bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Palīdzība
0
0
topic
Low FPS!
MrDex
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 5h 21m 09s
Redzēts 2018. gada 23. martā, 05:54
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 02:09

Sveicinati!

 

Griezos pie Jums ar izmisusu palidzibu. Ka jau pec nosaukuma saprotat man ir zems fps (frames per second) jeb kura spele ko speleju. Taja skaita csgo, league of legends, fortnite u.c.. Ka pienemsim Agrakejais League of Legends FPS - 260 tagadejais 30/40.

Esmu parlasijis visu googli, skatijies daudz ne dazadus video par zemiem fps, bet tomer neesmu atbildi uz savu jautajumu atradis. Kapec tad man ir tas zemais fps un ka es vinu varu dabut stabilaku?!?

 

Mana datora modelis un parametri:

 

Asus N751JK (laptop's) 

Procesors: Intel (R) Core(TM) i7-4710HQ CPU @ 2.50GHz (8 CPUs), ¬2.5GHz

Atmina: 8192MB (RAM)

 

 NVIDIA GeForce GTX 850M

 

 

Tatad pec spektatoriem mans dators nav no tiem sliktajiem, jo speles esmu spelejis 2017.gada uz maksimalo kvalitati un nekas nelagoja, ka ari bija augsts FPS visas speles. Agrak man bija viens no vecajiem nvidia grafikas draiveriem kurs man devu to augsto speles fps kvalitati utt, bet pec laika man nacas pariet uz citu windowsu kur respektivi, es pazaudeju savu nvidia's draivera versiju. 

Vienu no faktoriem es pielauju to kad speli vins lasa ar integreto grafikas karti, kas ir intel, bet neesmu tik gudrs taja joma un nezinu ka tad lai isti parsledz lai lasa tikai so geforce, bet ta ir tikai mana varbutiba.

 

Ko esmu centies meginat izdarit lai so problemu risinatu???

 

1.Parinsteleju Windowsu uz Win 8.1

2.Iztirijis datora ieksas, taja skaita ventilatoru.

3.Apdeitojis savus geforce draiverus uz jaunako versiju.

4. Meginajis sastadit NVIDIA control paneli uz hight performance.

 

Neviens no siem 4.veidiem nav nostradajis.

 

Ja ir kadam viss mazaka informacija par so un/vai ka so problemu risinati, ludzu ierakstat komentara un es busu loti pateicigs ari par sikako info.

 

Tikai ludzu nerakstam glupibas ka piemeram - Noperc jaunu datoru. Man tas nav vajadzigs, ja zinu kad sis dators man ir pietiekosi labs prieks visam spelem (bija).

 

Atvainojos par garumzimem, sakara ar to kad ir jauns windows, tildes biroju neesmu paspejis ieladet.

MrDex
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 5h 21m 09s
Redzēts 2018. gada 23. martā, 05:54
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 04:38
0
post

Nekas nemaina. Noladeju so programmu uz seit loti labi var redzet to kad dators nemazs neizmanto geforce http://prntscr.com/iu3e9w bet intel uz visiem 100% 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 06:56
0
post

Čau

1. caur "uninistall a program" noinstalē savu videokartes driveri

2. Caur "device manager" neinstalē display driver ja tur kādus redzi

3. Restartē datoru un ieej biosā un pārliecinies ka tev ir uzlikta īstā videokarte kā "primary"

3. palaid windows updeitu

4. nokačā un uzinstalē jaunāko video driveri, pārliecinies atkārtoti ka tu kačā tieši īstajam modelim driveru, neizmanto iespējas kuras automātiski izvēlas to tavā vietā

MrDex
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 5h 21m 09s
Redzēts 2018. gada 23. martā, 05:54
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 18:42
0
post

@Chemijs Lieta tada kad biju ari skatijies video par biosiem, bet es nespeju atrast sava biosa opciju ka ''Chipset'' vai ari ''NorthBride configuration'' lai vins  izmantotu so IGP nevis PCIE.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 18:56
0
post

Atver windows searchu, ieraksti tur: dxdiag.exe

paskaties vai tev pie display vai render rāda tavu videokarti

Vai tu vari atskruvet sev datoru un izņemt savu videokarti uz brīdi lai pārbaudītu vai tā vispār tiek izmantota.

MrDex
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 5h 21m 09s
Redzēts 2018. gada 23. martā, 05:54
Pievienots, 2018. gada 21. martā, 18:59
0
post

Display : http://prntscr.com/iuejva

Render : http://prntscr.com/iuek8v

Lietotāji skatās šo tēmu: 0