bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
qq all from oldschool =] <c> rswN-
rswN-
Jauniņais
Балу
11 atbildes forumā
Online: 9h 13m 42s
Redzēts 2017. gada 28. jūlijā, 12:19
Pievienots, 2017. gada 15. jūlijā, 12:51

Sveicinaati Kick.Lv 

 

Ievads :

 

Sveicinaati. Tatad atradu juusu cs projektu internetaa jau kaadu laiku atpakal,bet izmantoju vairak csdm.kick.lv ka iesildishanas serveri :). Jau peec tam saku iedzilinaaties kick.lv serveros,foruma un vispar kas palicis no cs. 1.6 un biju loti priecigs satikt jusu portala old school playerus!

 

Par mani :

 

Mani sauc Jevgenijs, man jau ir pilni 27 gadi :D,bet ieradums spelet cs taa arii nepargaaja par shiem gadiem. Dziivoju Jekabpili, pashlaik straadaju, bet tapat paliek briivais laiks, ko varu pavadiit uzshaujot veco labo CS. 1.6 Esmu jautrs, inteligents jauneklis.Viens no hobijiem ir uzspeeleet draugu kompaanijaa futbolinu stadionaa.

 

 

Par CS :

Tas ir loti vecs un ilgs stasts. Speleju cs aptuveni 11gadus,esmu piedalijies daudzos cs turniros,bet ta bija sen un vnk just fun.Lielus un dizus panaakus neesmu guvis un arii neesmu ierakstits cs 1.6 veesture :) Esmu redzeis daudzus projektus,ka vinji tapushi un ka vinji aizgaja pa pieskari. (Kopideja,ak47,kengarags,pick,bagem un t.t.l) Esmu daudzos bijis Admins un labi pavadiju laiku. Varbut dazi no old school mani atpazis ari te KCK.LV. 

CS- NICK rswN-  senaak kad biju jauns uz skaists bija niks napagokc,bet parsvaraa speleju ar rswN- niku

 

Kā ar mani sazināties?

 

facebook.Com : Женя.В

Skype : pecnabhuk16

Paldies par uzmaniibu.

 

Pēdējo reizi rediģēja rswN-, 2017. gada 15. jūlijā, 13:33.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. jūlijā, 11:35
0
post

Nu es kakbi tevi neatceros, bet nu sveiks.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0