bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
0
0
topic
2 mazi ieteikumi ieksh dd2.
Admini nodirsh speletajus for no reason
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 4h 11m 46s
Redzēts 2017. gada 05. decembrī, 15:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 18:53

Sveiki.

Tatad velos jums ieteikt veselus 2 ieteikumus ieks dd2 servera.

 

1) Pagarinat iesildishanas laiku!

Problema ir tada, ka iesildishanas laika tu nemaz nepaspej aizskriet lidz a1/a2 un citur.. Vienigais ko tu paspej ir nopirkt AWP un gaidit kamer kads nelamigs cilveks izskrien centra lai vinu nosautu. Vajadzetu so iesildishanas laiku pagarinat pec manam domam vismaz lidz 30 sekundem.

 

2) Damage.

Ir maza nesaprashanas par komandu /me, lielakoties speletaji velas uzzinat cik damage vini ir izdarijusi pret pretinieku. Ja kautvai iesauj vienu reizi pretiniekam , un vins paspej tevi atrak nosaut, speletajs  nezin cik damage vins ir uztaisijis.

 

Paldies par sapratni

KeiN^

 

Pēdējo reizi rediģēja Admini nodirsh speletajus for no reason, 2017. gada 30. novembrī, 18:54.
enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 19:04
0
post

1. evajadzīgs. Iepērcies ātrāk, uzmet centra smoke un skrien, ja atrodies pie ct.

2. y/me darbojās tikai kad esi dzīvs. Piemēram, ja tu uztaisi dmg pēc dead, tas ir ja paspēj izmest he, tad to var redzēt. Bet es uzskatu, ka /me noder tikai tad, kad esi pie samaņas, tas i9r kad esi dzīvs. Piemēram iemetot he kaut kur, kur ir pretinieki, tad var redzēt cik viņu tur ir. Bet tā es uzskatu, ka nekas nav jāmaina. var jau būt, ka kādam paliek labāk no tā, bet personīgi es izmantoju u/hp, lai redzētu cik viņam palika. Bet to arī labāk neslēgt, lai nebojātu nervus :D

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 19:57
0
post

Kaut īsti nespēlēju bieži DD2.

1. Piekritīšu, nepaspēj neko darīt, visi sēž.. piemēram uztaisa ka viens raunds ir iesildīšanās.

2.Būtu labi, ja šī komanda būtu pieejama tikai kad esi miris. Jo tā, tu mierīgi iemet HE vienā vietā, uzzini vai tur kāds ir... Vienkārši uzbindo to komandu, un ej kā tanks..

Image result for Unicorn Gif signature

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 31m
Redzēts Vakar, 21:52
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 20:00
0
post

1. Nē, nevajag, nav vajadzības. xD

2.  jā , itka ari varetu pec naves uzlikt, bet nu isti vienalga. 

btw  Uni man personigi tas ir uzbindots un eju kā tanks, ja nav vip, tad ir tas binds, lai redzetu dmg, ez. xd

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 20:11
0
post

1. iesildīšanās raunds vispār ir nevajadzīgs. tikai tik, lai visi paspētu ienākt serverī, nevis kaut kur rašot un kaut ko šaut. vismaz nav jāpavada liels laiks bezjēdzīgā raundā. ir labi tā, kā ir.

2. /me komanda nav nepieciešama. tev raunda beigās parāda kam un cik tu esi iešāvis. ja tā komanda būs pieejama, tad visi tikai bērs pa sienām un spamos /me. redzu cauri tavam ieteikumam tāpat, kā tu gribi redzēt, kas atrodas aiz sienas.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 24m
Redzēts Vakar, 20:08
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 20:20
0
post

1. Iesildīšanās raunds ir bezjēdzīgs.

2. /hp /me ir noņemti parastajiem lietotājiem un atstāti priekš vip, ja? Ja tas ir tikai vip lietotājiem, tad jau neko tur nemainīs, jo tā jau dd2 vips neko diži nedod plusos tik vienu otru lietu.  Man saka ka šis esot tomēr visiem, tad laikam tas vipam darbojoties automātiski vai sazin kā, es nezinu.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2017. gada 30. novembrī, 20:51.

            

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 01. decembrī, 09:13
0
post

piekriitu pilniiba

it komanda /hp kura paraadiis tava shaaveeja hp, a ja gribaas zinaat cik katram izdarijii dmg tad gaidi round beigas kaa visi vai peerc vip un spelee ar /me funciju tik daudz labaakaa veidaa..

CROUPZZZ
Jauniņais
154 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. augustā, 14:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 00:16
0
post

1. Iesildīšanās ir domāta, lai visi sanāktu serveri, nevis te sāktu ārdīties. Nav vajadzības, pagarināt šo ākstīšanos.

2. Nu man nav nekas pretī pret šo, bet nu tīri loģiski tu vari izsecināt cik tu esi tur dmg uztaisījis, bet nu es esmu par šo štelli.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 29m
Redzēts Vakar, 23:45
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 00:30
0
post

1. Iesildīšanās ir domāta, lai visi sanāktu serveri, nevis te sāktu ārdīties. Nav vajadzības, pagarināt šo ākstīšanos.

Par pirmo punktu - te ir pilnībā viens pret vienu tas, ko gribēju teikt. Esmu pret.

 

Par 2. punktu runājot, man visvairāk patiktu, ja tiktu salabots, ka rāda, cik damage esi izdarījis tam, kas tevi atvāca.

Respektīvi, šobrīd kick dd2landā parādītu "You hit cheeez 0 time(s), 0 damage >> no hits , kaut gan patiesībā damage tika izdarīts. HP parāda, bet tas nav tas, jo tos hp tik pat labi citi pirms tam bija nograuzuši. Ja šo salabotu, es būtu pavisam priecīgs.

 

P.s. Credit RAIVIIJZ'am par lielisko bildi no viņa video. =D

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 00:35
0
post

Par bildi no lieliskā video* :D

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0