bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Čau no Hypera..
HyperBeast
Jauniņais
N/A
93 atbildes forumā
Online: 5d 1h 40m
Redzēts 2023. gada 02. janvārī, 12:41
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. martā, 17:04

 

 

Labrīt/Labdien/Labvakar!

Par mani

! Pirms lasat, saku, nekomentējat par komatu pielietojumu tekstā.. Tā nav mana stiprā puse xD. !

Tātad, sacu mani Kārlis, uzvārds nav tik svarīgs. Esmu 15 gadus vecs , eju 8 klasē.. Dzīvoju Rīgā. Ja runā par hobijiem tad, kādus 4 gadus spēlēju futbolu, kādreiz arī trenējos, bet uz nepārāk ilgu brīdi, beidzu trenēties veselības dēļ, bija ilgu laiku problēmas ar kājām precīzāk pēdu, par ko nevēlos stāstīt, tagad varbūt pāris reizes mēnesī uzspēlēju, protams siltā laikā. Beidzu spēlēt futbolu , jo sāku nodarboties ar ko citu, tā saucamo ielu vingrošanu. Ar konkrēto sporta veidu nodarbojās jau vairāk , kā gadu. Ielu vingrošana ir pašlaik nepārāk populārs visai pasaulei, bet nav arī protams nezināms.. Latvijai šajā sportā veicas ļoti labi, jo jau 2 gadus Latvietis - Daniels Laizāns , ir ieguvis Latvijai 1 vietu. Ļoti patīk tieši konkrētais sporta veids, jo viņam nav nekādu sarežģījumu, viss ir pēc principa.. Nav arī tā, kā izskatītos no malas.. Piemērām skatoties no malas izskatās, ka viens parasts cilvēks aiziet pie pievilkšanās stieņa vai paralēl takām un dara kaut ko stulbu.. Bet pārsvarā daudzi vienkārši nemaz nezin, kas tas ir..  Pietiks par hobijiem.. Brīvajā laikā es parasti eju ar laukā ar draugiem  un pārējais laiks tiek pavadīts mācoties, un nodarbojoties ar ielas vingrošanu. Ceļojis es esmu nedaudz.. vistālākā vieta , kur esmu bijis ir Apvienotā Karaliste jeb UK.. (Bet tas, manuprāt, nevienam neinteresēs.) Kick.Lv  jeb šo mājaslapu atradu netīšām meklējot, kādu serveri, kur var ieiet CS 1.6 pašaudīties. Nav nekāds iespaids radies, jo pats te esmu , ja labi nepilnas 30 minūtes.. Izdomāju uzrakstīt sasveicināšanos, jo kaut kā jau ir jāiesāk sava gaita šajā komūnā vai kā to dēvē.. xD Un , jo varbūt arī , kāds izlasīs visu, bet šaubos, kuram gan lai interesētu..

--- Novēlu šim komūnam visu to labāko.

Mans spēļu niks ir "HyperBeast" varbūt to jau esat sapratuši , pirms sākāt lasīt . Nav īšti citu bijušo niku, neesmu mainījis.. Es 2 gadus esmu spēlējis SA:MP jeb San Andreas Multi Player,  bet jau kādu laiku atpakaļ beidzu. Neesmu nekad spelējis šajā serverī, līdz šim. Neesmu piedalījies turnīros un ne īpaši labi spēlēju CS 1.6 xD.. Domāju, ka mani biežāk sastapt varēs forumā nekā serveros..

-Visu cieņu, Kārlis. 

 

Mohit
Skatās sākumlapu
Lietotājs
MoHiT
7269 atbildes forumā
Online: 198d 19h 43m
Redzēts pirms 14 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 01. aprīlī, 11:59
0
post

Cau

Smookijs
Jauniņais
Jan4iks
69 atbildes forumā
Online: 1d 8h 49m
Redzēts 2018. gada 27. maijā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 03. aprīlī, 19:26
0
post

Sveiks @ Kārli,prieks ka    iegriezies pie mums,

Sauc draugus esi aktīvs. :)

Картинки по запросу hacker gif

Похожее изображение

Похожее изображение
Connection DD2.KICK.LV

Похожее изображение
 

Bu4haa
Meitene zeltene
PREMIUM ♥
♡♡♡
404 atbildes forumā
Online: 9d 3h 58m
Redzēts 2021. gada 12. jūlijā, 14:35
Pievienots, 2018. gada 03. aprīlī, 19:39
0
post

Sveiks :)

Martyz
Jauniņais
Nikz
16 atbildes forumā
Online: 6h 38m 41s
Redzēts 2019. gada 10. maijā, 03:30
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 03. aprīlī, 19:40
0
post

Sveicināts.

NunCe
Lietotājs
Strawberry Condoms. ♥
Between haven and hell. ♪
621 atbildes forumā
Online: 12d 14h 26m
Redzēts 20. martā, 12:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 03. aprīlī, 20:17
0
post

15 gadi un astotā klase hmmm :D

SVeiks

- No cēlām idejām var dabūt pa purnu, no lielas gudrības var iedirst biksēs!

Martinshhh
Lietotājs
wutang
nenenenenene
476 atbildes forumā
Online: 19d 21h 34m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 15:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 03. aprīlī, 20:18
0
post

Sveika. :)

Saistīts attēls

Lietotāji skatās šo tēmu: 0