bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Čau no Famouse.
Famouse
Lietotājs
FAM
258 atbildes forumā
Online: 7d 3h 52m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 11:28
Pievienots, 2018. gada 25. martā, 22:09

Par sevi

Sveiki. Tātad kad esmu aktīvak uzturēties kick.lv nolēmu arī uzzrakstīt kautko par sevi. 

Mani sauc Roberts man ir 21 gads.Esmu 1.90cm garš sveru kautkur pāri 90 kg  dzīvoju es visu dzīvi Rīgā bieži arī uzturos Saulkrastos mans hobijs ir sports viss vairāk nodarbojos ar basketbolu,nodarbojos ar to cik es sevi pašu aceros.Esmu pabeidzis vidusskolu un koledžu Septembrī mācīšos jau Universitātē.Brīvaja laikā patīk palasīt kādu grāmatu ļoti patīk ceļot esmu bijis daudzas valstīs,bet sapnis ir aizlidot kādu dienu uz Ēģipti.Par kick.lv es uzzināju,jo spēleju zm saskāros ar pašu serveri skatoties gigna. Vistrakākais atgadijums manuprāt tādu ir daudz pagātnē,bet nu vienu gan pastāstīšu kad sadusmojos uz tēvu izsitu viņam ar ķieģeli priekšējo stiklu mersim un pats trakākais kad pie viņā 3 vasaras mēnešus atstrādāju par to vienu vasaru fufeli laidu teiksim tā,tas bija kad man bija gadi 15-16 īsti nemācēšu uzzrakstīt pubertātes vecums teikšu tā. Sevi raksturoju kā cilvēku ar mērķiem un sapņiem.Izdomāju uzzrakstīt sasveicināšanos domāju būs interesanti paskatīties kādi cilvēki ir komunā kā viņi spēj pieņemt cilvēkus zinu kad dažiem jau ir negatīvisms uz mani deļ tā kā viņus izlieku zm+war3 ,bet to liksim pie miera.Ceru kad būs kaut cik interesanti ko uzzrakstiju novēlu labu lasīšanu es uzzrakstiju īsi,asi,kodolīgi.

 

šī bilde vel ir no vidusskolas laikiem.

Par spēlem

Tagad man ir niks Famouse,bijušie niki devill clans vel bija [Fuck me i am famouse] devill.

Es daudz speleju arī stratēģijas spēles arī Cs go dabūju global elite man stīma screeni arī ir es biju kautkad ļoti sen spēlejis,jo reģistrējies esmu no 2017 gada tad kick.lv vel nebija tik populārs biju spēlejis arī zm ar vecajiem modiem kā arī war3 spēlejis biju.Cs kā tādu jau vairāk par 10 gadiem vienozīmīgi esmu spēlejis. Spēļu turnīros nav sanācis spēlet tikkai starp klaniem ir izdevies uzraut mačus. Parasti esmu ja spēleju zm tad pa pirmajām vietām gan agrāk,gan tagad.Jūs mani redzēsiet,gan foruma,gan serveros. 

 

gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. martā, 18:56
0
post

sveiks

T R I P P I N

Sonsix
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 4h 58m 00s
Redzēts 2018. gada 26. decembrī, 20:23
Pievienots, 2018. gada 30. martā, 00:41
0
post

NIce

             

Lietotāji skatās šo tēmu: 0