bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
kalcijsB sasveicinās.
kalcyB
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 2014. gada 08. martā, 19:24
Pievienots, 2014. gada 02. martā, 11:59

Laabrīt, labdien, labvakar cienījamie KICK.LV lietotāji. Kā jau spriežat pēc topika virsraksta, tad šajā topikā Tu ieraudzīsi sasveicināšanos no kalcyB jaunpienācēja. Šajā topikā ieraudzīsi informāciju par mani. Tad nu sākam...

 

Mani sauc Raivis. Esmu 14 gadus vecs jaunietis, kurš dzīvo Latvijā,pilsētā Jelgavā. Visnotaļ mierpilna un skaista pilsētiņa, protams, ar Rāviņu (Jelgavas pilsētas mērs) priekšgalā. Bildīte būs šajā linkā CLICK. Mācības šogad esmu iesācis labi, izņemot matemātiku, kurā tagad vidējā ir 3. Cenšos vilkt uz augšu, bet nekādīgi nesanāk, bet tas ar laiku... Pārējos mācību priekšmetos sekmes ir virs 4 un 6, domāju, ka tas ir labi. Pašlaik neesmu sev uzstādījis augstus dzīves mērķus, tikai zinu vienu, ka jāpabeidz skola. Tā... Interesantākais atgadījums no dzīves? - Hmm, diemžēl nevaru uz sitienu atcerēties. Mani hobiji ir sekojoši - Florbols un futbols. Skatos pa TV Rīgas Dinamo spēles. Teikšu tā, mūsējie malači šosezon, vismaz esam saņēmušies, nekā iepriekšējos gadus, spēlējot kā vecenes. Mīļākā futbola komanda ir Real Madrid, bet futbola elks ir Cristiano Ronaldo. Hokejā - Rīgas Dinamo un Sandis Ozoliņš. Par filmām - Ļoti patīk filmas, kurām ir jēga, nevis kaut kādu romanķiku tur noskatīties, un veltīgi iztērēt savu laiku,bet nu jā, tas jau kā kuram ar to filmas gaumi. Pats labprāt aizmaucu ar vecākiem uz kino. Esmu noskatījies ''Sliktais Opis'', reāli smieklīga filma, iesaku Jums arī noskatīties. No filmu žanriem patīk - Komēdijas, šausmu filmas un drāma. No šausmu filmām manā atmiņā ir palicis ''Husk'', ''Drag Me To Hell''.  Tātad, visā visumā Jūs jau kaut ko zināt par mani un manām interesēm, vai ne? Tagad nu ir palikusi virtuālā dzīve jeb gaming karjera, ja to var tā nosaukt. 

 

Tām, spēlēju pārsvarā GTA:SA un Counter-Strike 1.6. Sīkāk par cs 1.6 - Spēlēju ar niku kalcyB (iepriekšējais niks bija Brooklyna). Skill's jau kaut cik ir, bet nu, kā es spēlēju, tas ir jāspriež jums. Spēlēju pārsvarā classic serveros un DD2, kā gignā, heal, nggc, u.c... NGGC biju Dust2Land admins vairāk kā 2 mēneši. Iespējams esat mani iepazinuši arī tur. Par GTA:SA daudz ko nav teikt, bet ir bijuši pāris projekti, protams, neveiksmīgi, bet tas tā. Tagad spēlēju Latvijas ķipa populārākajā serverī ar niku - Rey Diaz. Nu tā, nav jau ko daudz rakstīt, ja ko vēlaties uzzināt, droši pm'ojiet vai skaipojiet un tā tālāk. 

 

 

Mana kontaktinformācija:

 - STEAM

 - brooklyna.lv

Forumā - PM !

 

KK - tas bija domāts samp spēlēju sampdotelvē

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 02. martā, 19:25
0
post

Labi skaitās sākot no 7, nevis 4 vai 6, starp citu. 

Sveiks!

Devils
Jauniņais
boc
290 atbildes forumā
Online: 2d 7h 26m
Redzēts 2020. gada 27. aprīlī, 15:58
Pievienots, 2014. gada 02. martā, 21:25
0
post

yo

ass

?
Jauniņais
458 atbildes forumā
Online: 4d 10h 18m
Redzēts 2015. gada 16. martā, 20:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 02. martā, 21:29
0
post

čau

Oden's
Jauniņais
The old Nātre in new life...
46 atbildes forumā
Online: 6h 7m 43s
Redzēts 2015. gada 17. oktobrī, 15:12
Pievienots, 2014. gada 02. martā, 22:20
0
post

Nu smuka, smuka sasveicināšanās.

 

Liels ČAU.

Cerams uz palikšanu!

Trener
Jauniņais
Main russian support
478 atbildes forumā
Online: 27m 09s
Redzēts 2020. gada 10. aprīlī, 17:12
Pievienots, 2014. gada 03. martā, 13:54
0
post

Hi

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 2 ( 1395 skatījumi )
Tessa&Hardin, ANormalStick