bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Hello from Messiah.
magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. oktobrī, 22:03

Sveiki visiem! Tātad, ar dažiem kicka iedzīvotājiem esmu jau sadraudzējies un izveidojis kontaktu. Kickā es esmu aptuveni jau gadu, ir bijuši citi profili, kur nedaudz draiskojos šeit, bet nu.. kas bijis, tas bijis.. Esmu atnācis no cita projekta, daži nojaušs no kāda - matrica. Pēdējā laikā vairs neticēju kaut kādai projekta turpmākai atjaunošanai/pilnveidošanai, tāpēc nācās to pamest un atnākt uz jūsu projektu. Nāku no mazas pilsētas Bauskas, dzīvoju tur visus savus 17 gadus. Dzimšanas diena man ir 14. jūlijā, ko profilā var redzēt, pēc horoskopa esmu vēzis. Vārdā mani sauc Vitālijs. Krievu vārds jā, bet latviešu valoda man ir tuvāka nekā krievu. Kā jau daudzi ir pamanijuši, tad mana aizraušanās ir futbols. Ar fotbolu sāku interesēties jau 7 gadu vecumā, kad skolā notika treniņi, kurus trenēja divi vidusskolēni. Kopumā nogāju futbola treniņos nepilnus 3 gadus. Ar futbolu uz doto brīdi nenodarbojos kā tad, pašlaik tas ir vairāk kā hobijs. Aiziet ar draugu paspārdīt pa vārtiem un viss.. Vienu brīdi arī aizrāvos ar florbolu, aizgāju uz treniņiem, bet pēc pirmā treniņa kaut kā pārgribējās. :D Nesen esmu iegādājies motoroleri, par ko diezgan nožēloju. :D Daudz nācies viņu ir labot, ielikt nedaudz arī naudiņas. No šādiem tehnikas brīnumiem man sajēgas nekādas nav, tāpēc ar draugu palīdzību šo to sataisija. Turpmāk, ja bija kaut kādas problēmas, pats centos un darijos, kas galu galā man arī izdevās. Dzīvē man nekas interesants nenotiek, sabiedrībā vairāk patīk būt noslēgtam, nebraukāju ne uz kādiem tusiņiem vai ko tml. Vienmēr esmu bijis kluss jaunietis, jo liekas, ka kaut kādīgi izceļoties, tieši pazemo sevi mēģinot parādīt cik ''kruts'' tu esi. Mans CS in-game niks ir Illusion. Labākais šāvējs iekš DD2 kā esat manijuši. Tas pagaidām no manis viss. Daži gan jau teiks, ka priekš 17 gadiem uzrakstīts ir pārāk maz, bet nu.. Neko vairāk nevaru pastāstīt :nez: 

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6637 atbildes forumā
Online: 106d 12h 30m
Redzēts Vakar, 14:56
Pievienots, 2018. gada 17. oktobrī, 09:42
0
post

Sveiks.

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts 25. aprīlī, 16:03
Pievienots, 2018. gada 17. oktobrī, 09:43
0
post

Čau

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. oktobrī, 11:33
0
post

zdarova

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 2h 40m
Redzēts pirms 41 minūtes
Pievienots, 2018. gada 17. oktobrī, 20:36
0
post

cau brali

Lietotāji skatās šo tēmu: 0