bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Čau no Kristapa.
Gamora
Lietotājs
Ares
greekson
1267 atbildes forumā
Online: 27d 11h 31m
Redzēts 5. aprīlī, 11:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. martā, 22:36

Par mani :

Sveiki.

Pēc virsraksta variet saprast, ka mani sauc Kristaps. Esmu 15 gadus, nu nedēļa līdz 16, jauns/vecs (sauciet kā gribiet) jaunietis. Dzīvoju mazā ciematiņā Latvijas - Lietuvas pierobežā.

          Kā jau katram tipiskam jaunietim, ir savas aizraušanās, tajā skaitā sports un dators. Pats vairāk esmu pieķēries basketbolam, senāk nodarbojos ar florbolu, pārējais īsti nepiesaistīja. Ar basketbolu nu jau nodarbojos 2 gadus, un nedomāju apstāties pie iesāktā. Esmu iesaistījies arī Jaunsardzes darbībā, 5 gadi. Tas jau ir iegājies no mazākiem gadiem, kad ar citiem puišiem no blakus mājām spēlējām kariņus. 5 gadu laikā, esmu uzzinājis daudz ko jaunu, tieši tāpēc domāju kaut kādā veidā turpināt savu karjeru ar militāro iesaisti. Esmu arī mūziķis, 3 gadus jau spēlēju ģitāru.

          Kā arī, pēdējā laikā, esmu aizrāvies ar dažādu gifu taisīšanu, jeb Motion Graphics.

 

          Brīvajā laikā, nedaru neko ļoti jēdzīgu, parasti pavadu laiku internetā, spēlējot spēles, vai darot kaut ko citu. Par Kick`u zināju jau senāk, iepriekš tam tik ļoti nepievērsu uzmanību, jo nebiju tā īsti iedziļinājies, un nebija intereses. Tagad, atsākot spēlēt CS 1.6, meklējot serverus, sapratu ka Kick ir vienīgais serveris Latvijā, kur var labi uzspēlēt ( nu, vismaz man).

          Pats kā cilvēks, esmu aktīvs, cenšos iesaistīties visapkārt. Esmu mazliet nepacietīgs, un ļoti slinks. Nepatīk darīt, ko negribu, domāju tas ir visiem. :D

          Spēļu pasaule:

          Ar datoru kā tādu iepazinos, kad man bija aptuveni 7 gadi. Toreiz tas bija tāds, tipisks tā laika dators, kas spēja pavilkt Inbox spēlītes. Toreiz tā bija extra man, un es protams spēlēju kad vien varēju. Pēc gada, beidzot pirmo klasi, tiku pie jauna datora, kas spēja darīt daudz ko vairāk. Lielākie brālēni sāka iepazīstināt ar interesantākām spēlēm, tajā skaitā CS 1.6. Spēle aizrāva, un sāku spēlēt to biežāk. Tagad būšu nosacīti spēlējis 1.6 jau gandrīz 8 gadi, protams, tie mazākie gadi nekas vairāk par pliku ākstīšanos nebija, un protams, ar pauzēm. Tagad, 1.6 spēlēju tikai Kick serveros, ar savu oriģinālo nick : Gamora. Vairāk uzturos DD2 serverī, kur visbiežāk varat mani satikt.

          Citas spēles ko esmu spēlējis/ spēlēju : CS GO, PayDay, League of Legends, Insurgency, un citas mazāk svarīgas spēles.

          Tas viss īsumā par mani, bildi šeit nelikšu, salikšu linkus kur variet mani atrast/addot.

                                                                                                                                          Kristaps.

STEAM    INSTAGRAM   LoL

          

 

 

exitfragger
Lietotājs
hellboy
11 atbildes forumā
Online: 2d 5h 51m
Redzēts 2020. gada 21. janvārī, 23:42
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 15:45
0
post

čau!

Pacans
Jauniņais
Ričijs
56 atbildes forumā
Online: 17h 0m 13s
Redzēts 2022. gada 21. septembrī, 21:53
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 15:47
0
post

Sveiks.

HyperBeast
Jauniņais
N/A
93 atbildes forumā
Online: 5d 1h 40m
Redzēts 2023. gada 02. janvārī, 12:41
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. martā, 23:50
0
post

Sveiks, Kristap. Diezgan laba sasveicināšanās. Veiksmi..

Kellzz.
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 19h 22m 19s
Redzēts 2018. gada 12. jūlijā, 20:58
Pievienots, 2018. gada 30. martā, 08:48
0
post

Hey!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0