bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
Ieteikums dd2 serverim . #2
MateYz
Lietotājs
Spešel for MateYz
Matejs
155 atbildes forumā
Online: 3d 10h 35m
Redzēts 2021. gada 21. decembrī, 20:04
Pievienots, 2018. gada 14. augustā, 14:10

Tātad , jau sen vēlējos par šo lietu parunāt . Mans ietiekums ir tāds , ka vajadzētu noņemt to pluginu , kurš automātiski atņem flashus teamflasheriem , viss jau tas ir labi , bet man viņš nepatīk , varbūt arī kādam citam , paskaidrošu kāpēc . Serverī parasti uzturas , nu kaut kur 15 cilvēki vai vairāk ,kad iet uz kādu pozīciju , loģiski , ka tu tur ej ar vairākiem komandas biedriem , nevis viens pats ,  un kad tu met kaut kur flash , visi jau viņu neredz un paši skrien tur , kur viņš ir uzmests un noflašojas , jo tas ir pubs un komandas biedri savā starpā savas darbības reti saskaņo , un beigu beigās tev atņem flash par to , ka citi skrien iekšā tavos flashos . Ja tas ir domāts , lai komandas biedri viens otru neflasho , tas , ka kādam atņem flash situāciju labāku nepadara , jo pārējie ar sev to negribot , vienkārši noflešo komandas biedrus . Ja nevēlas , lai komandas biedri viens otru flešo , vienkārši uzliekat komandas biedru starpā antiflash .

Gaidu jūsu domas . :)

Kas neriskē,tas nedzer šampanieti.

"Jūs liliputi,Jūs liliputi,Jūs liliputi,bet Es starp jums kā Gulivers"

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3451 atbildes forumā
Online: 131d 11h 43m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 14. augustā, 23:44
0
post

Esmu kategoriski pret antiflash starp komandas biedriem. Par flash atņemšanu - man arī gadās mapes, kad palieku bez flash, par spīti tam, ka ļoti pievēršu uzmanību, kā tos metu. Tomēr kaut kādam sodam jābūt par kļūdainiem flash, un šis ir tīri optimāls. Kamēr "uz galda" nav citu piedāvājumu saistībā ar teamflash sodiem, tikmēr šim ieteikumam īsti nav jēgas. :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0