bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
14
1
topic
Free admin - click here
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 56m
Redzēts pirms 4 minūtēm
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. septembrī, 06:17

EDIT: ADMINUS JB Serveri vairāk nevajag, WAR3 un CSDM adminam var pieteikties tikai rakstot pilnu pieteikumu kad izpilda prasības. DD2, ZM un DR admini joprojām ir ļoti vajadzīgi!!!

 

 

Tā kā VISOS serveros joprojām trūkst adminu, un lai cik mēs pieņemtu jaunus adminus, pat bez pieteikmiem, tāpat adminu trūkst, un ļoti trūkst.

Mēs pēdējā laikā mēģinājām servera topos skilotākajiem un aktīvākajiem spēlētājiem, par kuriem nav sūdzību, piedāvāt adminus, bet iespējams ka mēs varētu veiksmīgāk atrast adminus šāda topika veidā.

 

Tātad lai pieteiktos serverī par adminu:

* Vajag labi aktivitāti - Minimums vidēji 1.5h stundas dienā. ( ja nav 10h nospēlētās pa pēdējo nedēļu tad visdrīzāk ka netiksi pieņemts! )

* Jābūt skilotam - skilots nozīmē ka spēj vienmēr rezultātu dēlī noturēties augšējā pusē, un ļoti vēlams lai arī servera topā tas būtu redzams ka kilu ir vismaz 2 reizes vairāk kā nāves.

* Obligāta agrāka pieredze, kaut vai ar sms acc

* Piesakoties uz war3 vai csdm adminu, jāizmanto pilnā pieteikuma paraugs #war3 un #csdm

 

Pieteikums:

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies

2. online laiks cik esi kopā pavadījis serverī ( https://i.imgur.com/sjZLBck.png" target="_blank">https://i.imgur.com/sjZLBck.png ) un online laiks pa pēdējām 7 dienām ( redzams te: https://i.imgur.com/lj4HVqR.png" target="_blank">https://i.imgur.com/lj4HVqR.png )

3. agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi

 

Pieteikuma paraugs:

1. Chemijs @ dd2.kick.lv

2. kopā 3d 07:11:14h, pa pēdējām 7 dienām - aptuveni 8h

3. pirms aptuveni 1 gada adminēju trala un lala

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 18. oktobrī, 21:02.

PaRtYHoUsE
Jauniņais
Cipariks
4 atbildes forumā
Online: 18h 0m 58s
Redzēts 2020. gada 10. maijā, 17:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. oktobrī, 21:12
5
post

1.

1. PaRtYhouse zm kick.lv

2. online laiks Total Connection Time:1d 21:02:13h

3. sms admin- esmu neloti labs speletais bet chiterus un parkapniekus pazistu luk link http://www.kick.lv/stats_zm uz statiem bez garum zimem yo pus pogas uz otra datora neiet!!!

Pēdējo reizi rediģēja PaRtYHoUsE, 2017. gada 04. oktobrī, 21:32.
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 56m
Redzēts pirms 4 minūtēm
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. oktobrī, 16:23
0
post

partyhouse - pieņemts par zm adminu, uz palielu test periodu jo būsi visjaunākais admins visā projektā. Pamatā dēļ tā ka tev ir superīga aktivitāte, ka tu serverī labi uzvedies un esi parādījis ka tev rūp pats serveris.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 18. oktobrī, 21:12
2
post

1. nxo @ dd2.kick.lv

2. http://www.kick.lv/stats_ctf , nav 2:1 k : d ratio, bet tie kas spēlē ar mani, zin, ka uz vietas nesēžu un awp rush is my thing, nu un tur jau kā kārts krīt dažreiz -8 no problem, a cita raundā tevi arrow ar kubiem jau gaida. 

3. es esmu bijis admins baltgames serveros, nass serveros, vēl kādos 2-3 projektos, bet tas bija, 5-9 gadus atpakaļ, cs pieredz no 1.3 laikiem, pirmie saloni atvērās, man bija gadi 10, skolu bastoju, lai cs kapātu un lielie puikas naudu zaga, bet pīpēt vsmz deva kropļi.. xD tagad mierīgāk, darbs 7-15, tad pēc cenšos uzkapāt un ar awiku kādam olas atšaut. kpc man acc? nu ir momenti, kad 20 cilvēki a mazā mape stāv, tracina arā ja godīgi. bet galvenais iemesls, ka gribu arrow pieķert čītojot, bet bez acc kkā nav stimula specos sēdēt pa 5h un kādam kko pierādīt, laikam jau sapratāt, ka nav vairs gluži tas vecums. peace, one love dvoram, salamaleikum.

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2017. gada 18. oktobrī, 21:12.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 21. oktobrī, 17:30
0
post

nxo - pieņemts uz pārbaudi. Sazinies ar mani privāti.

not hns
Lietotājs++
$UICIDAL
1188 atbildes forumā
Online: 78d 19h 58m
Redzēts 2022. gada 04. decembrī, 14:39
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. oktobrī, 16:06
1
post

 

1. dont hurt me i suck at hns @dd2.kick.lv

2. Total Connection Time:4d 19:05:19h. Pēdējās 7 dienas: ja māku rēķināt tad 9.5 h

3. Agrākā pieredze ir bijusi liela. 3x pircis sms adminu @dd2 uz nedelu, aptuveni gads ar adminu @jb. Pagaidām nav liela problēma ar čīteriem dd2, bet ik pa laikam tie uzrodas. Visbiežāk ir problēma ar ārzemniekiem, kuri bļauj pa mikrofonu. Bieži vien ienāk kāds jauns spēlētājs, flasho visus un lamājas nepārtraukti pa mikrofonu, bet admini nav iekšā, lai to pārtrauktu.

            

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2560 atbildes forumā
Online: 50d 12h 2m
Redzēts Vakar, 19:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. oktobrī, 13:01
0
post

1. Pizhikz. @ dr.kick.lv

2. Online laiks - 1d 15:00:22h

3. SMS admina pieredze kick jb serverī. Pieredze nav liela, tomēr es domāju, ka serverī vajadzība pēc adminiem ir ļoti liela. Kickman 80% gadījumu sēž afk un nesoda noteikumu pārkāpējus. Beigās paliek tikai godfather, kurš viens pats nevar pieskatīt serveri, jo viņš ir admins arī citos serveros. Esmu ieinteresēts uzlabot un atdzīvināt dr serveri, tādēļ regulāri ziņoju Chemijam par dažādiem bugiem, kā arī ar Chemija atļauju pārveidoju veco dr servera info topiku, pielāgojot informāciju atbilstoši pēdējam lielajam update. Jā, dr es atsāku spēlēt nesen, kas ir viens no maniem mīnusiem, bet tas ir tikai tādēļ, ka gaidīju restartu, lai varētu sākt spēlēt no nulles. Taču dr serveri es spēlēju jau kādus 2-3 gadus (kā jau minēju - ar nelienu pauzi pirms šī update, jo biju aizgājis uz jb laukiem, taču tagad esmu atgriezies), tādēļ varu sevi uzskatīt par kick dr veterānu.

Pēdējo reizi rediģēja Pizhikz., 2017. gada 28. oktobrī, 22:39.

                            

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. oktobrī, 18:00
0
post

Pizhikz - pieņemts, sazinies ar mani lai saņemtu pieeju.

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2017. gada 28. oktobrī, 21:40
2
post

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies: čiepa. @ dd2

2. online laiks cik esi kopā pavadījis serverī:http://prntscr.com/h37qu3 / un online laiks pa pēdējām 7 dienām: http://prntscr.com/h37qll

3. agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi: esmu adminēju šeit pat kickā apmēram gadu deathrun serverī un vēlāk arī jb (apmēram arī gadu). viens no lielākajiem iemesliem kāpēc acc būtu jādod tieši man ir tas, ka es es pavadu gana lielu laiku serverī un redzu apmēram šobrīd notiekošo situāciju tur. bieži vien, kad admins ir ļoti vajadzīgs, viņa nav. tiek saukti calladmini un retos gadījumos ienāk kāds un paprasa kas ir noticis. kā arī esmu pamanījusi to, ka daži admini, kas bija paņemti uz test ir vienkārši pazuduši, piemēram, noravajumtu, akyle. bieži tiek aizskarti lietotāji apejot to sistēmu, kad gago; tiek caur mikrafonu atskaņotas dziesmas, kas ļoti traucē un kaitina; pašsaprotami, ka serverī ik pa laikam arī spēlē čīteri un par piemēru var kalpot šīs dienas situācija, kad pa serveri skraidīja aimeris un ilgu laiku neviens admins vienkārši nepievērsa uzmanību, līdz sāka spamot čatā vismaz kādi 5 cilvēki. īsāk sakot - šobrīd dd2 ir vajadzīgs aktīvs admins un esmu gatava mēģināt darīt kaut ko šīs problēmas labā.

 

Pēdējo reizi rediģēja juliet, 2017. gada 28. oktobrī, 21:42.
Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. oktobrī, 18:17
1
post

1. Quuen.] @ JB

2. http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=983397

Aktivitātē šajā nedēļā : http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=983397

3. Pieredze ir kā izmantot acc. 

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. oktobrī, 19:48
0
post

1. SmuggLinG - @ zm.kick.lv

2.   3d 12:21:21h

3. Esmu jau seit bijis admins testā. uzliku vienu banu par ilgu atņēma,domaju ka varētu velreiz pamēģināt varbūt ka uz testu paņem velreiz.  Jo neviena sūdzība nebija par mani.  Un lidz tai dienai ka baltais dirsa virsu diezgan nebiju neko nepareizu izdarijis. uzliku banu uz 5h par admin abuse,jo nu vins muti nemak aizvert. domaju ka ta vinu parmacisu :D 

Pēdējo reizi rediģēja ZombikOzy, 2017. gada 08. novembrī, 00:37.

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2017. gada 30. oktobrī, 21:14
1
post

1. arrow @ DD2.KICK.LV

2. Total Connection Time: 4d 21:53:37h

pēdējās 7 dienas, ieskaitot šodienu ir 27 stundas, ja pareizi saprotu. Nēesmu jau nekāds skilots spēlētājs, bet kill man ir, reizēm mazāk, reizēm vairāk, kā kuro reizi. Ir reizes, ka vispār neiet.

3. Cik es esmu serverī ir vismaz pa vienam adminam, nu ir arī reizes, ka nav nav neviena admina serverī Ir arī novērots, ka adminiem ir grūti noteikt vai spēlētājs ir skilots, vai tomēr pārkāp noteikumus un lieto kādu no palīgprogrammām, jo esmu pamanījis, ka specos sēž vaiāki admini, bet spēlējas mierīgi skraida ar kubiem, kurus grūti ir noteikt. Tādēļ  es domāju, ka palīdzīga roka noderētu. Nevaru apsolīt, ka sēdēšu vienmēr tik ilgi serverī, bet nu kādu stundiņu jau droši vien var atvēlēt, kad mazāks laiks.

Komentējot nxo postu:

manā spēlēšanas laikā nesaskatīsi nevienu čītas veidu, ja nu vienīgi vip/power :D Bet tev jau ir pilnas tiesības mani banot, bet ir jārēķinās arī to, ka vajadzēs sevi aizstāvēt pierādot pretēji manis teiktajam banu apelācijā.

Ja iet runa par adminēšanas pieredzi, tad tā man ir ļoti liela. Esmu bjis daudzos komūnos par adminu unne tikai, ir bijis ļoti liela pieredze ar moderēšanu, kā arī piestrādājis par Ban team un vienā komunā pat administrators. Bet diemžēl šie visi komūni, kuros man ir bijis kāds no statusiem ir izjukuši, vai tiek veidoti no jauna.  It kā jau paraugā netika pieminēts vai ir jānosauc komūni, kuros ir bijis admins, vai nē, bet nu pierakstīšu. Tātad: ERT ; NYD ; Matrica ; Identy (kā sms admins)  Mani jau noteikti daudzi pazīs kā forumos enrico, pofig, vai arrow un cs'ā bija sastopams ar nikiem : pofig, kostjiks un tagadējo niku arrow.

Edit:  Aizmirsu piebilst, ka šajā komūnā arī iegādājos sms acc, bet nu jums ir savādāka banu sistēma. Nāksies izpētīt visu.

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2017. gada 30. oktobrī, 21:21.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. oktobrī, 21:23
0
post

arrow - pieņemts, sazinies ar mani lai saņemt pieejas.

ZeltaBlack
Lietotājs
Andrjuha
1860 atbildes forumā
Online: 25d 16h 9m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2017. gada 06. novembrī, 23:33
3
post

1. [PVO]Vilka zm.kick.lv

2.https://prnt.sc/h72i8z https://prnt.sc/h72j66 ja zinu ka druscinj par maz aktivitates,bet kad spele serveri un atnak parkapeji(tadi kad assasin mod,survivor vai citi modi,vinislepjas un nepilda missiju un uzreiz negribas spelet.

3. Biju citos serveros admins,bet lai nedabutu banu, neteikshu kuros projektos.

P.S. Tagad stradashu nakts mainjas un bus daudz un daudz laikaa spelet pa dienu,lai chekotu parkapejus un laamu vardu miljotajus

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 17:02
0
post

ZeltaBlack - pieņemts, sazinies ar mani lai saņemt pieejas.

SpriditisMAD
Lietotājs++
Monster
http://steamcommunity.com...
487 atbildes forumā
Online: 9d 12h 36m
Redzēts 15. aprīlī, 17:21
Pievienots, 2017. gada 21. novembrī, 00:26
6
post

Dod šurp JB Admin. 9d,21h

☞ ͡ ͡° ͜ ͡ ͡°)╭☞ 

Ābols
Jauniņais
zm slepkava
105 atbildes forumā
Online: 4d 8h 48m
Redzēts 2018. gada 10. janvārī, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. novembrī, 16:24
4
post

ZM+WAR3FT.KICK.LV

NICKNAME: TM__abols__

http://www.kick.lv/stats_zm TM__abols__
 

pa pedejam 7 dienam nospeletas 11,5 stundas                                    


esmu bijis sms admins zm.forFFun.lv

ar nick "frager*WeeD"

un ari lietuvieshu projektaa ...

papildinajums: nu ja nospelets jau nu nekas daudz man nava tikai 23 stundas bet es pec iespejas vairak meginu pavadiit serveri, bet ta ka nesen paliku pilngadigs mekleju darbu, meginu pelnit ka vien varu, un tapec sanak paspelet ne tik daudz laika. zinu ka -kk- pat skatities pieteikumu negrib, bet varetu uz test panemt vismaz a tur jau redzes cik notureshos :D

Pēdējo reizi rediģēja Ābols, 2017. gada 29. novembrī, 22:28.

Ābols
Jauniņais
zm slepkava
105 atbildes forumā
Online: 4d 8h 48m
Redzēts 2018. gada 10. janvārī, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 07:22
0
post

piteikums №2 cerams tagad kads adminstrators paskatisies:

Serveris: ZM+WAR3FT.KICK.LV

Niks TM__abols__

Cik nospeletts kopa un pa pedejam 7 dienam: 

Total Connection Time:2d 03:43:43h

Pa pedejam 7 dienam esmu nospelejis aptuveni. hm kautkur 12 stundas 

 

ka jau teicu biju spelejis zm lietuvieshu projeka ka ari forffuna bet abi projekti aizgaja uz bankrotu taaka mana topa ir kick.lv 

Pēdējo reizi rediģēja Ābols, 2017. gada 07. decembrī, 14:20.

Qwertyz
Lietotājs
54 atbildes forumā
Online: 2d 12h 48m
Redzēts 2023. gada 16. jūnijā, 17:02
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. februārī, 21:27
2
post

1. Qwerty^ @ bb.kick.lv

2. Online laiks.( http://prntscr.com/il1uw6) Online laiks pa pēdējām 7 dienām ( http://prntscr.com/il1woj )

3. Esmu adminējis ļoti daudz serveros, tajā skaita base builder, domāju ka jauns admins nenāktu par ļaunu,jo pašreizējais sastāvs šad tad nav on, kad ir vajadzīgs, zinu visas komandas u.t.t.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 348 ( 12365 skatījumi )
Kodiens, emaymyska., Tessa&Hardin, Witch, Klaus, Mohit, knejvs, cruelcin, Laggato, HSkill, KrievuJakudza, Fēnikss, Peak, malbaro, Latvians, adjustable, juliet, Kipchoge, šāvejs, wavy.g, Jumpybug, Sajma, magisterial , ES`CAPE, bullets aim far, EAZY., 47th, REDFOO, Kiwi :], yostu, Мишка, unknown-, Sandis., Beyondz, bnation-, Dinarzz, Сhrееру©, Azumi, Ticiigais, EvE, FreakyyPrime., Xtcent, Abeliitee, Ashais, abdi, Purpel, StonerKumar420, migla, heediox, Qwertyz, Wolfyy, Dzokelz, Alfreds_InTower, dzēsts profils, gucci, Chemijs, Ruf, love_me, nolodžik, Dweller, luīze, iFamous, crewified, 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, neko nezinu, Kaapurinsh, ŠAGIJS, ⛔lolwut?, MadrYy, def., Rastaman4iks, Kanazews, CROUPZZZ, xVeins, Jaanis, Omega, Lakrica, not hns, Grizzlijs, Fantograms, Fuk`dantE., Pirdlampina, Enemijs, Chemp1k, enrico, Kauviz, RooFee, eJamal, nisker, Vienradzis, RCHWZKY, SupremeL, SpriditisMAD, Ābols, rewzk, sсhoKKur-, ZeltaBlack, iluuzy, DLegal, MaDn3sS, Gloks, Admini nodirsh speletajus for no reason, Laauriinaa, Strelnieks., Salah, Dzēsies lietotājs, JērsA, MARIK, Unicorn, OMFG2SMART4YOU, Barnijs, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, blonda, ItsMe, Remember-ME, scarlxrd, Apocalypse, EXIT.-, ScoRp1oN^^, LVBOY, Dzēsts lietotājs, stn, mamma1, Feri Ferraro, Nalikens, ZombikOzy, Daikts, nemakulis, ThePunk, MQJORS, skyya, gintszlo, Osiits, SlicenDice, saksesful, exdent, Daņiks, mimiC, ketamine, Tas tak es:D, Haskys`, NappyNinja, The_Suspect, PANDAROO, daryl, fant0m, instasmiekli, MadKid, spokio, Foxxy`s Poxxy`s, hehegeeva, Nubaks, Cloudy, banane, KaapostgalvaLV, LemoN, sqwd, Trakias, LbYoungzz, eXpLoDe, FunnySmile, Shockins, RagnaR, Королева, minka_, tuis, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, pankuksh, lemony, Komisarchiks, dudi, Patriotss, Bocmanis*, tHEBEAST, Devils, Timiijs, riverside, Capture, GotEmxD, reas, krialy, cruelcin šļura, P3c1s, Edward1, Alexd, AmazingDan, Puktalla, south, 123456789, sneiks, KurpniekS, spooky skeleton, Melnais, vladchetki, 4eS'';, Bronza, Obijs, Dalī, misha pekausis, SkyBlowYT, `Barbija`, Pizhikz., OldSchool, ANormalStick, Kramins, Sin4haaa, Venta, Mhm, ZnT, TheAlzyHD, fakt, NO_, _MadeInChina_, spaula, Kapracis, Obivious, x3m, DeGizmo, mmmmmmmmmmmmmmm, NoBodijs, Latiwka, Ch1zijs, Baubas, +_+Foršais_Mākonis_LV+_+, Gurken, the Captain., Mazulis, Seth, Noodels, katca, AndisKoks, jesters, Kilinsh, fufelis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., SoulshakerLV, Ralfuuzis, Sviests12, SjavaPro, yaruq1337, wtcnn, DIMON, Heechu, Amors, manjak8, mindfuck, Bruncha, Jogijs, Mamba, Mr.Wii, Go0dFather, Fally, ReachLv, Pilsonis., Wizzy, venum, Жить в кайф, sickboy, 0nion_man_LV, Akyle, DizZeD, Saldenieks, kraims, paparoach, HaskyLacky, IJUST, killershot, PaRtYHoUsE, KickMan Kick, O-Piss, xXMedoxX, bumz, Bacardi, Noravajumtu, mazaiskk, 2nf*, NoSwear, dior, Smitinsh, bossmode, Deffs, HeLL, Paldies., Ex, MA1M, skyfall1, named0ne, bdmkuz, Mazinja_pecinja_, albis112, Kuils, KnaveQuad, gettingahitwithgod, maximasmaisins, crck, vKrapinku, pointseven, Chrisshinsh, ANTSUTOTO, (:laimonpuika:), L1nked, NunCe, Pecinja, ProNature, DJ_PANDUKS, Ingucci, huq, renate*, tepej, $ KRISTA $, dear_death, richyy, Snuffeklis, XerisLV, Sentro, Admincik126, es milu xd, convict_LV, hastagz, apakshbiksis, Eclipse., creck, LORD_VIPER, -ScorpioNn, LegendaRodrigo, monster225, hipester, June, nasty_x, RudyJ, Rei, Opaps96, Release, MTM123, Džamals., EpicSoccer, Meiteens, diglers, Karina, azarbaidzans, reinisprof, lucifers, NeaDeKwaD | Stone, LgKLatvija, chukky, Shmaro, tenblunt, Almighty.