bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
5
0
topic
Hello
R0DEmental-
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 4d 0h 40m
Redzēts 2023. gada 04. martā, 00:40
Pievienots, 2019. gada 24. augustā, 23:28

Sveiki! Tik cik pamanīju, randoma cilveki sāka man apjautāties čatā, kas es esmu, respektīvi, izlēmu pa 5 gadiem uzrakstīt sasveicināšanos te, jo why not? :D

Sāksim ar to, ka vārdā dēvēt mani par Ņikitu, dzimis Ādažos (tajā laikā Ādažu pagastā), nodzīvoju tur kopsummā kaut kur 16 gadus, bet nu laiks iet, situācijas dzīvē notiek visādas lietas, ka arī neparedzamas, līdz ar to, es savu ligzdu pametu un pārvācos dzīvot Mālpilī. Teikšu godīgi, pārāk drūma vieta :D, nepārvacieties uz šejieni!

Uz doto brīdi, kopš iznāca šī sasveicināšanas topic, man ir 20 gadi. Novembrī nu jau sagaidīšu savu otro pilngadību. Kickā esmu since 14., principā, jo chemiju jau pazinu diezgan sen un bija interesanti pačekot viņa projektu. Uzturējos +/- aktīvi agāk te tikai 16. un 18. gadā, jo tajos laikos īpaši piesaistīja 1.6. Bet nu 19. gadā, atceroties spēli, kurā pavadīju visu savu bernību (kādus 13-14 gadus kopsummā stabili :D), izdomāju kārtīgi uzrukāt. Ieejot 1.6, atverot favourite serveru tab, vienīgais serveris bija listā, ir kick :D, jo kick vienīgais, kas tur lv 1.6 pārsvarā, nekur baigi citur lv based serveros jau neuzrukās.

Mācos RTK par programmēšanas tehniķi, 4. un pēdejais kurss. Būtu jau šogad pabeidzis, ja pirmsākumos neaizietu uz elektonikas tehniķiem :D, tiku spiests ņemt ārā doķus, jo neredzēju sevi šajā specialitātē. Plānoju iestāties Ventspils augstskolā, kurš ieteica viens no manas prakses (nākotnes) vietas, kurš arī strādā tajā firmā, kurš specializējās uz QA (kvalitātes nodrošinātājs/testētājs). 

Ar sportu nodarboties atsāku nesen, atradu kinda motivāciju sevis normālā forma uzturēšanai. Pārsvarā nekas īpašs - stieņi, līdztekas, skriešana utml, principā tipiskā rajona pacančika vingrošanas programma :D. Ir arī doma atsākt iet kickboksā, so, arī kko ar līdzīgu jogai nodarbojos, bet ne tik ļoti iedziļināti, galvenais, lai špagatu norm maucu :D jāstaipās, you know.

Bet nu jā, tas arī viss. Tagad esam pazīstami. Tie kuri mani jau zina, sveiki velreiz!

Steam - https://steamcommunity.com/id/r0demental-">https://steamcommunity.com/id/r0demental-

 

Pēdējo reizi rediģēja R0DEmental-, 2019. gada 24. augustā, 23:31.

ZeltaBlack
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Andrjuha
1997 atbildes forumā
Online: 30d 0h 39m
Redzēts pirms 16 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 08:21
0
post

sveicinats kick.lv

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

Lietotāji skatās šo tēmu: 0