bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
5
topic
[Pieteikums] Gigna @ Mod
Gigna
Meitene zeltene
173 atbildes forumā
Online: 18d 12h 51m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 11:03
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 01:25

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) Jep, ir, 10. klasīte, esmu liela meitene.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. 29. aprīlī jau būs divi gadiņi, ilgi gan es te visiem krītu uz nerviem.

* Tev jābūt vismaz 300 postiem 300:2=150 (meitenēm visurs ir atvieglojumi uz pusi, pat sportā jāpumpējas uz pusi mazāk nekā puišiem, tā kā ar 151 jums pietiks)

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Nuuuuu, kā lai saka, mani nepatiesi apvainoja un ja jūs sakat, ka ir skrīni, nav jau grūti fotošpā pāris burtiņus nomainīt, tā kā šeit arī viss ir čiliņā.

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo. Esmu kruta - Čemijs - ehehehehehehe (aaaa un slaviks, viņš ir banteam, to arī, laikam, ņēma vērā)

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Jūs kādu modu vispār redzat?

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt. Nu neviens šeit neraksta kā īsts latviešu valodas skolotājs, par to vai pietiekami pareizi rakstu, spriediet paši, parasti cilvēki saprot ko rakstu.

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam. Esmu ļoti atbildīga un savaldīga. Es skolā biju klases vecākā divus gadus pēc kārtas un es rullēju.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad. Nē, jūs ko, es tikai par mīlestību un pozitivitāti. Mīlu visus un visu.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums 16 gadiņi, kā jau iepriekš teicu, liela meitene.

* Links uz sasveicināšanās topiku http://www.kick.lv/forums/topic…iki-no-gignas/">http://www.kick.lv/forums/topic…iki-no-gignas/

* Cik ilgi esi reģistrēts Jau teicu, gandrīz divus gadiņus.

* Postu skaits. 151 un jūtos par to lepna.

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo Čemijs

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? Nu jo vajag. Te vispār tādu nav. :/

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Nu jo esmu foršiņa, bet ja godīgi, tad nezinu, gribās kaut ko pačakarēties kikā, myb arī kaut kas sanāks.

Pēdējo reizi rediģēja Gigna, 2017. gada 12. februārī, 01:26.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 01:41
1
post

Nu ko lai saka, man pašlaik nedeva iespējas sevi pierādīt kā moderatoru, tad kāpēc, lai to nedarītu kāds cits?

1)Pēdējā laikā tu kickā uzturies krietni biežāk, nekā tas bija kādu laiku atpakaļ.
​2)daudzi gan jau to nezin, vai arī nenojauš, bet gigna ir atbildīga meitene :3
​3)Praktiski visas prasības ir izpildītas, vienīgais nav tie 300 posti, bet,manuprāt, tas ir sīkums, vienīgais varbūt viņa neizpildīts to punktu, ka moderatoriem ir regulāri jāpaceļ veci topiki, lai forums tak būtu aktīvs.
4)Pierādijusi sevi ar intervijām.
​5)Varbūt kādreiz pasprūk kāds lamuvārds, bet ceru, ka to lietojumu samazinās uz gandrīz nulli.

​Kopumā daudzi gan jau liks anti..kāpēc? Jo tak viņa nav tik aktīva un nespamo  tik daudz forumā, kā citi, tas īsti nav vajadzīgs, galvenais, lai ieneš pozitīvu gaisotni kickā un dara moderatoru pienākumus, kuri patiesība moderatoram ir jādara.

Rekomendēju.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
blonda
Meitene zeltene
Lietotājs++
242 atbildes forumā
Online: 15d 11h 0m
Redzēts 2021. gada 23. februārī, 19:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 02:06
3
post

ANTI!

Jo šis pieteikums nelikās nopietni rakstīts.

Jo es neredzu, ka tu spētu forumam dot kko vairāk par pāris intervijām. 

Jo Tu esi diezgan nesavaldīga

Jo tu ātri aizsvilsties

Jo nepietiek postu skaits

Jo tev ir WP

 

 

P.S. DALĪ!

Pēdējo reizi rediģēja blonda, 2017. gada 12. februārī, 02:13.
Foxxy`s Poxxy`s
Lietotājs
Foxxy`s, Poxxy`s
693 atbildes forumā
Online: 10d 15h 21m
Redzēts 2020. gada 29. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 02:16
0
post

Domāju REC, cilvēks ar smadzenēm var iedot pamēģināt uzskatu ka piemērots kandidāts. Kā arī salviks visu sīkāk pamatoja . Tu kickam tā viss atbildīgākā meitene.

76561198256821626.pngforum sig image

33857bf31bf845c6ac9f76c260964d49.gif

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 03:08
0
post

Lielākais mīnus būtu tas ka pirms mēneša es tevi kicka webā redzēju salīdzīnoši reti, bet plusiņi ir daudz, aktivitāte tagad ir ļoti labi, čatā esi aktīva arī, skatos ka tev padodas veidot garus un saturīgus topikus.

Kr4, Varētu nosaukt daudz plusus un noteikti arī kādus mīnusus, bet kāpēc gan neiedot iespēju.

REC

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 11h 31m
Redzēts pirms 4 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 10:05
1
post

100000000% ANTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 
Jo no tevis nekāda aktiovitāte nav, viss ko tu dari ik pa laikamiztaisi interviju. Un atkal chemijs savus sūdus dzen :D :D :D 

Kā arī tava atieksme kickē pēdējas laika ir ļoti negatīva, + Vel šis http://www.kick.lv/forums/topic…ta-kas-notiek/">http://www.kick.lv/forums/topic…ta-kas-notiek/ 

 ""tik ļoti daudz stulbu topiku kur tupi jāspamo, nu nav intereses nekādas jebogu. ""
Krutā mod kandidāte, kādēļ nedariji neko lietas labā? Kur krutie topiki? Būsi tāda pati kā citi, iesaistīsies kickā tikai tad kad mods būs rokā? Es uzskatu, ka sevi ir jāpierāda jau pirms statusa iegūšanas. + Tu un tavs raksturs ļoti atgādina viena cita cilvēka kurš te ir. Tik tiko kā nebūs kaut kas pa spalvai tev jumts aizbrauks un "Ja kaut kas nepatīk tad ņemat nost utt" Kā arī es jūtu, ka ar tevi būs vairāk problēmu nekā labuma, es ar tevi nekad nevarētu sastrādāties, par KK nezinu, tādēļ tu un chemijs būsiet uz vienas rokas, tu skaraidīsi un darīsi visādas stūlbas lietas .. . tajā topikā tu izteicies par to statusu "spameris" Tieši spamošana būs tavs lielākais darbs. 

""Kā arī man baigi patīk mūsu "administrācija" jebac slinkākus ļautiņus neesmu redzējusi, ja nu vienigi sevi""
Priekš kam piesakies uz modu, ja esi slinka? Atceros paris tādus kadrus modus, no kuriem jēga bija totāla 0 

Eh nezinu ko vel pierakstīt, ja kaut kas ieskries galvā tad editošu.

Rūgtā patiesība ir tāda, ka chemijs modu dotu Sergejam ja viņš būtu aktīvs chata. Dodu modu savam mīļajam erroram, ja viņš būtu aktīvs čata. 
Ar pirkstu rādīt un smieties par mūsu apzinīgo, gudro, saprātīgo owneru chemiju. Vienkāŗši KAUNS

.
Divi gadi kickā un 151 posts, super aktivitāte :D 
Savaldīga? Tu chata lamājies, to par savaldību nevarētu nosaukt.

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2017. gada 12. februārī, 11:18.

maardzha
Meitene zeltene
mephistopheles
202 atbildes forumā
Online: 28d 21h 59m
Redzēts 2017. gada 18. martā, 14:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 11:14
0
post

"meitenēm visurs ir atvieglojumi uz pusi, pat sportā jāpumpējas uz pusi mazāk nekā puišiem, tā kā ar 151 jums pietiks" -> Sporta stundas paliek sporta stundas un virtuāls komūns ir jau kaut kas pilnīgi cits. Nedomāju, ka daiļā dzimuma pārstāvēm vajadzētu piešķirt kaut kādus atvieglojumus.

 

"Esmu ļoti atbildīga un savaldīga. Es skolā biju klases vecākā divus gadus pēc kārtas un es rullēju" -> Un atkal. Reālā dzīve diez gan ļoti atšķiras no virtuālās. Neiejauc savu klases dzīvi šeit. Par to savaldīgumu runājot, tev nešķiet, ka pēdējā laikā no tavas puses čatā var dzirdēt diez gan daudz lamuvārdu un aizvainojošu tekstu?

 

"Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad. Nē, jūs ko, es tikai par mīlestību un pozitivitāti. Mīlu visus un visu." -> Tiešām?

 

Atvaino, bet lasot šo pieteikumu, tas man nedeva nekādu pārliecību par tevi. Tas man neliekas diez ko nopietni rakstīts. Pārsvarā tikai izcel to, cik tu esi kruta, jauka un forša.

Taču, ja uz to visu lūkojas no citas puses - moderatori ir vajadzīgi. Modu var noņemt tik pat ātri, cik uzlikt. Lai jau iet.

 

Pēdējo reizi rediģēja maardzha, 2017. gada 12. februārī, 11:47.
juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 11:42
1
post

Kādreiz, kad es vēl te biju viena no aktīvākajām, arī mēģināju pieteikties par moderatoru un kaut kādā veidā palīdzēt kickam, bet jā, pakonsultējoties ar administrāciju, man pateica, ka es neatbilstu šim amatam, jo neveidoju nekāda veida konkursus un arī tik liela vajadzība nemaz nav pēc moderatora. To pašu es arī neredzu no tevis. Palasot citu komentārus, sapratu, ka tu veido TIKAI intervijas, bet nekāda veida konkursus forumā, līdz ar to - secinam visu paši. 

Proti, es uzskatu šo topiku par mazu izsmieklu, jo visas šīs atbildes tik ļoti nenopietnas. Un arī par tiem postiem.. Prasības ir un paliek prasības. Saprotu, ka nekas tik būtisks tajā postu skaitā nav, bet tas būtu tāpat, ja kāds pieteiktos tagad par jb adminu un nenodotu visus pārkāpējus, bet tikai pusi. Tas parāda tikai neaktivitāti un neatbildību. Uzskatu, ka, ja piesakās kādā amatā, tad ir jābūt izpildītām visām prasībām. 

p.s Zinu, ka neesmu bijusi šeit aktīva ~pus gadu, bet jau tikai palasot komentārus šeit viss palika skaidrs. Es dodu antirekomendāciju tikai tāpēc, ka uzskatu, ka šis topiks ir nenopietns, vajadzības pēc moderatora nav un statuss vajadzīgs tikai tāpēc, lai kaut kas rotātu profilu.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 12:39
2
post

 

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam. Esmu ļoti atbildīga un savaldīga. Es skolā biju klases vecākā divus gadus pēc kārtas un es rullēju.

Tu esi atbildīga un savaldīga? HAHAHAHA, so funny.Gribētos redzēt kāda tu būsi, kad iegūsi mod kaut kad. Ganjau tāda pati, kas tgd - meitene bez mēru apziņas. 

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Nuuuuu, kā lai saka, mani nepatiesi apvainoja un ja jūs sakat, ka ir skrīni, nav jau grūti fotošpā pāris burtiņus nomainīt, tā kā šeit arī viss ir čiliņā.

Nepatiesi apvainoja vai arī tu kādu apvainoji un pēc tam Tevi "nepatiesi" nolamāja.

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo. Esmu kruta - Čemijs - ehehehehehehe (aaaa un slaviks, viņš ir banteam, to arī, laikam, ņēma vērā)

Protams, ka Čemijs galvos, jo modi tak vajadzīgi. Uz būtiskajām lietām jau ar aci aizmiedz ciet. Bet tu un mods - Divas nesaliekamas lietas.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad. Nē, jūs ko, es tikai par mīlestību un pozitivitāti. Mīlu visus un visu.

Tu mūs par ******** uzskati? Tu te katru dienu nolamājies nez cik reizes, vai arī dažas reizes divās dienās.

Evil, es jau sapratu, par ko tu runāji, kas ātri aizsvilās. :D Its meeeeeeee. :D Lab, pie kājas.

Šis topiks par pieteikumu - IZGĀŠANĀS, nekas vairāk. Tava attieksme ir draņķīgāka nekā mana tagadējā, laikam. Dodu lielu Antirekomendāciju!

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 13:22
0
post

Plika čata spamošana nenoved pie moderatora statusa... ANTI

 

66
Jauniņais
ober
140 atbildes forumā
Online: 4d 0h 8m
Redzēts 2020. gada 04. aprīlī, 04:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 13:43
0
post
Ko jūs svistat dodat test uz nedelu ja bus huinj tad nahrenizejat statusu
EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 13:47
0
post

Neskatoties uz to, ka esi jauna, Tu esi gudra. Man patīk, ka Tev ir savs viedoklis, kuru Tu nebaidies izpaust un par to pastāvēt. Esi adekvāta, ja vien kāds nesakāpj pamatīgi uz Tavām varžacīm. Atbildīgums, izpalīdzība un pozitīvims ir Tavs bonuss.
Uz visiem lamuvārdiem, ko esmu redzējusi, es pieveru acis. Gan Taviem, gan citu lamuvārdiem. Kāpēc? Jo kurš gan mūsdienās nelamājas, it īpaši tad, kad ir anormāli dusmīgs? Respektīvi, tas ir sīkums, manuprāt. 

Ja gribi statusu, tad ņem no manis rekomendāciju, taču, kamēr vēl nav pieņemts lēmums, apdomājies kārtīgi, jo esmu vairāk kā pārliecināta, ka Tev ar Tavu stingro mugurkaulu, būs grūti sastrādāties ar pārējām augstāk stāvošajām kick personām.
Veiksmi, mana uguns māsa!

Pēdējo reizi rediģēja EvE, 2017. gada 13. februārī, 23:40.

Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 16:05
2
post
Es esmu par pozitivitati un milestibu, bet pret dubultajiem standartiem.🌌🌌🌌
Pēdējo reizi rediģēja Kokaīns, 2017. gada 12. februārī, 16:06.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 48 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 16:06
0
post
Nav jēgas, nemācēs tak savaldīties un nepatiesi banos. Un pārāk neaktīva. Anti
Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 34 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 17:23
3
post

Biji aktīva, tad neaktīva, tad aktīva, tad neaktīva, šad tad tik parādījies, bet pēdējā laikā esi šeit redzama pietiekami.

Njā, diemžēl atgriežoties esi līdzi nezkāpēc atnesusi tik daudz rupjības :/ Senāk es no tevis nemaz nemanīju rupjības.

Bet priekš tava vecuma Tu esi ļoti zinoša, nopietna, sakarīga. Un ne tikai tagad tavos 16, bet pirms gada un ātrāk pat.

Diemžēl aktivitāte kā posti, topiki no tevis nav daudz un uzvedība čatā gan tāda eh dažbrīd, un iespējams pārāk ātri sadusmojies, apvainojies un sanāk kā sanāk.

Bet es došu REC, jo tomēr esi viena no sakarīgākajām personām šeit, laigan tikai intervijas dažas esi veidojusi, tomēr varbūt redzēsim, ko citu foršu un interesantu no tevis. Varbūt esot kā mods arī tās atnestās rupjības samazināsies un pazudīs.

            

Mamba
Lietotājs
Ekleru Karalis
327 atbildes forumā
Online: 11d 20h 34m
Redzēts 20. janvārī, 21:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 18:25
1
post

Sveiki ,and what the hell? Es nesēžu te u.t.t ,bet Gigna ir vienmēr līdusi kādam ,vai arī vēlējusies citiem rādīties acīs savādaka. 

Es dotu ANTI ,tie kas uzrakstija REC ,kaunējos par jums ,jūs te ilgāk spēlējat n shit ,bet Mod Gigna neredzu tādā pusē ,Kapēc tā saku? [ http://prntscr.com/e7si8s + http://prntscr.com/e7smqb un varu vel atrast ] ,cilvēks neadekvāti uzvedās serverī , man likās moderātoriem ar visiem jadraudzējās ,vai arī jābūt laipnam/sakarīgam. Es jau nezinu kas var notikt pēc nedēļas ,varbūt moderātōrs tautu aizdzīs ar savu negatīvismu. GL HF :] 

 

E: http://prntscr.com/e7ssij - Vot sākās ,cilvēks kurš piesakās uz mod ,jau piesienās man . Kick will go down :[[[

Pēdējo reizi rediģēja Mamba, 2017. gada 12. februārī, 18:37.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 19:12
0
post

karoch ta vasja

TUr +/- piekritu blondai

Un tu daudz daudz daudz lamajies, ka serveros, ka un foruma

ANti tam

Un nav pupu nav rec

Pēdējo reizi rediģēja Klaus, 2017. gada 12. februārī, 19:13.

 

 

 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 19:14
1
post

Nu ko lai tev labu pasaka meitenīt, ja tu būtu nedaudz aktīvāka, kaut drusciņ censtos paspamot kādās tēmās vai arī izveidot pāris kvalitatīvas tēmas, tad protams skats uz dzīvi būtu savādāks, bet tā kā ziloņmātītes staigā baros un viņām nepatīk kad aplido citi ziloņi, viņas paliek agresīvas, to var salīdzināt kā peles tikšana slazdā, kad tu meklējies pēc kā labāka, bet tev pārgriež vēderu tiekot slazdā. Šajā gadījumā tu esi kā slazds, kas nevar aktivizēties, jo pārāk piesārņojies. Kā lai saka, došu tāpat iesmēju, varbūt tu pacentīsies aizrakt to bedri ar savu lāpstu, neskatoties uz tiem heiteriem, kas tev grib atņemt to lāpstu, tev ir raksturs un ar to es gribu pateikt, ka tev viss priekšā.

Rekomendēju.

 

Topik gavno, avtor mudak.

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 19:56
1
post

MODUS VAJAG
AKTĪVA IR
NOTEIKUMUS ZIN
GRAMATIKA IR
JAUTRA IR
 


REC


sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 20:52
3
post

Šo pieteikumu nevar uztvert nopietni. Nesen sūdzējās cik viss te slikti, tagad jau labi, ja jau piesakies.

Pēdējā laikā lamājās daudz, ļoti maza aktivitāte, nav postu nepieciešamo. Moderators lai pieskatītu čatu nav nepieciešams. Nav ko vairāk piebilst, Evils jau visu pateica.

 

 

Antirekomendācija.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 23:26
0
post
Mārdža, Blondā visu pastāstīja.Lielākais mīnuss-Daudz lamājies. Bet pozitīvi ka esi aktīva čatā.Bet Anti.

Image result for Unicorn Gif signature

Lietotāji skatās šo tēmu: 0