bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
3
0
topic
smaidinu konk. v2.
Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 17:17

 

Tātad.. Konkurs pavisam vienkārš: Jaizveido stāstiņš no foruma čata pieejamajiem emoji/gifiem. Piedavām, ir atļauts izmantot 3 citus smaidiņus/gifus(varbūt no jebkuras vietas internetā, nepārkāpjot foruma noteikumus).

zem stāstiņa ir jauzraksta neliels paskaidrojums, lai nevienam nebūtu lieku jautājumu. 

nu piemēram:  --> -->  --> -->  -->  --> 

paskaidrojums: eju es laimīgs pa ielu, pēkšņi parādās random pupi, es kā kārtīgs vīrs neapjuku, bet turpat izlēmu nosist ķepā, viss gāja gludi, līdz pēkšņi to visu pamanīja viens trakais un sāka mani sists, es protams centos mukt prom, bet laikam nesanāca, jo pamodos es hospitāli būdam pusdzīvs. (nu man nesanāca, ceru, Jums, kas labāks būs)

Konkursa nolikums:

uzvarētājs ir tikai viens, izvēlos viņu es personīgi. 

kritērijs stāstiņam - humors, proti jo smieklīgāk - jo labāk. 

drīkst rakstīt cik tik gribi stāstiņus, dažādos postos, bet aizliegts dubultposts! (+1 warnings, ja tādi būs) 

drīkst postus editot.

uzvarētāju paziņošu 16.03, pl. 20.00, rakstīt drīkst līdz tās pašas dienas pl. 19.00

Uzvarētājam balva - 1.00 ieiro.

Stastiņš var būt ar rupjībām, jēlībām un daudzām citām glupībām, NEPĀRKĀPJOT FORUMA NOTEIKUMUS!! 

 

p.s. takā forumā nedarbojas smaidiņu saīsinājumi, piemēram: :yn:, tad es pievienoju katru smaidiņu šajā topikā atsevišķi, lai jums nav katru reizi uz starta lapu jātgriežas.

p.s.s. tiem kuriem nezin kā pievienot bildi/gifu šeit forumā, tiem neliela pamacība:

 

izvēlies smaidiņu kuru gribi ielikt šeit, uz tā smaidiņa ar labo peles pogu uzklikšķini vienu reizi. parādīsies daudz opcijas, viena no zemākajām būs sekojoša - ''Copy image adress" , tad nu lūk to arī spiežam, kad tas izdarīts, tad šeit pat  meklējam šo pogu rīkjoslā, nospiežam to vienu reizi un iekopējam tikko nokopēto ''image adress''un spiežam ok, smaidiņam būtu jāparādas jau rakstot tālāko tekstu. 

p.s.s.s. laika gaitā iespējamas nelielas korekcijas, ja nu kko būšu palaidis garām.. Lai veicas jaunie! :)

 

 

nu cerams, ka nevienu neesmu izlaidis, bet ja nu tomēr, tad lūgums darīt man to zināmu :) 

+ jaunie emoji:

 

$ KRISTA $
Meitene zeltene
$ BABYGIRL $
686 atbildes forumā
Online: 12d 16h 51m
Redzēts 2021. gada 18. martā, 12:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 18:45
2
post

 

 ➞ ➞   ➞ ➞ ➞ ➞  ➞  ➞ ➞   ➞ ➞  ➞  ➞ ➞  ➞ ➞  ➞  ➞  ➞  ➞  ➞   ➞➞ ➞ ➞    ➞  ➞  ➞ ➞  ➞  ➞ ➞ ➞ ➞  ➞   ➞  ➞   ➞  ➞  ➞  .

Mans vārds ir Jānis. Dievinu pīpēt, dzert un blenzt uz pupiem. Kā jau neveselīgas pārtikas cienītājs, nu, paši saprotat - pica, burgeri, frī kartupeļi un tā tālāk, esmu diezgan apaļīgs un apņēmības pilns nolēmu iet uz zāli un dedzināt kalorijas, savādāk visas meitenes no manis novēršas un pat neļauj sasveicināties. Kādu dienu es pilnīgi neizgulējies aizgāju uz zāli un trenēju presi, un roku muskuļus, kas beidzās ar pilnīgu traģēdiju, jo es taču esmu gudrs un varu visu. Cilājot svarus, tie pavisam netīšām uzkrita man uz kājas, līdz ar to man bija jāpasaka goodbye slimajai kājai uz mēnesi. Kad izstāstīju šo atgadījumu draugiem, viņi pat nenobrīnījās, bet gan skaļā balsī rēca par mani, cik es esmu neveikls, bet no otras puses - dziļi sirdī viņi mani saprata, jo kā gan es apmierināšu savas vajadzības bez vienas kājas? Tas taču ir galīgi prātam neaptverami! No rīta, ar kafijas krūzi rokās, sāku štukot ko iesākt. Ilgi nevilcinoties izdomāju aizvest random dāmu pa veikaliem, lai nopērk sev lupatas un visu nepieciešamo, it kā pielienot un cerot, ka vakarā dabūšu to, ko gaidu visas dienas garumā. Dāmu sauc Līga. Līga gandrīz vai izkusa no mana piedāvājuma doties pa veikaliem, cerēju, ka vakarā - gultā viņa kusīs tik pat ļoti, cik par piedāvājumu. Satikāmies un kā jau solīts - aizvedu viņu pa veikaliem, Līga, kā jau katra naudas kārā meitene ir starā un pat nenojauš, kādā veidā viņai šis viss vakarā būs jāatstrādā. Nu jau pienāca pulkstens desmit vakarā, apsargs mums ar varu palūdza pamest  veikalus. Ierosināju Līgai doties pie manis - uz dzīvokli, kas ir ''pavisam netālu''. Pagaidām viss rit kā plānots. Pienāca tas brīdis, nu tas... paši saprotat. Biju tik nogribējies un nepacietīgs, ka gandrīz aizmirsu par to saucamo “priekšspēli”. Sāku skūpstīt viņas kaklu un lēnām virzījos uz viņas krūtīm. Mani pārsteidza un saskumdināja fakts, ka krūtis bija ļoti mazas, līdz ar to - nebija kur ieķerties, taču dibens gan - izteikts un apaļīgs. Palūdzu Līgai novilkt bikses, man duncis iedūrās sirdī, un ne tikai sirdī, kad viņa atteica... nezināju ko iesākt - parādīt, kur ir durvis vai noskaidrot kas par lietu. Pēc pusstundas pielauzu Līgu un viņa lēnītēm vilka nost savas bikses līdz notika tas, ko es vismazāk gaidīju... izrādījās, ka Līga tomēr nav Līga. Domāju, ka šis paskaidrojumus neprasa, paši sapratāt, ko es tur biksēs ieraudzīju. Nekavējoties palūdzu “Līgai” pamest manu dzīvokli. Ja prasīsiet kāda ir mana mācība - ESAT UZMANĪGI AR IEPAZĪŠANOS INTERNETĀ. Tas var beigties ar negaidītiem ''pavarotiem'' un smagu vilšanos.

Pēdējo reizi rediģēja $ KRISTA $, 2018. gada 15. martā, 18:55.
Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 20:33
1
post

-->-->-->​​​​​-->-->-->​​​​​-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->

Un tagad paskaidrojums manam story ;d

Pēc neveiksmīgas ar nxo pubg katkas, es sapsihojos un sadauziju pc.Pēc tāda liela stresa pārplūdes es aizgāju uzkurīt zālīti, lai vismaz kaut kā nomierinātos.Tad negaidāmi ciemos iegāja kaimiņiene Elīza, viņa redzot, ka es raudu, viņa atnāca man blakus un apskāva mani. Piespiedoties ar saviem 3izmēra buferiem, nu protams man tas patika. Tapēc ilgi nedomājot es uzsviedu Elīzu uz gultas un pārgulēju ar viņu. Uzzinot ka Elīzas vīrs ir galvenais fsb direktors, es protams paliku mierā, tikai  saku raudāt. Tā kā vīrs ir fsb darbinieks, pie Elīzas mājās atradu pistoli ar kuru gribēju veikt pašnāvību, bet pēkšņi mājās iegāja Elīzas vīrs. Satikos ar viņu acs pret aci un kā īsts vīrietis es parādiju viņam faku un aizskrēju prom no rajona.Skrienot ar ātrumu 69km/h mani apstādināja policiska kungs. Paveicās ka policis bija manas mātes brāļa drauga sievas dēla sievas vectēvs ar kuru man bija labas attiecības, un uzreiz mani atlaida prom. Lēni ejot pa bulvāra ielu es iegaju manā mīļajā picerijā, kad es paskatijos uz manas mīļās "vistas pica" cenu es biju tādā šokā, ka no manis krita mati, un es paliku kā akmentins trausls. Es biju ļoti dusmīgs un paliku sarkans kā tomāts, bet no savas lielas mīlestības vistas picai, es ar asarām uz sejas atdevu 0.52 centus par savu gardo picu. Pec picas man negaidāmi sagribējās uzpīpēt marlboro cigas. Pēc pīpēšanas atnākot mājās līdz plkst 23:03 vaidzēja sevi ar kaut ko aizņemt, lai nevaidzētu klusumā sēdēt 2 stundas. Vannas istabā atradu ziepes, pielēju nedaudz ūdens un mana spēlīte bija gatava. Es salaidu pilnu istabu ar burbuļiem, un kā pēkšņi viens no burbuļiem uzsprāga un trāpija man tieši acī. Tā kā acis es nespeju atvērt, es arī aizmigu 21:36. Sapnī saredzēju skaistu bruneti ar pupiem, kura svilpēja sēžot vienā krušstūri uz dīvāna. Es necietīgi pateicu, nesvilo vai naudas nebūs. Un te pēkšņi viņa 1xbet pacēla 1325 eiro uzgriezot tikai piecus 7. Viņa ar paceltu galvu iet pie bāra un paņēma pašu skaistāko, pašu garšīgāko TIP TOP degvīnu. Izdzerot divas dvuļas no rīta  galva sāpēja kā čiekurs. Pēc tādas dzeršanas sapratu, ka esmu konkrēti pazaudējis savu muskuļoto formu. Aizejot sporta zālē, pat nespeju pacelt 30kg smagu svaru. Tad saku trenēties līdz pēdējam sviedra mililitram. Kamēr cēlu 20kg, ieraudziju meiteni. Meitene protams bija formā, smuks dibens un lieli muskuļi. Pagriezoties pret mani es sapratu, ka mana kaimiņiene toties ir labaka, tapēc es atgriezos no viņas. Pēc grūta treniņa pārnakot māja uzvāriju pelmeņus un apsēdot pie galda. Ieslēdzot televīzoru skatoties 1kanal, rādija krievu ziņas. Kur pieminēja, ka Putins brauc uz Latviju. Es no lielakā šoka izspļāvu visus pelmeņus. Sapratu, ka gribu redzēt Putinu, es aizkrēju uz tuvako veikaliņu lai nopirkt čebureku, lai ātri paēst un braukt sagaidīt Putinu. Pa ceļam līdz lidostai, es sapratu, ka esmu saindējies ar nesvaigu čebureku, un mani ar ātro palīdzību aizveda uz hospital. Es uzģērbu nelielu maisa kulīti uz galvas, lai nebūtu kauns. Pēkšņi ienāca medmāsa, lai mani apskatīt. Pagriežoties ar seju pret mani, es sapratu ka šitā medmāsa ir mana kaimiņiene Elīza. Neizturējos un sāku viņu bučot visas ķermeņa daļās, beigu beigās atkal pārguleju ar viņu. Tad uzzinot ka viņā šķīrās ar savu vīru no fsb, es prasiju viņas roku, un sirdi, gribēdams precēties ar viņu. Viņa piekrita manam piedāvājumam. No laimes manās acīs iemirdzās zvaigznītes. 

 

 

 

 

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. martā, 06:33
0
post

Šoreiz uzvarēja draudzība, abiem tiek pa balvai :* tc

Lietotāji skatās šo tēmu: 0