bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Counter-Strike 1.6
3
2
topic
Par JB gun room ieejas ''atļaušanu'' FD laikā.
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts Vakar, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. aprīlī, 02:28

(nezināju, kur citur likt šito, pie ieteikumiem varbūt, hz.)

Ok, man jau ir zajobs no visiem CT, kuri turpina ļaut iet īpaši vai ne-īpaši izvēlētiem indivīdiem no Teroristu puses iet GR FreeDay laikā.

Ok fakts ir - teroristiem nav jābūt ne pie kādiem nosacījumiem iekš GR FD laikā.  Bet objektīvā realitāte pēdējā laikā - redzus atsevišķus CT (nesaukšu vārdos), kuri aicina teroristus boksēties uz nažiem iekš GR, neatkarīgi no tā, cik CT ir uz vietas. Lieta ir - šis cilvēks kas izsauc Teroristu - redz situāciju tikai no sava skatupunkta, nevis citu. Man piemēram, nav vēlmes pieņemt, ka Terorists atrodas GR, kad viņam tur nav jābūt, tādēļ arī momentāli šauju nost.

Pēc tam sākas visi tizlie uzbraucieni, ka ''es viņam tur atļāvu ienākt, nafig tu viņu nošāvi'' etc.

 Vienīgais izņēmums - ja viņam vajag heal, bet ir mapes, kurās heal ir arī ārpus GR. Sekojoši, būtu jāiet uz šiem heal, vai arī jāizlīdzās ar cīgām, nevis jāprovocē CT uz nošaušanu, tikai tāpēc ka viens velk uz, ko es skatītu, kā sadarbošanos.

 

Šī problēma vistipiskāk rodas jail_greytown kartē, kurā ir divas heal lokācijas, un rodas sajūta, ka cilvēki apzināti dumji uzvedās, kad viņiem tiek norādīts, ka var healoties caur sienām, vai arī ēdnīcā, kas ir pie pool'a un noliktavas.

 

šis nav domāts kā niķošanās topic, bet es vienkārši gribētu visiem šiem cilvēkiem norādīt - GR nav pamatojuma atrasties, ja tā nav healošanās vajadzība. Paldies par sapratni.

 

P,S. @log1c lūdzu kustini dupsi un sāc noformulēt noteikumus, kuri pieprasa fiksēšanu, lai nerastos turpmāk šādas situācijas, kādu es aprakstu.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 01. aprīlī, 02:31.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 01. aprīlī, 02:41
1
post

Noteikumos skaidri un gaiši ir rakstīts, ka tu vari atļaut gunroomā ielaist cilvēkus tikai, ja ir nepieciešams heals, savādākos gadījumos tas nav atļauts.

Ko nesaprast jums cilvēkiem?Ja heals ir ārpus gr, lai iet tur, kur problēma? tu esi admins, tātad sodi, ja ct atļauj, slayo, idk....

Ja speciāli kāds tā dara, lai nodurtu, bano ārā, par sadarbošanos..

Es nesaprotu reali jūs visi esat tik dumji palikuši tajā JB, ka esat aizmirsuši kā spēlē???

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts Vakar, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. aprīlī, 02:43
1
post

@Venta

I viss, es tā arī daru, un darīšu turpmāk. Runa ir par to, ka šāda rīcība nav attaisnojama ne no vienas, ne otras puses.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 01. aprīlī, 02:44
1
post

Tad dari, tu esi test admins/patstāvīgais, tev nav jāprasa lodžikam, lai kautko labo, ja noteikumos tas jau ir rakstīts.

Iesit paurī tiem cilvēkiem tos noteikumus ar sodu....

nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. aprīlī, 02:47
0
post

Ja atļauj healoties un viņam ir ar ko uzhealoties, tad drīksti viņam atļaut uzhealoties ar tādu nosacījumu, ka viņš iziet ārā uzreiz. Neklausa, nošauj. Ja CT saka, lai terorists nāk gunroomā kauties, tad tehniski, Tu drīksti viņu nošaut, ja tas nav heala vajadzībām, pat, ja ir atļāvis nākt iekšā boksēties. Tas ir ļoti skaidrs, loģiski. Tas nebūs ne FK, nekas, ja Tu nošausi par to, ka viņš ienāca gunrooma, lai boksētos. Gunrooma ir atļauts nākt tikai tad, ja vajag uzhealoties un pats CT atļauj, citos gadījumos - šauj nost. Nesaprotu par ko šitā lielā raize. Viss ir ļoti vienkārši.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts Vakar, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. aprīlī, 02:49
1
post

@log1c tad ieskaidro to visiem tiem, kuri sarēžģī lietas un veido problēmas, kuras neeksistē, ģēla risināta. Es jau par neko pats nesūdzos, vienkārši uzlieku šai lietai extra spotlightu.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2020. gada 01. aprīlī, 02:49.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 31m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2020. gada 12. jūnijā, 14:41
0
post

Main's jau sen atbildēja te, acīmredzot neko vairāk negribēja teikt, viņa teksts:

Ja atļauj healoties un viņam ir ar ko uzhealoties, tad drīksti viņam atļaut uzhealoties ar tādu nosacījumu, ka viņš iziet ārā uzreiz. Neklausa, nošauj. Ja CT saka, lai terorists nāk gunroomā kauties, tad tehniski, Tu drīksti viņu nošaut, ja tas nav heala vajadzībām, pat, ja ir atļāvis nākt iekšā boksēties. Tas ir ļoti skaidrs, loģiski. Tas nebūs ne FK, nekas, ja Tu nošausi par to, ka viņš ienāca gunrooma, lai boksētos. Gunrooma ir atļauts nākt tikai tad, ja vajag uzhealoties un pats CT atļauj, citos gadījumos - šauj nost. Nesaprotu par ko šitā lielā raize. Viss ir ļoti vienkārši.

Neturēšu vairs vaļā, nav vajadzības.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0