bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
*Brencis* saka sveiki.
Brencis
Jauniņais
99 atbildes forumā
Online: 1d 2h 49m
Redzēts 2020. gada 18. jūnijā, 15:19
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 17:39

Sveiki visi.

Mans vards ir brendons un man ir 21 gads, dzivoju un stradaju Norvegija. Latvija kadu laicinu jau nesu bijis.

Uz Norvegiju parcelos darba del un dzives apstakli ari ir savadakai ka Lv.Brivaja laika dodos celojumos vai apskatu skaisto un kalnaino Norway. Pa nedelas nogalem eju uz zali un baseinu. Cs uzpeleju kad sanak laiks, jo pec darba vel majas darbi jaizdara un vakara esi parak noguris lai vel cs zipatu :D

Tagadejais cs nick ir *Brencis*, radas no iesaukas, ko iedeva bernibas draugs. Agraks speleju ar nick OldSchool-*Brencis* un vel pirms tam ar brendijs.

Cs pieredze ir apmeram 7 gadi plus minus, esu speleji vairakas komunas, bet no visam kick ir viss stabilakais un aktivaka komuna un protams augosa. Vislabak kick patik atsauciba un aktivitate un liels liels plus ir tas ka servuki nelago un neuzkaras. :)

Es esmu pec dabas diezgan straujs un ass cilveks, bet labsirdigs un izbalidzigs. Dzimis esu 1996 gada 30 decembri, aizkraukles novada slimnica.

Viss trakakais kas nak prat ir atgadijums gadus 10 atpakal, bij 11 vai 12 gadi, pirms dosanas celojuma ar vecakiem, spelejos uz pie majas tilta ar salmu, metaju augsa un jela un te piepesi parak talu pametu kerot nokritu no tilta un saulauzu zokli 3 vietas :D

sasveicinasanos izdomaju uzrakstit lai cilveki labak iepazitu mani. Par kick uzzinaju no gign.lv meklejot labus war3 zm serverus. Tas jau bij labu laicinu atpakal un ta te saku spelet. Un ar laiku iepatikas servuks..

Viss vairak apmekleju zm.kick.lv un foruma ari iegriezos ik pa laikam..

 

Nu tas isuma ir viss, attvainojos par juceglibu un par garumzimem..

 

P.S. tiekamies zm.kick.lv un veiksmi visiem speletajiem un biedriem. Matricam adminiem un sarkanajiem veiksmi un izaugsmi. :)

Attēlu rezultāti vaicājumam “you are next”

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. oktobrī, 11:33
0
post

hai

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 198d 23h 57m
Redzēts Vakar, 23:53
Pievienots, 2018. gada 17. oktobrī, 20:36
0
post

cau brali

Lietotāji skatās šo tēmu: 0