bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
0
topic
Xtcent @ amx_konk #war3
Xtcent
V.I.P.
Lietotājs
Sertificēts Mērglis
Above all
1397 atbildes forumā
Online: 66d 3h 48m
Redzēts Vakar, 18:20
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 04:09

Galvenās prasības

× Esmu patstāvīgais/-ā administrators/-e War3 serverī: +

× Esmu nospēlējis/-usi kā minimums 3 dienas [ 72 stundas ] War3 serverī: +

× Esmu aktīvs/-a [ vismaz 1 stunda dienā ] War3 serverī: +

× Esmu gatavs/-a strādāt esošajā komandā: +

 

Pieteikums

× Tavs niks, ar kuru esi admin: Xtcent

× Links uz taviem War3 statiem: https://www.kick.lv/cs/stats/hl…player=1278131

× Links uz tavām War3 sesijām: https://www.kick.lv/cs/stats/hl…player=1278131

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 59m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. janvārī, 17:34
0
post

Pēc būtības, jebkuram adminam kurš ir pastāvīgs War3 admins ir nepieciešams pavadīt dienā vismaz 1 stundu serverī. Vienīgā prasība kas var nebūt visiem jau ieguvušajiem War3 adminiem, tās ir nospēlētās 3 nepieciešamās dienas. Tādēļ uzskatu, ka šāds pieteikums gluži nav nepieciešams, jo War3 mains pa šo laiku jau var iepazīt spēlētāju un uzzināt, vai viņš spēs būs godīgs un pa nakti neliks sev konkursus, lai negodīgā veidā iegūtu xp, liks gejus/negejus, ai sliktākajā gadījumā padarīs sevi nemirstīgu, uzliekot ka var nogalīnāt sevi tikai ar nazi. 

Tākā es šo spēlētāju nezinu. Esmu spēlējis tikai pāris reizes kopā un mazliet webā pačatojis, tādēļ nevaru ielikt rec, jo sirds lūzīs, ja uzzināšu ka pa nakti būs izmantojis šīs privilēģijas uz sevis. Tādēļ lieku anti, ja war3 main grib, lai riskē uz savu kaklu un dod šim cilvēkam iespēju. 

 

yostu ļauns,   mau#as>war3  war3<lols lika izteikties.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. februārī, 05:17
0
post

Skatos, ka nevienam vispār nav interese izteikt savas domas par Xtcent kā adminu + topiks vaļā jau kādu laiku tikai ar vienu postu, tāpēc izteikšu gala lēmumu.

Aktivitāte: šeit 

Uzvedība: 

Sūdzības: Viena, manis veidotā. Tā sūdzība bija kā aizrādījums nākamreiz būt uzmanīgākam, nebija mērķis sodīt adminu.  

 

Pieņemts uz pārbaudes laiku - 1 mēnesis. Kāpēc pieņemts? Jo pašlaik cik izskatās ir tikai 2? [ par Kalvixu mazliet šaubos, tāpēc 2 uz jautājumzīmes ] aktīvi konkursu rīkotāji un vietā vajag citus, aktīvus.

Ja šī mēneša laikā būs kaut viena sūdzība, ka izmanto access savā labā, t.i, rīko konkursus tikai priekš sevis, utt. - pieejas tiks noņemtas.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0