bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Palīdzība
1
0
topic
Salūza 1.6
yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. maijā, 12:54

čau, šodien saskāros ar problēmu, kuras dēļ vairs nevaru normāli uzspēlēt 1.6, jo varu uzspēlēt tikai Windowed režīmā

kā jau redzat šajā skrīnā, šie ir mani video settingi:

kad es atslēdzu Run in a window, man spēle restartējās un spēle izstaipās , kaut vai Display mode ir uzlikts uz Normal. 

man jau it kā nav pretenziju pret Windowed režīmu, bet uz 800x600 rezolūcijas ir stulbi spēlēt, un šī ir otra problēma:

       - uzliekot rezolūciju uz 1024x768, man spēli nepalaiž caur OpenGL renderer, bet piedāvā tikai palaist caur Software renderer, un rezolūcija uzlec uz 640x480 / 800x600

 

ko es mēģināju darīt, lai labotu šo problēmu, bet nav izdevies:

       - pārinstalēju 1.6;

       - lietoju gan KICK 1.6, gan Warzone 1.6 [ abiem viena un tā paša problēma ];

       - caur regedit mainīju rezolūciju;

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. maijā, 13:54
0
post

problēma atrisināta, nezinu kā man šī opcija salūza, jo vakar vēl varēju uzspēlēt bez problēmām.

ielikšu skrīnu tiem, kuriem varbūt kādreiz būs šāda problēma:


tiem, kuriem ir Intel videokarte, atveriet Intel Graphics Settings paneli un atverat Video sadaļu:

jums droši vien pie Scaling pēc Default būs atķeksēts Maintain Display Scaling, tāpat arī man bija, bet nomainot uz Maintain Aspect Ratio un atķeksējot Override Application Settings problēma tika atrisināta.

citām videokartēm droši vien kaut kas līdzīgs ir jāizdara.

topiku var slēgt ciet.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0