bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
10
topic
Unicorn @ Moderātors (Go #Hate)
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:08

PS- Ja kas, mani mudināja @Chemijs veidot topiku, tādēļ man ir atļauja no viņa.)

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) Ir.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. Ir.

* Tev jābūt vismaz 300 postiem Ir.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Ir bijuši, katrs tos ir pārkāpis kaut nedaudz dēļ kļūdām

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo - Ir.

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) - Manuprāt ir vajadzīgi, šobrīdējam moderātoram ir privātas problēmas, -KK- ir viens, domāju vismaz 1 moderātors vēl nenāks par ļaunu

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt - Māku, tomēr mēdzu arī runāt ar saīsinājumiem.. Kā nekā 21. gadsimts

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam - Ar šo varētu būt problēmas, tomēr gan jau ar laiku labošos arvien labāk.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad - Šis gan jau nedaudz smieklīgi, kā nekā katrs ir norāvies, un nolamājies.. Nav cilvēku, kurš nekad nav nolamājies, vai neaizvainojis kādu. vai pa jokam, vai arī nopietni.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums - Šobrīd 16, drīz vien jau 17.

* Links uz sasveicināšanās topiku - http://www.kick.lv/forums/topic…-no-vienradza/

* Cik ilgi esi reģistrēts - Reģistrējies esmu 5. maijā 2016. gadā.

* Postu skaits - 932 posti. 

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo - Chemijs // BanTeam Lolwut?

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? - Ļoti gan es neteiktu ka vajadzīgs, tomēr -KK- vienam viss nav jādara, un vajag cilvēku kas viņam palīdzēs. kā arī šobrīdējam moderātoram nav laika pašlaik nākt visu laiku

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? - Tādēļ ka sen esmu šeit, daudzi mēdz heitot mani, tomēr es mēdzu psihot, tad atpakaļ mierīgs, mēdzu arī pozitīvi heitu uztvert. Man ir ļoti daudz idejas vienmēr, ja vajadzēs, droši palīdzēšu. Kā arī jebkuru arī nevajag pieņemt, bet es jau šeit esmu kādu laiku, domāju pa ļaunu nenāktu +1 moderātors. 

 

 

Tēmas nosaukumu jāsastāda: [Pieteikums] niks @ Moderātors

Pietiekumus uz statusiem var rakstīt ne biežāk ka reizi 2 nedēļās - pretēja gadījumā - topiks tiks aizvērts un saņemsi brīdinājumu

Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

Ja melosi par vecumu, tad par acc varēsi aizmirst uz mēnešiem!

Ziedotājs/Labdaris skaitās kad projektam ir noziedojis vismaz 40€ ar sms vai 25€ ar banku (pakalpojumu pirkšana NESKAITĀS ziedošana)

Kā rekomendējošais admins var būt tikai pastāvīgs admins, nevis sms!

Pēdējo reizi rediģēja Unicorn, 2017. gada 25. augustā, 20:15.

Image result for Unicorn Gif signature

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. augustā, 16:12
1
post

Beigsim vilkt Susuru aiz oliņām, te jau pa lielam viss skaidrs. Ņem vērā cilvēku teikto un mēģini laboties.

Atteikts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0