bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Jautājumi&Palīdzība
0
0
topic
Cs 1.6 Augstākos līmeņos!
Shitluvz
Lietotājs
Bigger Than Satan
49 atbildes forumā
Online: 1d 12h 38m
Redzēts 2017. gada 31. maijā, 12:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. maijā, 17:42

Vērojot citu spēlētāju spēlēšanas stilus, es esmu nonācis pie daudziem secinājumiem. šoreiz par tēmēšanas prasmēm.

 

Kāpēc ir tik liela atšķirība starp dažāda līmeņa tēmēšanas prasmēm? Pirmām kārtām jau šaušana ir svarīgākais pamatskils cs`ā. Otrām kārtām šī pati šaušana nav viendimensionāla, ir daudzi veidi un metodes kā sasniegt pārākas šaušanas prasmes un tas nav tikai nemitīgu spēlēšanu csdm serveros lai maģiskā veidā kļūtu vislabākais šāvējs.

 

Iztirzāšu šo tēmu no pretējā gala.

Kādi šķēršļi ir jāpārvar lai spētu sasniegt perfektas šaušanas prasmes? Daudzi nav iespējami pārvarēt un tajiem ir jāpakļaujas, tāpēc perfektu šaušanas prasmi sasniegt nevar, taču šaušana spēlē ir pats pamats un tāpēc viena no prioritātēm.

 

1) Peles kontrole;

Pašā pamatā ir jābūt pilnīgai kontrolei pāri pelei un crosshairam. Bez tā nav iespējams noslīpēt daudzas šaušanas prasmes.

2) Recoila kontrole;

Var sadalīt vairākās sekcijās kā pamatā kontorlēt recoilu – kustību kontrole, šaušanas paņēmieni, citi faktori.

3) Statiskais pret dinamisko;

4) Psiholoģiskais faktors;

Proti, ir vēl daudz citi faktori kurus ņemt kā piemērus!

Ja negribiet lai es publiskoju šo skilu iztirzāšanu, tad sakiet. Var jau būt, ka interesantāk būtu katram ļaut uzlabot savas prasmes saviem spēkiem, bet problēma manuprāt ir tā, ka daudzi spēlētāji ar to nemaz neaizraujas, tāpēc es gribu ieinteresēt.

Pēdējo reizi rediģēja Shitluvz, 2017. gada 02. maijā, 17:45.
misha pekausis
Jauniņais
112 atbildes forumā
Online: 22h 17m 15s
Redzēts 2022. gada 04. martā, 00:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. maijā, 04:24
0
post

Dīvains liekas stils, kādā autors raksta. Vai nu 'ārzemnieks', vai arī ir tulkots teksts no angļu val. ar google translate. Tiešām - ir ļoti daudz info par šo tēmu ārzemju saitos, angliski, un šī iemesla dēļ es nekad nerakstītu tēmu latviski, netērētu laiku, jo uzskatu, ir gana gudri cilvēki, un paši sameklē.

Es gan šaušanu neliktu kā svarīgāko pamatskilu csā. Liktu streifošanu un kustības - izvairīšanos no damage, kā primāro, un šaušanu tad pakārtotu kustībām. Piemēram man pirmais, 99% gadījumu ir izvairīties no damage. Ja tava pirmā reakcija uz katru tikšanos būs šaušana, tad maini niku uz "shitluvz" un spēlē ar wh. 

Pēdējo reizi rediģēja misha pekausis, 2017. gada 12. maijā, 21:05.

Times are gone for honest men
And sometimes far too long for snakes

replay
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 5h 35m 18s
Redzēts 2018. gada 14. oktobrī, 16:37
10 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 01. jūnijā, 17:42
0
post

Piekritu misham.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0