bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
0
topic
sliktais gaziks @ dd2
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. februārī, 22:07

Pēc šī parauga ir obligāti jāveido jūsu sūdzības paraugs!
 

1. Izdarītais pārkāpums Tātad persona cīrulis, serverī divas reizes taisīja abuse, un gaziks viss ko viņam pateica bija lai kss. Tad nu kad ciruis otrajā reizē atkal to darīja, es arī netišām viņu aizvainoju, un mani par to brīdināja, un pēctam uzrakstīju Bērns? Izrauj pumpas no sejas, jo ganjau pubertitāte nav beigusies ( jap zinu, sūdīgs teksts :D Bet neko labāku nevarēju izdomāt uz doto brīdi :D ) Saprotu ka par to 1 mani varēja gagot, taču uzlikt gagu uz 30 min un vēl pietam negagot to otru ka apvaino daudz vairāk, jau ir debīli.

Turklāt tas cīrulis jau pirms tam v'el lamajās, ja skatās visu demku g=var redzēt.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)   cerams ka šitas https://failiem.lv/u/7mc7yesk#_
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts beigās bija tie abuse un gags mans, bet sākumā ganjau vēl var redzēt kur lamajās.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) nevajag
5. Pārkāpēja niks Gaziks
6. Komentārs par notikušo Esmu ļoti vīlies gazikā, ka visus nesoda pēc nopelniem :/
7. Mape, kurā tas notika de_dust_2
8. Serveris DD2

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. februārī, 22:15
0
post

Neskatījos demo, pietika palasīt Tavu saraksti. Admins uzskatīja pareizi aizrādīt spēlētājam Cīrulim, kurš pēc aizrādijuma nomierinājās. Priecājies ka nebiji dabūjis banu par Sīrupa un Gazika aizvainošanu.

Gags pamatots.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0