bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
1
topic
Sveicināti.
𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 2h 7m
Redzēts 18. aprīlī, 22:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 22:43

    Kamēr lasat manu topiku ,varat nedaudz paklausīties manu favorītu.

 

Sveiki, dārgie kick lietotāji.Šajā drūmajā un lietainajā vakarā vēlētos pastāstīt nedaudz par sevi, kas es tāds vispār esmu un no kurienes esmu izlīdis.

Tātad sauc mani Uģis , esmu no Rīgas precīzāk Āgenskalna.Domāju,ka daudzi ir dzirdējuši par mani vai arī zin par mani, bet tie,kas nav lietas kursā kas esmu par fruktu ,droši lasiet tālāk.Par kicka eksistenci zinu jau ļoti sen , ik pa brīdim kādu labu laiku atpakaļ biju šāvis serveros, bet nekādīgi nebiju ticis līdz forumam.

Pastāstīšu nedaudz par savu counter-strike gājienu, jeb vēsturi.Cs'u kā jau lielākā daļa no mūsdienu jaunatnes sāku spēlēt agrā ,agrā vecumā.Sākumā galīgi negāja ,šaut īsti nemācēju un par tādiem,kā komūniem vispār nebija ne jausmas ,ko uz to brīdi lielais bračka ieslēdza to arī kapāju.Tad jau kļūstot vecāks sāku interesēties par visādiem serveriem ,komūniem utt.Esmu apstaigājis ļoti daudz latviešu komūnus gan saistībā ar csu, gan arī ar citām spēlēm.Pats esmu centies kaut ko veidot, bet nekas nesagāja.DIezgan ilgu laiku biju pavadijis healā, bet pēc heala izmiršanas csu biju pametis līdz nesāku drotot matricā.Kad matricā jau biju iespēlējies,tad arī tā izmira.Šāvējs no manis bija diezgan labs,piedalijos samērā daudz cw.Uz šo brīdi atkal esmu atsācis pa mazam šaut.

Tagad nedaudz no RL.Kā jau minēju iepriekš sauc mani Uģis un esmu no Āgenskalna.Pēc manām domām esmu samērā mierīgs līdz mani neaiztiek.Uzskatu,ka esmu uzticams,viss ,kas tiek runāts ar mani divatā paliks tikai starp mums.Kā jau lielākā daļa jauniešu pa retam ietusēju ar savējiem, bet cenšos ar to neaizrauties.Vairāk atbalstu lietas,kas saistītas ar sporta aktivitātēm.Pats apmeklēju svara zāli , agrāk nodarbojos ar mma(pankration).Esmu vidējas miesas būves un vidēja auguma.Mācos vienā no Rīgas tehnikumiem. Nevēlos ļoti iedziļināties par privātām lietām,jo uzskatu,kam tam jāpaliek pie manis.Pie pc nesēžu ļoti bieži ,manuprāt. esmu izaudzis jau no tā, mani vairāk saista lietas,kas notiek aiz datora ekrāna.

Nekas lādzīgs vairs galvā nenāk,domāju,ka pietiks arī ar šo pašu.:)

Ja ļoti gribat redzēt kā izskatos ,tad lūk mans instagrama profils - spied šeit

Pēdējo reizi rediģēja 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, 2019. gada 07. novembrī, 22:24.

Sexy Booty GIF

SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. novembrī, 22:31
0
post

sVEIKS :)

 

cyruss
Jauniņais
Veterāns
223 atbildes forumā
Online: 2d 19h 59m
Redzēts 14. janvārī, 19:36
Pievienots, 2019. gada 17. novembrī, 10:21
0
post

Uģis Kuģis, čau ;)

 


 

 

 

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 21:24
0
post

Sveiks!

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2019. gada 24. novembrī, 21:24.

raacha
Lietotājs
Ekskluzīvs rācenis
384 atbildes forumā
Online: 7d 15h 32m
Redzēts 2021. gada 24. decembrī, 12:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 21:35
0
post

Sveiks!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0