bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Čau no Fuk`dantE.
Fuk`dantE.
Lietotājs
Jančučiņš
54 atbildes forumā
Online: 3d 8h 2m
Redzēts 2022. gada 20. februārī, 19:47
Pievienots, 2017. gada 27. jūnijā, 22:18

Vārds - Jānis

Bilde - Profilā.

Vecums - 23.

Dzīvesvieta - Latvija, Īrija.

Tavi hobiji - Bmx, makšķerēšana, mehāniķa darbi.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? - Ak dievs, daudziem - Uzsveršu tikai riteņbraukšanu,- nogāju 4.5 gadus. 

Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Iemācīties dzīvi.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Nu jau vairs neko, strādāju un vēlreiz strādāju.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? - Esmu, visvairāk patīk Spānija.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - Neatceros kā uzzināju, - Nav iespaida, projekts salīdzinoši standartam.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? - Uz dzels žoga dupsīti uzplēsu, palika 3 rētas. Bija traki. Atminos @Obijs,  sakarā ar to ka viņš mani bērnu dienās stūma ar ratiņiem ko atradām, un dir*sā dabuju sakaltušus cietus salmus. :D:D To nevarēšu aizmirst. :D Rēta vēljoprojām uz dir*as sēž. :D

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? - Neesmu iedomīgss, saprotoš, pilnīgi un tikai par taisnīgumu pasaulē, cīnos protams arī par savu taisnību, neesmu pacietīgs, nepatīk gaidīt un gribas ķerties uzreiz pie lietas, varētu teikt darbaholiķis un mazliet alkaholiķis. :D Savas piektdienas pa grādīgajiem. Patīk jautra kompānija, 

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? - @Obijs ieteica, atgādināja labas atmiņas ar ko padalīties. :D

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Nekaitini mani, riebjs cilvēki ar stulbu humoru.

Par spēlēm:

Tavs niks. - Fuk`dantE.

Bijušie niki - Godīgi neatceros, bija laikam Doh. Kad bija savs projekts, biju "wrx t0 zip"

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? - Vispārīgi counter - strike. un Mu Online. Esmu spēlējis visus Kick.

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? -  Mu - vēljiprojām sākot no bērnu dienām, nu pieņemsim ka 15 gadus, un cs tā pat.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? - esmu, cs 1.6

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) - CW daudz spēlēti un daudz tika vinnēti.

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? - DD2 serverī redzēsiet, draudzīgi cilvēki un jautri spēlētāji.

Nu tā kkā. :))

Tuk Tuk

NeaDeKwaD
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 22m 29s
Redzēts 2017. gada 29. jūnijā, 20:11
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūnijā, 19:07
0
post

Sveiks

spaula
Jauniņais
Meitene zeltene
294 atbildes forumā
Online: 5d 5h 40m
Redzēts 2020. gada 20. novembrī, 16:27
Pievienots, 2017. gada 29. jūnijā, 20:12
0
post

Sveiks

Abeliitee
Jauniņais
727 atbildes forumā
Online: 8d 0h 0m
Redzēts 2022. gada 14. augustā, 11:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. jūlijā, 20:59
0
post
Sveicināts!

zoja
Jauniņais
rabbit
9 atbildes forumā
Online: 1d 12h 13m
Redzēts 2023. gada 26. augustā, 20:22
Pievienots, 2017. gada 02. jūlijā, 22:05
0
post

Oooo, čau, čau.

TedLV
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 1d 9h 36m
Redzēts 2018. gada 09. februārī, 17:11
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. jūlijā, 22:46
0
post

čau. ;)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0