bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
Unban @ DžeilBreik
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 31m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2018. gada 31. augustā, 16:57

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : ww.kick.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : GodFather ( GodFather ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz mūžu 
[CBAN] Iemesls : cheats ( jail_akd_snowyday ) 
[CBAN] Bana IP : 78.28.238.145 ( 78.28.238.145 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 205220696 ( STEAM_0 : 0 : 205220696 ) 
[CBAN] Admins : Lost 
******************************************** 
https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=39022

https://failiem.lv/u/4cqwddhm

Es nez, laikam nobanoja par Slowmo.

Bet īstenībā man op lagi ir, kuri izraisa šāda veida figņu, jo šī nav  pirmā reize, kad šis notiek ar mani.

Neko neesmu pārkāpis. :nez:

Demo max 2min garš.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Capture
Skatās lietotāju
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 25 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 31. augustā, 17:09
0
post

Pilnībā random bans, gaidīsim komentāru no adminu. Ja tāda nav, domāsim, ko darīt tālāk.

Sandis.
JB Main
Lietotājs++
Lost & Found
665 atbildes forumā
Online: 42d 1h 10m
Redzēts 23. aprīlī, 21:59
Pievienots, 2018. gada 31. augustā, 17:18
3
post

Random bans? Tas jau tā, ka viņš kustās takā ar slow mo, uz pusi lēnāk lec un krīt. No mana skata tie neizskatijās pēc lagiem.

Iepriekšējā mapē ar tas pats bija. Izskatās tīri takā slow mo

Capture
Skatās lietotāju
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 25 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 31. augustā, 18:44
3
post

Tas ir low gravity + double jump. Es daudz par JB nezinu, bet pieņemu, ka viņam ar VIP vai ar kaut ko citu ir pieejams gan low gravity, gan double jump. Tas var atgādināt slow motion, jo viņš kustējās ar shift.

Banu jau noņēmu. Slēdzu.

 

EDIT:

Okay, man tapa skaidrs, ka JB nav tāda lietā kā "low gravity". Paldies visiem, kuri man to aizrādīja PM.

Paldies arī Lost un schoKKur, kas iedeva iepriekšējās map HLTV demo.

Čalis sāk spēlēt ~20 minūtē, un jau 20:20 redzams kritiens no lielāka augstuma. Ja tas nav low gravity (kas JB acīmredzot neeksistē), tad tas ir slow motion. Tie nav nekādi lagi. Visas kustības ir gludas, bez aizķeres. Pat brīdī, kad GodFather tiek atvākts, tad viņa līķis, nevis nokrīt kā bluķis, bet kā pūciņa noglāsta zemi.

Tā kā GodFather melo par lagiem un nespēj izskaidrot, kādā veidā viņam ir šāds movement, bans šobrīd tiek atlikts atpakaļ. Slow motion skaitās skripti, bet kickā par to iespējams pienākas mazāks sods nekā permanent ban, bet varbūt arī ne - administratoru domas dalās.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2018. gada 31. augustā, 20:35.

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2018. gada 01. septembrī, 01:04
0
post

Sāksim ar slowmo, izveidoju video parādot, kā tas sūds strādā. mouse1 jeb +attack bija konstanti nospiests šī video laikā.

Šeit ir godfathers jeb latvians no HLTV demo

Salīdzinot šos video var secināt, ka tie bīja lagi. 

1. Pats slowmo čīts padara tavas kustības lenākas, savukārt godfathera kustības bija ātrākas par čītu.
2. Slowmo ir efektīvs arī uz ieročiem padarot tos lēnākus, savukārt godfathers ar nazi/dūrēm grieza ātrāk nekā parasti, dažkārt pat 2 reizes, tas nav iespējams ar slowmo.
3. Ja godfatheram būtu slowmo, tad šajā video vajadzētu saskatīt kā no AK47 tiek šauts lēnāk nekā parasti, bet godfathers iztukšoja atveri 2 sekundēs, tā kā normāli cilvēki, ar slowmo tā nevar, jo tie ir lagi.

 

nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 01. septembrī, 01:51
2
post

tavi divi iemestie video ne ar ko neatšķiras, tas, ka tu vēlies ieraudzīt ko citu, nenozīmē ka citi to neredzēs..

visi viņa knfe movementi(brīži, kad kliko ar knife), visi streifi(kad groza ar pelīti, lai lektu vēlamajā virzienā), pilnīgi totāli, pierāda, ka ne mazāko lagu, problēmu ar cs džekam neksistē. Tas, ka ātrums varbūt nedauz lielāks, nekā tavam piemēram no youtube neko vispār nepierāda, kāpēc pie velna nelago kad viņš kliko to mouse1 ar knife? nu tu ākstie borezz, vai kas???? 

 

 

 

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 01. septembrī, 02:01
0
post

CS modelis to griešanas ātrumu var ietekmēt? ar to es domāju, ka 1. klipā ir parastais modelis bet 2. klipā ir JB modelis. atceros CSDM VIPa modelim bija savādāka animācija nekā parastajam, varbūt šim modelim slow motionā kaut kas savādāks ir. nu cerams sapratāt ko es ar to domāju.

ja reiz viņam lago, lai viņš uztaisa pilnu apkopi - formatē cieto un pārinstalē windows, iztīri iekšas, nomaini termopastu [ šis VAR ieteikmēt performance, ja procesoram / videokartei to vajag nomainīt ], protams, ja PC ir decent, kaut gan kurš PC var nepavilkt 1.6 bez lagiem?

bet zinot Latvianu viņš labāk atstās situāciju šādi nekā centīsies kaut ko lietas labā darīt..

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 01. septembrī, 02:03.

nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 01. septembrī, 02:03
1
post

nu liec man warnu

bet paskaties pats.. no FFP perspektīvas reāli liekas, ka slow motion, kā tikko(paldies Deivam, hltv ir tāda iespēja) uzslēdz TPP, tad redzi, ka džeks kustina knife, BEZ MAZĀKIEM NAHREN LAGIEM, vai arī hltv vairs lagus neierasta????

PAR KO VSP DISKUSIJA IET????

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 01. septembrī, 13:13
0
post

Ja šis atkārtosies, bans paliks.

Bans noņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0