vīriešiem es nominēšu:

pirmais ir dalī jeb ilze jeb resnais. jums iespējams būs tāds, wtf, why? šis bārdainais jaunietis vienmēr liek smieties, pat tad ja es to negribu. rižs klauns, kas nav domāts kā aizvainojums. visu cieņu dalī, būt klaunam, vēl pie tam rižam ir hard work. reti lipīgi smiekli. smejas par maniem jokiem, kas ir labi. + tev.

otrais cilvēciņš būs enemūūūūūū. lai arī dažreiz viņš ir bēdīgs un nejauks, es nevaru viņu nenominēt. viņš ir weird in a good way un daudzi to viņā nenovērtē. man patīk cik ļoti šī persona man bieži liek justies awkward. ne kurš katrs tā mācētu, tapēc izvirzu arī šo mazuli.

trešais jaunietis, kas diemžēl kickā diezgan reti ienāk ir lātsis jeb rihards. rihards ir labs cilvēks. rihards ir izpalīdzīgs. rihards ir čakls. rihards ir rihards. bet ja nopietni, ROLANDS ir viens no retajiem cilvēkiem ar kuru man ir izveidojušās ļoti labas attiecības. viņš ir viens no pozitīvākajiem cilvēkiem ever, protams, tad kad viņš nediršas ar citiem. vienmēr smaidīgs, joki gan viņam ir briesmīgi, bet tas viņu tikai padara vēl labāku. tapēc šis būs pēdējais kadrs, ko es šeit nominēšu. 


p.s. exdent, nojs topik. beidzot kāda svaiga ideja. +

 

Pēdējo reizi rediģēja skaļums, 2016. gada 19. decembrī, 00:12.
Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 13:39
0
post

Up

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0