bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
1
topic
Zii- @MODERATORS
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. augustā, 14:36

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi )Esmu pabeidzis 10 klases,drīzumā mācīšos tālāk 11 klasē,ja būs laiks.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus.
Ir,kopumā esmu reģistrēts 1 gadu un 1 mēnesi.

* Tev jābūt vismaz 300 postiem
Nu ir apmēram 1071

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti)
Zii- nav saņēmis nevienu brīdinājumu.

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo : Chemijs and schoKKur-

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā )Moderātors vienmēr ir vajadzīgs lielā projektā,kā arī Administratoram un Īpašniekam vēl kāda darbīga roka nepatraucētu.Ir brīžiem,kad nav administratora vai chemijs ir aizņemts un čatā notiek haoss. Topikos ir dažādi aizvainojumi,spams,doubleposts vai kādas izveido reklāmu un tajā momentā viss notiek bēdīgi,jo nav neviena on.

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt:Diktātu domāju varētu uzrakstīt uz kādi 8 :D

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam:Ir atbildības sajūta un savaldīgums. 

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad:Visi esam cilvēki,ir bijis agrāk kāds lamuvārds pret kādu un kaut kur prosta pieminēts,bet pēdējā laikā es no lamuvārdiem atturos pa gabalu. Nu vismaz iekš čata un topikiem.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums:19 gadus vecs

* Links uz sasveicināšanās topiku - http://www.kick.lv/forums/topic/8159/heyo-hopsaa/

* Cik ilgi esi reģistrēts:Reģistrējies 28 jūnijs 2016

* Postu skaits 1071

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo:Chemijs and schoKKur-

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors?Moderātors vienmēr ir vajadzīgs lielā projektā,kā arī Administratoram un Īpašniekam vēl kāda darbīga roka nepatraucētu.Ir brīžiem,kad nav administratora vai chemijs ir aizņemts un čatā notiek haoss. Topikos ir dažādi aizvainojumi,spams,doubleposts vai kādas izveido reklāmu un tajā momentā viss notiek bēdīgi,jo nav 

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Esmu diezgan aktīvs un pārzinu noteikumus,man ir dažādi konkursi kas notiek gan serveros gan forumā.


Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. augustā, 20:42
1
post

Jau ļoti ilgu laiku ir aktīvs un aktivitāte nav mainījusies neatkartīgi no tā vai ir svētki vai vasara vai ziema, kas parāda ka tiešām rūp projekts, nekad nav pazudis uz ilgu nepabrīdinot, ir pierādījis sevi jau citos amatos kickā, jau ļoti ilgu laiku ir parādījis inicatīvu rīkojot konkursus, regulāri iesakot kaut ko jaunu un interesantu.

 

 

Pieņemts

 

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0