bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
13
1
topic
knejvs @BANTEAM v2
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts 14. aprīlī, 00:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 09:03

Lai pieteiktos forumā par banteam jāizpilda prasības:

* Minimums 16 gadi - Esmu 19 gadus jauns cilvēks 20 gadi paliek 2.Jūlijā

* Minimums cs pieredzei 5 gadi - Spēlēju cs jau apmēram vairāk kā 9 gadus pat vārbūt veselus 10 nu bet tā ja neskaita tos mazos nenopietnos laikus tad ir kādi 7-8 gadi.

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos - Esmu adminējis healā ar sms,revenge,matrica,pickā. Pastāvīgie admini ir bijuši poisē,esmu kickā pastāvīgais admins un esmu bijis iepriekš vairrākas reizes.Esmu bijis kickā protams BanTeam's 2016 gadā 25 novembrī sākot.Man ir bijuši savi projekti,kur esmu pats banojis un pats adminējis takā pieredze šajā svērā ir.

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā - Forumā esmu aktīvs 24/7 veidoju un sekoju visiem topikiem kā arī spamoju :D Čatā mani vienmēr var redzēt.

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā - Esmu reģistrējies 2016 gadā 26.Jūnija

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem - Spēlēt māku,čīteru vai servera noteikumu pārkāpēju protu atšķirt agrāk ar to nebija problēmas.

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus - Speedhack,cd-hack,aim,wh,badboy,trigger bot,silent,norecoil un tā tālāk. Varu vel stāstīt un stāstīt :D

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Nav bijušas par mani sūdzības,bet esmu norāvis nesen pāris warnpointus,jo pacēlu sava konkursa topikus augšā,lai spēlētāji zinātu,ka konkurss ir sācies un,ka TĀDS vispār pastāv.

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Sekojot vairākiem topikiem mūsējie vienmēr rullē tāpēc vairaki gaida jau unbanu 2-3 dienas ir pat biji,ka nedēļu. Gribās šo darbu padarīt vēl ātrāku protams. Lai,kad cilvēks atnāk ar apelāciju var izskatīt tuvākajā laikā un lai nebūtu jāgaida.

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam (admini,banteami,moderatori,administratori) Latvians,Chemijs,lolwuts?

 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs cs nicks: Zii-

* Tavs vecums:19

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: Nopietnā spēlēšana ir 7-8 gadi apmēram, spēlēju cs katru dienu man liekas neviena cita spēle mani nepārvilinās no šīs spēles. 

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus) kick dd2 admins,kick zm admins(tagad),kick banteam,poise banteam,dd2 admins poise,savā projekta dreep,fallet admins,banteams,īpašnieks :D Laikus nevarēsu pateikt,bet biju viens no labākajiem:D

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam? Kā jau minēju - Sekojot vairākiem topikiem mūsējie vienmēr rullē tāpēc vairaki gaida jau unbanu 2-3 dienas ir pat biji,ka nedēļu kā arī citeim sodu vajag uzlikt ātrāk. Gribās šo darbu padarīt vēl ātrāku protams. Lai,kad cilvēks atnāk ar apelāciju var izskatīt tuvākajā laikā un lai nebūtu jāgaida.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Esmu cilvēks saprotoš un zinu,ko es daru. Pieredze man ir abās sfērās un domāju ar mani problēmu noteikti nebūs. Aktīvs diezgan esmu un zinu,kurus jāliek pie vietas.


crewified
Lietotājs++
LEĞENDA
阿蒂斯
766 atbildes forumā
Online: 29d 2h 45m
Redzēts 20. februārī, 19:49
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 11:32
0
post

Banteam nekad nav par daudz,jo tad tiek ātrāk izskatītas  visas sūdzības. Kā ari saprotu,ka banteam vajag palīdzību. So REC

tHEBEAST
Lietotājs++
DD2 King
455 atbildes forumā
Online: 11d 7h 22m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 20:51
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 11:33
0
post

Normāls Džeks aktīvs došu REC Jo Banteam nekad netrūks ir pat tādi kuri māk slinkot :D

Dodam iespēju :)

Pēdējo reizi rediģēja tHEBEAST, 2018. gada 23. janvārī, 11:41.

DD2 King

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 11:48
0
post

Tātad, es parasti pie visiem  pieteikumiem uz augstākiem amatiem skatos daudz stingrāk. Kaut vai kurš gan ņems manu viedokli galvā.

Runājot par prasībām- Viss ir izpildīts, un manuprāt galvenie punkti ir rekomandācija no augstāk stāvošām perosnām, kur Tev ir. Pievērsu uzmanību ,kad Tevi tieši rekomandē 2 banteam un īpašnieks. Tātad Tev uzticas un vēlas , lai nāc palīgā ar savām prasmēm. Šo plusu nevar pārspēt neviens no citiem punktiem.

Pielikumā vēlētos lai BT pieteikuma autoriem iedod vai nu BT vai kāds no main demo / nenozīmīgi vai cilvēks ir spēlējis vai nav spēlējis ar palīgprogrammām /, bet cilvēkam ,kurš tēmē uz šo amatu ir jāizanilizē demo ar momentiem ,kuri viņam šķiet aizdomīgi un gala lēmumu vai persona ir lietojusi palīgprogrammas. Tas dotu tikai pārbaudi par cilvēka prasmēm.

Runājot par šo cilvēku, pazīstu jau labu laiku arī no cita projektu un apmēram nojaušu uz cik lielu prasmju parādīšanu ir spējīgs.

Paskaidrojumu noslēdzot - rekomandēju!

Pēdējo reizi rediģēja Remember-ME, 2018. gada 23. janvārī, 11:50.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 16h 54m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 11:56
0
post

Laikam pat tagad labākais kandidāts, kas varētu palīdzēt banteam. Turklāt pats ir izbijis čīteris tepat kickā, kas nav nemaz tik slikti. (bet varēji jau citos serveros) ;)

Galvotāji ir, visi punkti izpildīti ir. Rekomendēju!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2018. gada 23. janvārī, 11:56.
Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 12:08
0
post

REC jo pārējie neko nedara un kā jau pats minēji, ir jāgaida vairākas dienas lidz kāds ievelk savu slinko pubg dirsu lai kko izdaritu..

 

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 7h 6m
Redzēts Vakar, 16:31
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 12:35
0
post

Sorry no offenc - Bet pagaidām kik`a BT komandai es neuzticos. 95% sūdzību tiek attaisnotas. Dažreiz pat neticās, ka tiek izskatīts vispār kāds demo. 

Šo fruktu zinu jau labu laiku. Rekomendēju.

 

 • HAPPY ENERGY •

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts Vakar, 20:02
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 12:43
0
post

hmm, kandidāts jau labs.. Bet vai atkal nepazudīsi?

Katrā ziņā, pieredze ir, atpazīt spēs, sodīs kā pienākas.. REC!

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 12:43
0
post

Nav bijušas par mani sūdzības

Un kā tad Tavs bans? Te.

 

spēlēju cs katru dienu man liekas neviena cita spēle mani nepārvilinās no šīs spēles. 

Un kā tad monopols? :D

 

It kā pieredze ir, palīgus vajag, bet nedomāju ka Tu ilgi aizkavēsies.

 

Rekomendēju.

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts 17. aprīlī, 16:48
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 12:48
0
post

Puikam pieredze ir, atpazīt čīterus spēj labi. BT nekad nenāk par sliktu, jo cik pēdējos mēnešos manīts tad sūdzības diezgan lēni tiek izskatītas. Galvenais nepazūdi pēc amata saņemšanas. REC

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1883 atbildes forumā
Online: 27d 9h 11m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 16:21
1
post

Nu ko sāksim ar to kāpēc Tev vajag BT...Jo aktīvs čuvaks ir forumā ļoti bieži on , pat tad kad cilvēki guļ. Cilvēks velta sevi kickam un tai attīstība , viņam ir nepieciešams atgriezt BT. Tagad par mīnusiem..................tādu nav.. xd.... No manis

Rekomendācija

Princess Peach

 

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 41m
Redzēts Vakar, 08:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 16:32
0
post

Nu tas bans tev par kubosanu gan nav galigi smuks. 

Bet, pats ari esmu cs'a sakuma laikos ar kubiku paspelejis un tas ir devis tikai vairak pieredzi parkapeju atpazisanai.

Cerams kad vairs nekubo. Bus tevi japaskatas. , bet par temu , jadod Rekomendacija jo ka jau augstak mineja BT par daudz nebus nekad un uz doto bridi esi labakais kandidats mana skatijuma.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 16:44
0
post

Par spīti dažādām domstarpībām un konfliktiem forumā,ielikšu REC,jo cilvēks ir nopietns attiecībā uz mērķiem kurus vēlās panākt. Veiksmi,bič. :shlop:

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 17:43
0
post

Savā laikā vēl bijām kolēģi šajā amatā, zinu ka tiksi galā.. rec

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Lakrica
JB Admins
Lietotājs
1153 atbildes forumā
Online: 20d 20h 7m
Redzēts Vakar, 22:29
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 18:48
0
post

Labs cilvēks, kas saprot ko dara. Banteam'ā noderētu vēl viens cilvēks. Cīnās par taisnību, tāpēc REC

Dweller
V.I.P.
Lietotājs
Mr.Mysterious
It's Not Fair,But I Don't...
575 atbildes forumā
Online: 12d 16h 2m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 09:45
Pievienots, 2018. gada 23. janvārī, 19:03
0
post

Nezinu vai ir kas lieks jāpiemin,zinu ka viņš tiks galā ar pienākumiem un vairāki BanTeam nāks tikai kā pluss!

Protams REC no manis!

Kādreiz pazīstams kā [RBC]Driv3r,[RBC]Driver3,[RBC]Talisman and *Speed_Of_The_Bullet*.

Meet me at War3+CSDM or ZM+War3 servers.

Have Fun and Good Game to y'all.

See y'a in-game or in forum!

World of Warcraft Main chars - Main,Alt

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2018. gada 24. janvārī, 14:14
0
post

Cilvēks ar pieredzi.Labs kandidāts un domāju ka spēsi atšķirt pārkāpējus.

Rekomendācija, jo tu esi netīrelis.

Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2018. gada 24. janvārī, 14:18
0
post

Šis cilvēks ir ar pieredzi esmu ievērojis. :) Vienmēr visur kur kaut kas nav pareizi vinš pasaka visu kā ir un tā arī ir.. Noteikti ka tev sis status der, jo tu mācēsi apieties ar viņu. 

Rekomendācija 

 

 

Noravajumtu
Lietotājs
412 atbildes forumā
Online: 21d 16h 32m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 20:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. janvārī, 14:51
0
post

Labs kandidats . jadod iespeju dzekam. REC

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. janvārī, 14:29
0
post

Pieņemts TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0