bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
7
topic
Sudziba par adminiem
qwned
Jauniņais
Renčiks
2 atbildes forumā
Online: 1h 55m 14s
Redzēts 2018. gada 30. jūlijā, 21:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. jūlijā, 20:43

1. Izdarītais pārkāpums: Raksti tu to calladmin cik vien gribi neviens admins nenak ieiej foruma kkads admins vai kas viņš tads ir es nezinu pasaka taisi compl un neka nerikojas ka saku admina neviena vispar nav nenak neviens čalis serveri ar aim un wh mauc no 13v13 uz 4v4.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)  https://failiem.lv/u/h9xnjsqb
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts : Jau no paša sakuma ar aim mauca krc visa demo ilguma.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) nez
5. Pārkāpēja niks: ebp ka ari domaju visus adminus nafig atlaist meklejat citus savadak ar šitadiem adminiem jus te zeme kritisiet.
6. Komentārs par notikušo: Galigi garām turpinasies šita gnjau tauta zudis un zudis un negribes spelet tada serveri kur admini nerikojas neko nedara 
7. Mape, kurā tas notika: DD2
8. Serveris: DD2

Ebony
Jauniņais
Sūdīgs cilvēks
142 atbildes forumā
Online: 1d 12h 9m
Redzēts 2018. gada 03. augustā, 12:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. jūlijā, 20:47
3
post

Ko tu te ņaudi? Adminiem ir dzīves, viņiem par šo nemaksā, viņi vienkārši vergo chemijam, kas ir diezgan stulbi..
Esi labāks? - ej piesakies, man liekas adminus tieši tagad meklē. nevaino pārējos.
Āāa un bez IP nekā nebūs čalīt. Man vienalga par warn, ja par šito tādu dos.

Edit: atbilde uz #3.
dd2 ir +-4 admini, 2/4 bijuši serverī pirms 2-3h tas ir norm, 3/4 aktivitāte laba (pēc chemija standartiem), pārējie ir vienkārši test admini, kurus es neuzskatu par adminiem, jo viņu aktivāte ir atkarīga no viņiem pašiem. testa laikā viņiem ir izvēle - turpināt un izturēt, vai arī, palikt neaktiviem un atā.
tā sakrita, ka neviens no 4 adminiem šīs situācijas laikā nebija online, a ko tu padarīs? par to jau admins nav jāņēm nost ne?

Pēdējo reizi rediģēja Ebony, 2018. gada 30. jūlijā, 21:02.
qwned
Jauniņais
Renčiks
2 atbildes forumā
Online: 1h 55m 14s
Redzēts 2018. gada 30. jūlijā, 21:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. jūlijā, 20:48
6
post

tad kapec viņi vispar ir admini tu man paskaidro ja nav laika man liekas tur pieteikuma jabut ir prasits tadiem kuriem ir laiks nevis tie kuri ienak 1 stundu nedeļa...

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. jūlijā, 21:42
1
post

Izraudājies? Droši vācies uz savu wosu.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0