bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
1
topic
War3 maplists
Champion
Jauniņais
Чемпион
3 atbildes forumā
Online: 6h 21m 03s
Redzēts 2020. gada 03. martā, 16:43
Pievienots, 2017. gada 07. janvārī, 12:58

Sveiki visiem!

Esmu diezgan nesen šajā projektā,varbūt ko nezinu par mapēm , varbūt jau bija topiks par šo , varbūt jau sen izlēmāt kad nekas netiks mainīts, nezinu !

Es piedāvāju un gribētu spēlēt citās jaunās mapēs!Tās kas tagad ir serverī maplists priekš manis ir vemjams((

Divas stundas nospēlejot mape atkārtojas pa 2 reizēm ,interese spēlēt tālāk partrūk.

No visa saraksta manā klātbutnē un par šo laiku ko spēlēju jūsu serveri , mapcikls ir starp kādām 5 mapēm , pārējās mapes neizmanto.

Tāpēc iesaku izņemt mapes kuras vismazāk lieto , un ja jūs piekritīsiet šim topikam, tad varetu izveidot jaunu topiku kur varētu visiem kas spēlē war3 serverī , rakstīt mapes kuras gribētu redzēt serverī un tad galvenie admini lemtu ,kuras mapes likt iekšā.

Vainu vienkārši atjaunot maplistu!!

p.s Jums pašiem neapnīk tās standarta 1.6 mapes ???

VISIEM JAUKU DIENU!

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 9h 56m
Redzēts Vakar, 21:54
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. janvārī, 13:04
0
post

Sāksim ar to, ka jaunas kartes priekš war3 ir atrast ļoooooooooooooooooooooti grūti, jo. 
1. Jābūt spawniem pa visu karti, jo ffa serveris. 
2. Jābūt iespējai dabūt waypointus, ja tie nav karte neder. 
3. Jābūt maksimāli maz bugojamai. 
4. Lai nav pārāk maza, kā jau teicu, ffa serveris, tici man tu nebūtu laimmīgs paspēlēt mazā kartē pret kādiem skillāriem. 

Es esmu pret jeb kādu karšu izņemšanu, jo esmu nomocijies stundām ilgi meklējot kartes, testējeto, besijoties ka tik foršas kartes neder, jo kāds no augstāk minētajiem punktiem neatbilst. 
Protams tu nezini kas tās ir par šausmāsm, atrast kaut 3 derīgas kartes, tpe arī tik stūlbs ieteikums. 

MAVERIK
V.I.P.
The best
409 atbildes forumā
Online: 56d 19h 6m
Redzēts 9. martā, 17:26
Pievienots, 2017. gada 07. janvārī, 13:08
0
post

is not very easy choose map for war3. spawns run with all this cfg http://prntscr.com/dskety. a lot of map can bug with race by using rope and teleport.

1 month ago i checked all spawn cfg and all maps, a lot can bug with races so why should put in server to test. anyway there new 6 maps in server. Not bad idea to remove old maps

Champion
Jauniņais
Чемпион
3 atbildes forumā
Online: 6h 21m 03s
Redzēts 2020. gada 03. martā, 16:43
Pievienots, 2017. gada 07. janvārī, 13:18
0
post

Evils

Interesanti kā tad citos serveros spēlē kur ir ff ?

Par map bug var banu likt ))

Mapes var testēt

Lielas mapes ir ļoti daudz

Tak nav jastāv uz vietas, jakustās uz priekšu kapēc ne ?tās mapes apnīk un deļ tā cilvēki aiziet +-

Jums ir tik forš war3 ar visādiem prikoliem a vot mapes reali visu ablauž

JUMS LEMT es tik piedāvāju,ja negribāt atīstīt serveri tas jau cits jautājums!

 

MAVERIK
V.I.P.
The best
409 atbildes forumā
Online: 56d 19h 6m
Redzēts 9. martā, 17:26
Pievienots, 2017. gada 07. janvārī, 13:21
0
post

Par map bug var banu likt ))

mm war3 NO ADMINS!

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 9h 56m
Redzēts Vakar, 21:54
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. janvārī, 13:25
0
post

Nu tu dirs :D 
Esmu lielu laiku veltijis meklējot citus ffa serverus, lai varētu kartes atrast, 95% kartes ir tās kas jau atrodās mūsu serveri.
Pārējās neder augstāk manis uzskaitīto punktu dēļ. 

Admini nesēž serverī 24/7 lai sodītu noteikumu pārkāpējus, paši playeri arī ir kūtri uz sūdzību taisīšanu, vai pat /calladmin izmantošanu. 
Kā arī nav vairs laiku, kad bani bija kas baigi sliktais, tga norauj banu, ip nomainās un kapā tālāk no cita nicka, vai vnk aizej uz citu serveri un taisi sūdus tālāk.
Kickā ir daudzi zināmi playeri jau ilgu laiku, un pat tādiem nagi niez bugot, entās reizes banus rāvuši tomēr bugo. 

"Tak nav jastāv uz vietas, jakustās uz priekšu kapēc ne ?tās mapes apnīk un deļ tā cilvēki aiziet +-
Haaaah, tikai boti un low skill playeri skraida pa karti, un tas ka dēļ šim kartēm pazustu playeri, arī ir smaga diršana. 
Es nesaku ka nevajag jaunas kartes, vajag, protams vajag, bet aizvākt vecās būtu stūlbākais ko var izdarīt. 
Man tas nepatiktu, jo šis kartes pārzinu, zinu visu no galvas kur spawni, kur labāk kempot utt.
Jaunās kartēs būtu viss jāmācas no jauna, kas būtu nieks ja karte būtu laba, bet kā jau teicu, atrast tādas ir fucking grūti. 

Champion
Jauniņais
Чемпион
3 atbildes forumā
Online: 6h 21m 03s
Redzēts 2020. gada 03. martā, 16:43
Pievienots, 2017. gada 07. janvārī, 13:43
0
post

žel ka tā , nesaku kad visas jaaizvāc, bet pusi maplista nelieto vispār :D

es piemērām spēlētu 2x vairak 100 procenti ja butu jaunas mapes , bet takā nav spelēju 2 x mazāk

tas ir priekš jums varbūt maz zaudējums ,bet es esmu parliecināts kad es neesmu vienīgais tāds.

Vispār es tagad sapratu kapēc jums tā , ja neko nevar izdarīt tad droši taisiet ciet topiku
 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0