bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
3
0
topic
Pāris vārdi par csdm.
bangtheking
Jauniņais
247 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 11:34
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. decembrī, 02:28

Sveiki. :]

(Chemij rakstu postu, jo zinu, ka garu tekstu privāti ir slinkums lasīt ;D )

Esmu šodien savācies, lai uzrakstītu mazu memuāru, par kick.lv csdm serveri.
Tātad, sākšu ar to, ka vēletos tākā ieteikt dažus mazus priekšlikumus, kurus mēs varētu apspriest.

Kuru varētu pieņemt tieši pēc jaunā gada.

1. - Statu restarts, pēc jaunā gada.
2. - ieviest hp sistēmu, par kiliem.
3. - noņemt vipu(jeb OP MODU priekš csdm servera).
4. - Noņemt punktu sistēmu, kamēr serverī ir mazāk par 5 spēlētājiem (botus neskaitot)
6. - parunāsim par reitiem (rate kuri ir nedaudz sačakarēti )
7. - Es nezinu kāpēc es šo rakstu, bet man laikam palīdz zaļā iedvesma.
8. - mēs izlaidām 5. punktu :(

Tātad sāksim..

number 1  - "Statu restarts pēc jaunā gada."

tātad, uzskatu, ka vajadzētu restartēt status, sakarā ar to, ja tiks pieņemts viss šis ieteikums, tad noteikti statu restarts būs vajadzīgs, pēc 3 un 4 punkta, jo nevienu nevainojot, bet  izmantojot vipu un spēlējot pret botiem, tas ranciņš būs tomēr uzkačāts negodigi. Es šo nerakstu ar domu, ka man būtu svarīgs ranks ( agri, vai vēlu tāpat ja būs velme bušu augšpusē). bet nu padomājiet paši 20hp par kill + iespēja uz awp + camoflāža) tas ir pārāk viegli, bet par to parunāsim zemāk.


number 2 - "Ieviest HP sistēmu par killiem."

uzskatu, ka tas ir tikai normāli, ka spēlētājs dabuj vismaz 5hp par parasto kill`u, un 10hp par headshot`u. Šādi parasti arī notiek visos labajos csdm serveros.
Pēc manām domām tas ir tikai motivējoši skriet un šaut cilvēkus, nevis attīstīt camposhanas prasmes @ csdm.

Jums tā neliekās? :)

number 3 - "Vipa noņemšana."

Šo tēmas daļu noteikti būs viss grūtāk sagremot, bet es plus mīnuss paskaidrošu kapēc es uzskatu, ka tieši csdm`ā nevajag Vip sistēmu.
Pēc maniem uzskatiem csdm serveris ir domāts, lai cilvēki nāktu trennēties, kur visiem ir vienādas iespējas uz ieročiem un hp sistēmu, jo csdm ir serveris, kuram ir jāparāda komūna spēlētāju prasmes un jāattīsta komūna spēlētājus diezgan godīgā veidā/
Vips, reāli traucē 90 % spēlētājiem, kas vēl nav iemācijušies spēlēt šo 15+ gadus veco spēli.. Nav jau tā, ka viņš traucē tieši man bet es esmu par godīgumu.
Piedāvāju noņemt VIP sistēmu pēc jaunā gada, bet iespēju iegādāties jau tagad, lai nebūtu nesaskaņas ar tekstiem "es jau nopirku, and shit.." 

Lūdzu cilvēki padomājiet ar galvu, un sakiet, ka esiet "PAR", jo csdm būtību es Jums itkā jau paskaidroju."
 

-Alternatīvā csdm`ā varētu norisināties jebkura veida konkursi, kurā būtu balvā VIP`s, bet jebkurā no serveriem, kur ir šī varenā "VIP" Opcija.


number 4 - "Noņemt puntu sistēmu, kāmēr spēlētāju skaits nav sasniedzis laimīgo ciparu 5." 

Nu nav pārāk pareizi kačāt punktus pret botiem, jā protams es saprotu cilvēku skaits csdm serverī nav vienmēr tas lielākais, bet nu ar laiku viss būs, jo uzreiz redzu perfektu radošu ideju, kas jau ir ielikta tieši kick.lv serverī, un uzskatu, ka ar laiku cilvēki parādīsies arvien vairāk un vairāk.
Faktiski, es vispār būtu par to, ka nav punktu sistēmas @ csdm, bet tas nav tas, ko es vēlētos tagad mainīt, jo šie nav vecie labie "skillz" laiki, kur cilvēkus ranks neuztrauca, un viņi vienkārši nāca attīstīt savu skill`u. Tagad cilvēkiem vajag motivāciju un punktu sistēma ir viens no pluginiem, kas palīdz to panākt.


Nū reāli ja nenoņem VIP un nenoņemtu punktu sistēmu zem attiecīgā spēlētāju skaita, tad pa naktīm vienkārši dabujot par katru kill uz bot`a, es personīgi butu unstoppable ar vipu, un punkti lidotu tik tā uz augšu.

number 5, jeb 6. - Parunāsim par rate. ( šī ir tā vieta, kur man nācās paņemt pauzi, lai uztītu jointu, jo man beidzās radošās idejas. ) 

Fakstiski uzskatu, ka ideja par CS:GO mapēm un ieroču pikšanu ir burvīga, lai arī, kā es ienīstu liekus pluginus, serveros.
Uzskatu, ka šī ideja ir konkurēt spējīga, un ideāla cilvēku piesastīšanai, kas palīdzēs, kā reklāma šim projektam.


Bet runājot par ratiem, galīgs sviests. :(

Reāli spēlējis jau esmu pietiekami, bet pamaniju pāris defektus, kurus derētu kautkādā veidā izlabot, vairāk gan ceru, ka šis kopējais updeitiņš to spētu izlabot.
Faktiski pamaniju to, ka šaujot pa cilvēku "hitboxi" ir galīgi sagājuši sviestā. Šaujot,  lodes "itkā trāpa", bet dmg neuztaisa, vai šaujot galvā stāvošam cilvēkam vairākas reizes tēmējot vienā vietā un izšaujot vairākas lodes ieskaita galvu tikai ar kādu 4 šavienu ja nemaldos. Papildus tam dzird, ka lode atsitās pret ķermeni, bet nekā..
Un nē man nelago, mans pings ir 12, un fps ir max, tākā noteikti nebūs mana vaina. ( tas priekšs asprātīgajiem).

number 7 - jeb mazo pēdējās nedēļas zaļo iedvesmu.

sanāk tā, ka mainot darbu pēc jaunā gada, plānoju atmest cs:go, jo rēāli zajepal tie team`i ar klauniem spēlējot ar randomiem, un zinot to, ka esmu solo players, nespēlēju vairāk pa teamiem and shit. 
Izdomāju, ka uzspēlēšu 1.6 ar domu, ka priekškam tika zaudēti visi tie gadi, un tik daudz laika, lai spēlētu vislaik random spēles un p*sti nervus ar randomiem.
Kapēc kick? Laikam tapēc, ka no manām skaistajām 1.6 atmiņām, ir kripatiņa tieši no kicka, faktiski turpmākie plāni noteikti būtu pieteikties par adm csdm serverim, ja viņš tiks uzlabots, un sekot kārtībai.

tātad daram tā, vēlētos nevis tikai plikus, par/pret bet nu vismaz ar paskaidrojumiņu, kapēc, kas un kā.
Jā noteikti pamanijāt, ka daudz pieminēju manu mīļo vārdu "Vip", bet veidojot šo tēmu, neesmu nevienu mirkli centies aizvainot kādu  šīs opcijas lietotāju, es vienkārši esmu no perioda, kur skolnieki zaga mammām kredītu, lai gūtu kādu plusu, lietojot mazāk skill`a.

Tas arī šim vakaram no manis viss. Paldies par uzmanību.



 

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12162 atbildes forumā
Online: 456d 23h 5m
Redzēts pirms 17 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 15. decembrī, 07:16
0
post

Hp, jā varētu uzlikt, lai visi dabūtu mazu bonusiņu.

Vip nevajag ņemt nost, pazudīs mazliet ienākumi (laikam) 

Statu resets ir katra mēneša pirmajā dienā(ja nemaldos)

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 22m
Redzēts pirms 9 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. decembrī, 08:09
0
post

1. Statu reseti jau vienmer csdm ir uz pirmo datumu

2. Tas padara serveri pokemiskaku, tas ka ir maz hp iemaca vairak tos hp taupit un ipasi pacensties izdzivot kas ir dalja no klasikas.

3. Viss kicks balstas uz ieiro un balvam, tagad tas var sanemt pat puba un dd2, tas ka iznemtu vipu ne tikai liktu ciest ta ka nebutu kam krat ieiro kas tur spele, bet ka nenaktu ari tie niecigie ienakumi kas no ta servera nak lai vins kaut savas izmaksas nosegtu.

4. Speciali ir ta ka ir, savadak sanaktu ka ienak 3 frageri, redz ka nav jegas spelet jo ranks nekacajas un iziet ara.

5. Narkomans

6. Vai tu pata savus reitus mainit nemeginaji? Pamata serverim ir loti brivi vini lai var likt gan zemus gan augstus pats klients sev vinus. Varbut tev vini ir tik zemi ka citi serveri vnk pacel tos uz minimalo un tapec tev tur nelago

 

Pamata ar ieteikumiem tev bija javersas pie evila jo vins ir csdm mains, tad nebutu man jatere shim laiku

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 49m
Redzēts pirms 6 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. decembrī, 08:13
0
post

TL;DR

 

Jā,vajag serverus pokemoniskākus <3

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. decembrī, 14:28
0
post

1. Tas notiek katra mēneša pirmajā datumā. Un arī jaunajā gadā būs resets.

2. Varētu, kāpēc gan nē. Ar vipu laikam deva 15hp par parasto kill, un 20hp par headshot, tad 5hp un 10hp neviperiem būtu labi.

3. Pret, jo vipu vajag.

4. Par, jo bieži kaut kāds nūbs kā Daddyhome uzsit sev tādus status kādus viņš nekad nedabūs nespēlējot pret botiem.

6. Lielākus hitboxus, lai šauj kur gribi un nošauj.

7. Gadās arī tā. Vismaz labi ka ne zilā iedvesma.

8. Hā, es arī izlaidu 5 punktu jo baigā miskaste viņš ir.

 

 

 

Tagad domas no Evila:

1. statu resets ir katru mēnesi. 
2. Tas nav vajadzīgs ir jau vips. 
3. Neuzskatu, ka vips ir op, jo vips hp iedod atpakaļ tad kad esi jau nogalinājis spēlētāju, nevis tad kad tiek nodarīts dmg kā tas ir war3. tāpēc tur nav nekas negodīgs + kickā vipus var dabūt laimējot challenges, pasekojot līdzi čatam katru dienu ir redzams ka vairāki pat pa brīvu atdod csdm vipus :D Kicka csdm gluži vairs nav vieta kur tikai trenēties, serveris ir ļoti pietuvināts pubam, kas nozīme ir jāpilda misijas.
4. Esmu pret, jo csdm nav tik daudz spēlētāji, un bieži visa aktivitāte turās uz dažiem spēlētājiem, csdm serverī ir bijuši daudz labi spēlētāji, tači reti kurš ir ņēmis gaidijis nakti, lai šautu botus un kačātu status :D Ja izņems punktus, tad tāds parastais spēlētājs pat statu top 10 var nesapņot un ikmēneša awards aizies gar degunu, tikai dēļ tā ka nav vienkārši spējīgs turēt līdz labiem spēlētājiem. 
6. Tur tev taisnība es arī esmu ievērojis ka lodes neķer, viss biežāk es to pamanu tad kad kāds atmīnē c4 lādēju viņam virsu visas lodes garām. 

Es varētu apsvērt domu, mazliet samazināt HP, ko atgūst vips, taču aizvākt pa visam, esmu pret. 

Neatminos vai kaut ko rakstīji par awp, taču awp ir jau pieejams daudzas kartes pa brīvu, respektīvi vips nav vajadzīgs, es domāju kā tāda opcija būs visas kartēs.

bangtheking
Jauniņais
247 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 11:34
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 16. decembrī, 00:17
0
post

diezgan spēcīga Jums tā nostāja uz vipu, bet es laikam parādīšu vienu no iemesliem kāpēc man viņš besī..

Longest Kill Streak:264

 

Faktisk, šādu skaitli var sasniegt, ja puse hp neaizietu ejot un meklējot awp.. nakts boti +20hp tīri easy, okay. Ja nemaldos tie ir kādi 900 simti punkti par brīvu vienas mapes laikā, ja skaita hs un papildus bonus punktus iekšā..  nu okay, samazinam vipam to hp skaitu.

tas tā vairāk runajot tieši par vipa opciju.

atbilde, uz tēmu par hp sistēmu ir diezgan pavāja evil. :D vips nav pieejams visiem, un nē nav tā, ka man negribās pirkt, man vienkārši nepatīk viņš kā tāds, es visu saprotu, ka finanses kautkā jaatsit atpakaļ and shit..

Runājot par statu resetu, es atvainojos par tādām ekstrām, kā ikmēneša restarts es nezināju.. :D

 

uuun Chemci, mans configs man kalpo jau vairākus gadus, un es ļoti labi zinu, ka man ar reitiem viss ir čotk, bet redz, ka Evils arī pamanijis, ka neķer kkas..

 

Unn noslēgumam, Empress man vienmēr patikuši tādi cilvēki, kā Tu, kas vispār neko nejēdz, un vienīgais talants, ir kkur iesmirdēt. :) Nedomāju, ka Pony avatar lietotājam, būtu kāda runa gar pokemonismu. :)))

 

 

Pēdējo reizi rediģēja bangtheking, 2017. gada 16. decembrī, 00:18.


 

LemoN
Lietotājs
60 atbildes forumā
Online: 22h 28m 48s
Redzēts 2023. gada 16. augustā, 08:43
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 20:39
0
post

[quote]number 2 - "Ieviest HP sistēmu par killiem."

uzskatu, ka tas ir tikai normāli, ka spēlētājs dabuj vismaz 5hp par parasto kill`u, un 10hp par headshot`u. Šādi parasti arī notiek visos labajos csdm serveros.
Pēc manām domām tas ir tikai motivējoši skriet un šaut cilvēkus, nevis attīstīt camposhanas prasmes @ csdm.[/quote]

А так же к этому пункту добавить восстоновление патрон,после убийства .. А то на training_aim_map слишком часто надо перезарежаться.

А у меня на печенне отмеченно,как обычно - скручиваю,взрываю,подлечиваю.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0