bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
1
topic
Cafff no Kaapurinsh .
Kaapurinsh
Lietotājs
RUPEKLIS
50 atbildes forumā
Online: 2d 12h 8m
Redzēts 2023. gada 23. septembrī, 12:17
Pievienots, 2018. gada 12. februārī, 14:40

Uzreiz gribu atvainoties par to , ka dators nesen ir paarinstaleets un garumzimju nav .

Taadat baigi lielaas sarunaas neievilkshos , bet gribu paraadit , kas tad pa chigaanu es sheit esmu :D

Realajaa dzivee mans vaards ir Elvijs , to ari var ieraudziit manaa profilaa , esmu 19 gadus vecs jauneklis , kuram noteikti kaa visiem patiik kiks un taa klaatbutne , dzivoju Madonas Novadaa , bet paslaik atrodos anglijaa un straadaaju , taatad ko man par sevi pateikt , hmm , es domaaju ka daudzi par mani + / - zin kas es esmu , jo daudz esmu nospeeleeji JB un daudz ZM.

Kas man patiik ?

Man patiik ljoti daudz laika pavadiit pie datora speeleejot speliites , bet sliktakais ir tas  , ka nevaru tam atveltit laiku , jo straadaaju.

Loti patiik speeleet volejbolu , ko vislaik dariju kad veel dzivoju Latvijaa , juus jau saprotat , vasara , smiltinjas , alinsh un volejbols , labaakaas atpuutas par to nebij .

Varu pateikt to , ka esmu ljoti rupsh cilveeks taadaa zinjaa , ja mani tajaa serveri kaads vislaik trigero un neliek man mieru , esmu atraavis netikkai gagus bet ari banus  , ne par velti sev kaa iesauku forumaa uzliku uz rupeklis lai visi zinaatu , kas tad man isti kaish :D

Neskatoties uz to , ka pavadu kickaa visu savu brivo laiku , ari ljoti intreseejos par MTA , jeb ROLEPLAY , un shii speele ljooti patiik.

Varu veel piebilst to , ka neesmu foruma cilveeks , vairaak laika pavadu serveros nekaa forumaa.

Varu pateikt to , paldies , ka izlasiji sito sviestu , jo man nekas galvaa nenaak ko man par sevi veel vajadzeetu uzrakstit , paldies ka lasiji un atvainojos par garumzimeem  veelreiz. :)

Kaapurinsh

Pēdējo reizi rediģēja Kaapurinsh, 2018. gada 12. februārī, 14:45.
daryl
Lietotājs
ZM Monstrs
Kevushkaa
1199 atbildes forumā
Online: 38d 14h 23m
Redzēts 12. aprīlī, 19:05
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 22:55
0
post

Sveiks bratan :)

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 22:59
0
post

Sveicināts!

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 14:34
0
post

Čau ;)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0