bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
vHe saka čav
vhlamiwwu
Lietotājs
241 atbildes forumā
Online: 5d 8h 38m
Redzēts 2022. gada 09. maijā, 21:16
Pievienots, 2017. gada 13. jūnijā, 22:08

Par sevi:

Vārds - Maksims

Bilde - Profilā ir.

Vecums - 17 gadi

Dzīvesvieta - Latvija 

Tavi hobiji - Well, spēlēt kontru,hokeju and chill out with friends.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? - Hokejs vairāk par 2-3 gadiem. Gadās arī futbolu uzspēlēt.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Dari to kas nepatīk citiem. 

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Pavadu brīvo laiku pie kompja spēlējot kontru un čhīlot ārā ar draugiem.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Biju lietuvā, bet tā pārsvarā nē.. vissforšākā vieta uz pasaules man liekas tā ir uz gūltas.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Īsti neatceros no kurienes es uzzināju, bet iespaids ir ļoti ass. (labā nozīmē)

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Spaisu pārpīpējos and fall down

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? . . . . Foršh džeks.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Lai kko mazliet jūs par mani uzzinātu. )

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - DONT SMOKE SPICE! lai salda dzīve visiem.

Par spēlēm:

Tavs niks. vHe

Bijušie niki - oij, daudz tādu bija mošh pāris atcerēšos... hoyoN , BUCH , B4MZ , spooky .... kkā tā.

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? MC,CS,CSGO,PD2,L4D,CSS , kick serveros spēlēju katru dienu.

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? mc spēlēju mošh 2 gadus kkur, cs 10 gadus kkur.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Gateri,cw īstos turnīros nē.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) - domāju pirmspēdējā vietā.

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? DD2 domāju tikai, moš arī war3.

2nf*
Jauniņais
2nf*
956 atbildes forumā
Online: 35d 23h 35m
Redzēts 23. aprīlī, 18:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. jūnijā, 18:49
0
post

Čau!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0