bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
unban
MysticSniper
Jauniņais
leopards :D
50 atbildes forumā
Online: 12h 42m 35s
Redzēts 2018. gada 30. septembrī, 21:04
Pievienots, 2018. gada 23. septembrī, 19:09

1. 
[CBAN] Tev ir bans no servera 
[CBAN] Vari s dz ties : k.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : Mystic Sniper ( Mystic Sniper ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz m u 
[CBAN] Iemesls : wallhack 
[CBAN] Bana IP : 213.226.141.69 ( 213.226.141.69 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 388604346 ( STEAM_0 : 0 : 388604346 ) 
[CBAN] Admins : capture

2. BANA LINK

3. DEMO

4. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja? Nu nezinu, varbūt ka dažās vietās izskatās ka man ir wh, un ejot no stūriem ārā es tēmēju sienā

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? Gandrīz visu dienu , mani nebanoja serverī

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? Spēlējot es nelietoju nekādus čītus, jēga čītot, ja agrāk vai vēlāk tāpat nobanos.

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? Bij moments kur ar scout vnk izšāvu kautvai gandrīz kā neko neredzēju un trāpīju preteniekam galvā, un varbūt kur 1x pa sienu šāvu.

 

Pēdējo reizi rediģēja MysticSniper, 2018. gada 23. septembrī, 19:12.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. septembrī, 19:53
0
post

Cik es sapratu, tad visa šī situācija izskatās šādi:

Mystic Sniper rekur uztaisīja sūdzību par JaniS cenšoties pierādīt, ka viņš čīto - https://www.kick.lv/forums/topi…h/?post=237598 -. Capture pats izskatīja un aprakstījās tajā sūdzībā pieminot to, ka sūdzības autors čīto. Šī topika demo nav redzami nekādi čīti, jo sūdzības autors specoja, kas jau ir redzams demo, arī specošanas laikā nav redzami čīti. Es īsti nesaprotu par ko ir uzlikts bans.

Noskatījos šo demo un bija daži aizdomīgi momenti, bet vairākas reizes pārskatot tos scout momentus teikšu, ka viss ir tīrs.

Gaidīsim ko Capture teiks par banu, jo bans ir likts no web tāpēc nezinu uz ko lai skatās.

EDIT: Atradu to HLTV demo, kuru Capture skatījās un rekur būs pāris fucked up momenti:

11:35 - pele tieši seko līdzi viņam caur kasti;

12:20 - šeit no viņa skata tevi tur var redzēt nedaudz vēlāk līdz tu sāki lēkāt no sāna uz sānu, beigās pats sevi nododot, bet zināt tu zināji;

16:48 - arī tas pats kas pirmajā, tieši caur sienu tēmē uz galvu;

 

Bans paliek

Tēma slēgta

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 23. septembrī, 20:43.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0