bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
6
2
topic
Atminēta challenge frāze
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. martā, 20:51

 

Nesen saņēmu ziņu, ka challenge frāzes minētājiem viss ir putrā, jo viņi nezināja, ka nākamais konkurss ir sācies jau 2 nedēļas atpakaļ. Tāpēc turpmāk paziņošu par jaunām frāzēm twitterī un arī challenge sadaļā rakstīšu klāt datumu, kad frāze tiek mainīta.

 

 

Kas ir challenge frāze?

Challenge sadaļā, kad iegriež ratu, tad parādās zem balvas daudzas " ***** " zvaigznes, kur viena no tām parāda burtu vai atstarpi. Katru reizi šādā veidā parādās 1 burts vai atstarpe, daudzas reizes griežot šos burtus un atstarpes var salikt kopā, un sāks veidoties frāze, kura tur ir apslēpta.

Frāzi var minēt katrs cilvēks vienu reizi dienā. Es neteikšu vai frāze ir tuvu precīza, vai pavisam nepareiza, es tikai patiekšu vai ir, vai nav pareizi atminēta.

Kad kāds to atmin, viņš var izvēlēties balvu jebkurā kicka serverī xp/punktu/naudas veidā 6.40 eiro vērtībā.

 

 

Uzvarētājs:

Šodien TheLegend man uzrakstīja un nosauca vispirms pirmo pusi teikuma un pēc tam otru, un apsveicu ar uzvaru un 1 miljons xp war3.

 

 

Frāze bija:

Es milu kicku un kicka meitenes ir baigi smukas, labi ne

 

*triggered*

Superīga frāze, kā jau parasti! :D

 

 

Turpmāk:

Šoreiz esmu izdomājis mazliet savādāk, šoreiz es pasaku priekšā ka frāze ir par tumšādainajiem, par tēmām kas ir internetā aktuālas, mazliet pat ar perversu pieskaņu. Frāzes veidoju tādas tāpec ka tas padara to minēšanu jautrāku, nevis tāpēc lai kādu aizvainotu.

 

Jaunā frāze ir 94 burtus gara un sastāv no 12 vārdiem.

 

Pēdējo reizi rediģēja Pizhikz., 2017. gada 14. martā, 14:45.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. maijā, 19:06
0
post

smekliga varbut nee, bet debila tochna bus :D

 

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. maijā, 19:30
0
post

Visas frāzes līdz šim ir bijušas smieklīgas un stulbas :D arī šī neatšķirsies.

Nav jau arī izvēles jo frāzei ir jābūt grūtai, es nevaru ņemt gatavu pantiņu vai teicienu jo tad to atminēs pa stundu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 187 ( 3620 skatījumi )
love_me, Pīļuks, akasi, Kiwi :], cruelcin, MENDIJA, Zane, Witch, Mohit, milo humble, BANZAI, agaa, yostu, Ha3E, Rubax, Depression.exe, Vecteevs, Gustins, StaFFорд, EddieLV, EvE, EAZY., Edijs*, PooKa, SINCAS_MONSTRS, nisker, RaxR, Latvians, andrisptrs, LcD, Kubi, MKs'Powa, [TM] genijs, bnation-, RooFee, ANormalStick, keni, Alus, Dinarzz, Abeliitee, Hvz, Okes*, Krank, Kalvix, iFamous, xVeins, Pecinja, heediox, Lakrica, 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, def., Enemijs, Dzokelz, Beyond, LatvietisNU, ketamine, Chemp1k, gucci, TheAlzyHD, StonerKumar420, Bu4haa, Kanazews, DarkDay, MarcPrime, enrico, MadrYy, skyya, ZnT, Sajma, Chemijs, KaapostgalvaLV, Trakias, ZombikOzy, ZeltaBlack, huq, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Королева, Fally, paparoach, FreakyyPrime., ⛔lolwut?, L1nked, lemony, Unicorn, luīze, DeFire, FROSTJAW, ~Evils~, Obivious, -ScorpioNn, Meiteens, Mazinja_pecinja_, Opaps96, NunCe, pointseven, Noodels, Amors, OldSchool, spaula, Alty, sсhoKKur-, Release, Seth, dudi, FreestyleManiac, Dzēsts lietotājs, Kapracis, muwa, Team 7, Жить в кайф, Anonymous, Laauriinaa, PENtazaurenis, Deffs, Klaus, $ KRISTA $, Foxxy`s Poxxy`s, krialy, Timiijs, Pizhikz., not hns, Teikums, Сhrееру©, KickMan Kick, exdent, cruelcin šļura, Forestiņš, esportinsh, Ingucci, Marshmello, Džamals., rswN-, Frostey, vhlamiwwu, laaceens66, Sandis., Prometajs, lucifers, janka ;hey;, TheFrost, iluuzy, PikaChu, Salah, Jan4ezz, Alfreds_InTower, Sentro, Pukainiite, PANDAROO, Bacardi, kosmonauts, Komisarchiks, sneiks, 2nf*, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, TheLegend, Mars_sd, Jogijs, Brian, tenblunt, Daņiks, icescale, Šmoņka, Ķieģelis, kartoska, Shitluvz, 47th, Paldies., knejvs, Sin4a, 0nion_man_LV, -0p, Valtero, 32456yhytbg, ToW, Noravajumtu, Billijs, AVSallijs, Saldenieks, Čiepa, -lembergs-, R.I.P, Jackass3D, Haskys`, Shockins, Warrior_XD, (:laimonpuika:), MAVERIK