bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
17
0
topic
TTT konkurss. Uzdevumi!
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 17:45

Hey hey, visiem tagadnes un nākotnes nodevējiem. Izsludinu Trouble in Terrorist Town servera konkursu.

Tavs uzdevums ir spēlēt ttt.kick.lv serverī un izpildīt zemāk dotos uzdevumus, atsūtot man skrīnu ar izpildīto uzdevumu (pierādījumus).
Tiklīdz izpildi uzdevumu, tā sūti man skrīnu. Par katru izpildīto uzdevumu pienākas atalgojums iEiro, kas tiks izmaksāts katram konkursa spēlētājam pēc konkursa beigām.
Kā arī konkursa beigās tiks piešķirtas balvas tiem, kas būs izdarījuši visvairāk uzdevumus pēc skaita.

Kā uzņemt skrīnu?
-Iebindo skrīna uzņemšanas pogu pie Options. (Ja neesi neko mainījis/mainījusi, tad parastajos CS 1.6 settingos skrīnošana ir uz F5). Drīkst uzņemt arī caur Steam skrīnošanas sistēmu.
-Uzņem skrīnu, kurā esi dzīvs (nevis miris vai specojot kādu citu) un kurā redzams izpildīts uzdevums.

Kā man iesūtīt skrīnu?
-Atsūti man privāti PM skrīnu, kas ir augšupielādēts vai nu imgur.com/upload vai failiem.lv (tas speciāli, lai nav ātruma priekšrocību gyazo un lightshot izmantotājiem).
-Norādi ciparu, kuru uzdevumu esi paveicis/paveikusi.

Noteikumi:
-Skrīns jāuzņem, tev atrodoties dzīvam/dzīvai, un redzams pilna ekrāna skrīns (ar hp, raunda laiku, lomu utt.), nevis kaut kas izgriezts.
-Skrīnu viltošana vai citāda uzdevumu apiešana ir aizliegta (DQ).
-Tas, kurš pirmais iesūta, tas arī saņems apbalvojumu. Palīdzēt citam izpildīt uzdevumu ir atļauts, taču nepārkāpjot TTT servera noteikumus (var būt DQ).
-Konkurss ilgst līdz 01.02.2020. Tad arī tiks izdalīti visi atalgojumi, kā arī balvas 3 labākajiem uzdevumu pildītājiem.
 

Balvas tiem, kas izpildīs visvairāk uzdevumus:

1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā + 180xp vai 4 spini
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā + 150xp vai 3 spini
3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā + 120xp vai 2 spini

Ja būs vienāds izpildīto uzdevumu skaits, skatīšos, pirmkārt, pēc izpildīto uzdevumu grūtības, otrkārt, pēc tā, kurš agrāk izpildījis uzdevumus.

 

Pateicoties sponsoram Brūzim, atalgojumi par uzdevumu izpildīšanu ir palielināti.

Izpildot katru uzdevumu, būs šāds atalgojums:
Līmenis (1) - 0.20iEiro (Viegli)
Līmenis (2) - 0.30iEiro (Vidēji)
Līmenis (3) - 0.40iEiro (Grūti)
Līmenis (4) - 0.50iEiro (Ļoti grūti)
Līmenis (X) - 1.50iEiro (Veiksme)

 

Uzdevumi:

Nezināmās vietas:
1. Atrodi šo vietu un uzņem bildi tā, lai var redzēt dotajā attēlā redzamo vietu. (3) rahhtw
2. Atrodi šo vietu un uzņem bildi tā, lai var redzēt dotajā attēlā redzamo vietu. (3) kakaataajs
3. Atrodi šo vietu un uzņem bildi tā, lai var redzēt dotajā attēlā redzamo vietu. (2) rahhtw
4. Atrodi šo vietu un uzņem bildi tā, lai var redzēt dotajā attēlā redzamo vietu. (2) kakaataajs
5. Atrodi šo vietu un uzņem bildi tā, lai var redzēt dotajā attēlā redzamo vietu. (2) rahhtw

Ieroču uzdevumi:
6. Uzņem bildi, kurā redzami trīs uzstādīti Tripmine (ar sarkaniem lāzeriem). (3) rahhtw
7. Uzņem bildi, kurā redzami četri uz grīdas stāvoši AWP. (2) Heracleum
8. Uzņem bildi, kurā redzami trīs uz grīdas stāvoši Golden Gun. (3) Mr_kiwi
9. Uzņem bildi, kurā tev rokās ir USP un uz grīdas ir redzams cits USP. (2) Ventspilnieks
10. Uzņem bildi, kurā tev rokās ir Knife un uz grīdas ir redzams cits Knife. (4) kakaataajs
11. Uzņem bildi, kurā tev rokās ir Scout, kam vispār nav ložu, arī rezerves ne (0/0 lodes). (4) rahhtw
12. Uzņem bildi, kurā redzamas trīs uzstādītas Death vai Health Station paciņas (neskaitās skrīni no TTT vakara cs_italy_mini kartē). (3) rahhtw
13. Uzņem bildi, kurā redzams tevis uzstādītas bumbas taimeris (augšpusē), kas rāda vairāk nekā 45 sekundes. (1) Heracleum
14. Uzņem bildi, kurā tev rokās ir parasts USP bez klusinātāja. (X) Šķiedra

Nogalināšanas uzdevumi*:
15. Uzņem bildi, kurā labajā augšējā pusē redzams, ka esi novācis 3 citus spēlētajus. (4) Heracleum
16. Uzņem bildi, kurā labajā augšējā pusē redzams, ka esi novācis Innocentu ar Scout, bet ne galvā (bez headshot). (3) Heracleum
17. Uzņem bildi, kurā labajā augšējā pusē redzams, ka esi novācis Innocentu ar Glock, bet ne galvā (bez headshot). (3) kakaataajs
* - Tikai Traitor komandai augšējā pusē rāda killus, tāpēc nav jēgas mēģināt kādu šaut, būdams Innocent vai Detektīvs.

Paparaci uzdevumi:
18. Uzņem bildi, kurā redzami 3 citi dzīvi un pārbaudīti (zaļi) Innocent. (3) kakaataajs
19. Uzņem bildi, kurā redzami 2 citi dzīvi Traitor, kas tev rādās sarkani. (3) kakaataajs
20. Uzņem bildi, kurā esi Traitor un skaties vienlaicīgi uz tieši diviem dzīviem Detektīviem. (1) kakaataajs
21. Uzņem bildi, kurā esi Traitor un skaties vienlaicīgi uz tieši trijiem dzīviem Detektīviem. (4)
22. Uzņem bildi, kurā redzams trīs stāvošu spēlētāju tornis. (3) Heracleum

Dažādi uzdevumi:
23. Uzņem bildi, kurā stāvi pie vismaz piecu spēlētāju līķiem. (3) kakaataajs
24. Uzņem bildi, kurā apakšā pie lomas redzams, ka tev ir 999 karma. (2) DavisK
25. Uzņem bildi, kurā atrodies šajā istabā (hns_cccp2) ar 100hp. (3) rahhtw
26. Uzņem bildi, kurā tev uz ekrāna rādās "salšanas" zīme, kas liecina par HP atņemšanos. (1) rahhtw
27. Uzņem bildi, kurā esi Detektīvs un tev apakšā pie karmas rādās 7 Kredīti. (4)
28. Uzņem bildi, kurā esi Traitor un tev apakšā pie karmas rādās 7 Kredīti. (4) rahhtw

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2020. gada 01. februārī, 03:26.

Yakuza
Lietotājs
Original
Sačukr
618 atbildes forumā
Online: 68d 8h 55m
Redzēts 2023. gada 26. oktobrī, 19:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 18:45
0
post

Žēl, es netikšu. Izklausas ļoti interesanti un lai izdodas visiem! 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 17h 42m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 20:34
0
post

Oooo, beidzot kāds konkurss uz kuru es stabili būšu :D

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 23:34
0
post

Labas ziņas! Pateicoties sponsoram Brūzim, atalgojumu balvas par uzdevumu izpildīšanu ir palielinātas. Woo-hoo sponsoram!

 

P.s. Es saprotu, ka neesmu eksperts, lai izveidotu vienkāršu un īsu aprakstu šim konkursam, tāpēc jau gadījās dažas nesaprašanas.

Īsā konkursa versija:
1. Rīt plkst. 16:00-17:00 šīs stundas intervālā es publicēšu uzdevumus.
2. No tā brīža līdz pat 1. februārim (10 dienu laikā) būs iespējams šos uzdevumus izpildīt (nevis tikai rītdien).
3. Kolīdz kāds uzdevums ir izpildīts un esmu saņēmis skrīnu PMā par izpildītu uzdevumu, tā uzdevums tiek svītrots ārā, atklājot nicku, kas to paveicis.
4. Kad pienāks 1. februāris, tad tiks sarēķināti un pārskaitīti visi atalgojumi, kā arī top 3 uzdevumu pildītāji atalgoti ar papildus balvām.

Protams, ka tiem, kas uzreiz ķersies pie uzdevumiem, būs priekšrocības tos izdarīt pirmajiem, taču es būtu pārsteigts, ja visi uzdevumi tiktu izpildīti vienas dienas laikā.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 01. februārī, 03:46
0
post

Konkurss ir noslēdzies.
Lai arī servera aktivitātes pacēlums bija līdz ar konkursa palaišanu, tomēr uzdevumus lielākoties paveica vieni un tie paši cilvēki.
Neizpildīti palika tikai 21. un 27. uzdevums.

Var secināt, ka nākotnē šādus uzdevumus varētu veidot uz konkrētu TTT vakaru, kas būtu vieglāki un uzreiz uz vietas paveicami uzdevumi.

 

Rezultāti:

1. vieta rahhtw ar 9 izpildītiem uzdevumiem.

2. vieta kakaataajs ar 8 izpildītiem uzdevumiem.

3. vieta Heracleum ar 5 izpildītiem uzdevumiem.

Par balvām sazināties ar administrāciju.
Uzdevumu atalgojumi visiem pildītājiem tiks izsūtīti diennakts laikā no manas puses.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0